/


Celá ponuka   Základné info   Montáž  Recenzie 

Inštalácia klimatizácie v Dolných Orešanoch

Montáž sme dokončili do 4 hodín

Naša zákazníčka sa v apríli presťahovala do bytovej novostavby v Dolných Orešanoch, a to s manželom a malým synom. Syn má 1,5 roka a na rodičovskej dovolenke s ním trávi veľa času doma. Byt sa ešte stále dokončoval (interiérové zárubne a dvere), preto sa s manželom po nasťahovaní rozhodli, že si do nového bytu zaobstarajú klimatizáciu, aby mali všetky práce vyriešené naraz. Ďalším dôvodom pre zabezpečenie klimatizácie od ZSE ešte počas jarných dní bolo, že chcela byť pripravená na letné horúčavy vopred a neriešiť  klimatizáciu v hlavnej sezóne, kedy by čakala na montáž aj niekoľko mesiacov.

Poradili sme s umiestnením

Byt je z hľadiska inštalácie klimatizácie riešený ideálne - priestranná obývačka je spojená s kuchyňou do jedného priestoru. Z tohto priestoru je východ na balkón, ktorý je zas ideálny pre umiestnenie vonkajšej jednotky. Pri obhliadke odporučil náš odborník montáž nad kuchynskú linku tak, aby chladenie smerovalo do obývacej časti priestoru, čím ju dokáže efektívne ochladzovať bez toho, aby bol chladný vzduchu nepríjemný. Navyše – zvolená klimatizácia ZSE Klima Komfort 3,5 kW Daikin Dizajn má režim Comfort Airflow, pri ktorom sa ochladí priestor bez pocitu chladného prievanu dokonca aj vtedy, ak ste priamo pod klimatizáciou (napr. pri príprave jedla v kuchyni).

Dodali sme vlastný dizajn

Zákazníčka veľmi ocenila možnosť, že v ZSE si môže zvoliť vlastný dizajn klimatizácie a rozhodla sa pre dizajn „Sivé čiary“ s jemným grafickým vzorom, ktorý sa jej perfektne hodil do nového bytu. Pozrite si fotogalériu ako prebieha inštalácia klimatizácie alebo si prečítajte ako prebieha kvalitná a bezpečná montáž od ZSE.

Fotogaléria

Najpredávanejšie klimatizácie

Objavte klimatizácie od ZSE

Všetko, čo by ste chceli vedieť o výbere klimatizácie, o priebehu obhliadky a o montáži klimatizácie.

Objaviť klimatizácie od ZSE

Chcete sa niečo opýtať?

0850 111 555
Dohodnúť stretnutie