Súhlas s informovaním o produktoch a službách

Radi by sme vám poskytovali užitočné informácie o našich produktoch a službách, ako aj produktoch a službách našich partnerov, najmä o mimoriadnych ponukách, zľavách či iných akciách. Informácie vám chceme poskytovať poštou, e-mailom a telefonicky.

Aby boli tieto informácie pre vás zaujímavé a zodpovedali vašim individuálnym záujmom, používame inteligentné technológie, ktoré dokážu spojiť informácie získané počas návštevy našich stránok s informáciami o vás ako našom zákazníkovi a následne ich analyzovať. Takýmto spôsobom dokážeme hodnotiť vaše správanie a lepšie pochopiť, čo vás zaujíma.

Na tento účel používame identifikačné a kontaktné údaje, informácie o správaní na našich stránkach a zariadení, prostredníctvom ktorého si ich prehliadate, informácie o využívaní našich produktov a služieb, pridelené identifikátory, prihlasovacie údaje, informácie o kontaktoch s nami a odvodené údaje získané analýzou ostatných dát.
Ďalšie informácie nájdete v Informáciách o používaní osobných údajov na internetových stránkach.

Použitie údajov si vyžaduje váš súhlas, ktorý môžete kedykoľvek odvolať e-mailom na kontakt@zse.sk, na Zákazníckej linke, v ZSE Centrách alebo listom na našu adresu.
Údaje budeme používať počas trvania platného súhlasu, najviac však 2 roky po prípadnom ukončení zmluvného vzťahu alebo 2 roky po zrušení online účtu podľa toho, čo nastane neskôr.

Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ udeľujete spoločnosti ZSE Energia, a.s., Čulenova 6, Bratislava, IČO: 36 677 281 súhlas so spracúvaním osobných údajov za vyššie uvedených podmienok. Súhlas sa vzťahuje na všetky zmluvné účty priradené v Online účte.“