Vitajte v skúšobnej prevádzke

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, vďaka ktorým za pár minút zistíte,aké vylepšenia ponúka nový online účet:

  • Prihláste sa.Použite rovnaké prihlasovacie údaje ako používate v súčasnom online účte.
  • Skontroluje si vašekontaktné údajepriamo na úvodnej stránke.
  • Máte preplatok alebo nedoplatok? Pozrite sistav vašich platiebmôžete pohodlne zaplatiť.
  • Viete, aké máteprodukty? V online účte máte všetky informácie vždy poruke.
  • Potrebujete si zmeniť preddavkové platby, účet na zasielanie preplatkov alebo kontakty, jednoduchospustite online žiadosť.

Prosíme, skúste si niektoré z nich „preklikať“, prípadne len tak objavujte nový online účetdajte nám vedieť vaše dojmy. Aj vďaka vám bude nový online účet ešte lepší.

Dôležité:Ako jeden z prvých zákazníkov máte možnosť vyskúšať si testovaciu verziu nového online účtu. V tejto verzii sa môžu vyskytnúť technické nedostatky, ktoré budú do ostrého spustenia odstránené. Obsah na verejnom webe, ako sú napr. popisy produktov, pomoc a podpora, blog ešte pripravujeme. Všetky informácie vám ale stále zostávajú dostupné na webe zse.sk.

Ako nám viete dať spätnú väzbu?

1. Kliknite na červené tlačidlo „Váš názor“. Nachádza sa na pravej strane obrazovky.

2. Hodnotenie stránky, na ktorej sa nachádzate, môžete zanechať rýchlo cez smajlíkov. Budeme radi, ak doplníte aj pár slov o vašej skúsenosti s konkrétnou funkcionalitou.

3. Pri hodnotení stránky môžete označiť aj konkrétny prvok na stránke, ktorý chcete okomentovať. Stačí kliknúť na ikonku v ľavom dolnom rohu okienka spätnej väzby (označená zeleným krúžkom). Následne môžete označiť daný prvok.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a veríme, že sa vám nový online účet bude páčiť.