/


Inštalácia veľkej fotovoltickej elektrárne

Fotovoltika   Miroslav Bištuť   8. január 2021

Pozrite si video z inštalácie firemnej fotovoltickej elektrárne, pre ktorú sa rozhodla spoločnosť Sezama pri Nitre. O výrobu elektriny zo slnka sa postará 270 panelov s celkovým výkonom 99,9 kW. Sme radi, že medzi našimi zákazníkmi sú spoločnosti, ktoré zodpovedne pristupujú k otázke ochrany životného prostredia a zvolili si riešenie fotovoltika do firmy.

Najdôležitejšie z videa

  • Slovensko má ideálne podmienky na získavanie energie z prírodných zdrojov.
  • Lokálny fotovoltický zdroj od ZSE môže váš biznis posunúť inovatívnym spôsobom.
  • Fotovoltická elektráreň zabezpečí veľkú časť vašej spotreby, znížite prevádzkové náklady, prispejete k ochrane životného prostredia a zlepšíte imidž vašej firmy.
  • Už po roku využívania elektriny z tejto fotovoltickej elektrárne sa zabráni produkcii toľkých emisií, ako keby sme vysadili 630 stromov.

Fotovoltika do firmy? Stavte na riešenie na kľúč od ZSE

Vďaka vlastnej elektrine z fotovoltickej elektrárne máte nižšie prevádzkové náklady a investícia do lokálneho zdroja sa vám môže vrátiť 3 až 4 násobne. Fotovoltika je vždy výhodným riešením. Aj pre firmy.

Zistiť viac  


Miroslav Bištuť

Miroslav Bištuť
odborník na Zelené riešenia

V energetickom sektore sa pohybujem od roku 2013. Teším sa na príležitosť pomôcť našej planéte aj vašej peňaženke.

Zobraziť články


Mohlo by vás zaujímať

 

Všetky témy

Zelená elektrina   Fotovoltika   Tepelné čerpadlá   Solárne kolektory   Klimatizácie   Elektromobilita   Online služby   ZSE pomáha   Pre firmy