Aktualizujte si Váš prehliadač

Stránka ZSE používa najnovšie technológie, ktoré Váš prehliadač nepodporuje.
Prosím, aktualizujte si ho kliknutím na logo príslušného prehliadača.

Ďakujeme za pochopenie.


/

Novinky

12.3.2020 

ZSE Energia zatvára v súvislosti so šírením koronavírusu zákaznícke centrá

S platnosťou od dnešného dňa, zatvorila spoločnosť ZSE Energia, v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu, všetky zákaznícke centráVzhľadom na aktuálnu situáciu však zákazníkom odporúčame vybaviť čo najviac vecí online z domova. 

Podateľňa v priestoroch budovy ZSE na adrese - Čulenova 6, 816 47 Bratislava nepreberá osobne doručené zásielky od zákazníkov. Zákazník môže zásielku bez potvrdenia prevzatia nechať v boxe pre tento účel zriadenom v priestoroch recepcie. V prípade, ak chce zákazník potvrdenie o doručení, musí poslať zásielku poštou. Ak to charakter podania umožňuje, odporúčame zákazníkom využiť možnosť kontaktovať nás elektronicky.

Zákazníci môžu vybaviť väčšinu záležitostí týkajúcich sa odberných miest a služieb, prostredníctvom svojho online účtu na Zákazníckej zóne. V prípade, že nemajú online účet zriadený, môžu využiť e-mailovú adresu kontakt@zse.sk. Rovnako môžu využiť aj Zákaznícku linku 0850 111 555, avšak vzhľadom na aktuálnu situáciu môže prísť k predĺženiu čakania na spojenie s operátorom. Zákazníkov preto prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

Toto opatrenie bolo urobené v súvislosti s minimalizovaním šírenia nákazy. Aj vzhľadom na opatrenia, ktoré aktuálne prijíma štát, chceme znížiť koncentráciu viacerých ľudí na jednom mieste, zároveň chceme chrániť aj vlastných zamestnancov. Zamestnanci budú pracovať v režime práce z domu (home office) tak, aby boli všetky zákaznícke požiadavky realizované priebežne a s čo najmenším zdržaním,“ uviedol Juraj Krajcár, predseda predstavenstva a riaditeľ obchodu ZSE Energia.

O aktuálnom vývoji a termíne otvorenia ZSE Centier, budeme informovať prostredníctvom webu www.zse.sk a Facebooku.