/


Barbara Szalaiová

veselá zmrzlinárka

Barbara Szalaiová

Kto som?

Som veselá zmrzlinárka z Bratislavy. Milujem život, potulky po svete, dobré jedlo. Milujem rozdávať úsmevy ako ich aj prijímať. Na cestách ma vždy zlákajú odľahlé uličky s vôňou kávy, malebnými priestormi a krásnymi kvetinkami. KOUN je pre mňa práve takýto vysnívany svet.

Barbara Szalaiová

Začalo to spontánne

Som netradične-tradičná osoba. Sama neviem prečo, ale robím veci úplne spontánne. Aj toto sa začalo ako nevinný úlet, skúška a je z toho živobytie. Je z toho láska.

Nápad, stať sa zmrzlinárkou, mi vnukla moja mama. Po 5 rokoch práce, ktorá ma nenapĺňala som sa jedného dňa rozhodla odísť študovať výrobu zmrzliny do Talianska. Kúpila som si letenku a prihlásila sa na Gelato University v Bologni. Bola to láska na prvý pohľad, kedže vyrobiť dobre gelato je umenie a ja k umeniu veľmi inklinujem.

Rodinná firma

Po návrate z Talianska do Bratislavy sme otvorili gelateriu KOUN. Miesto s príjemným ochladením, keď je všade leto. Firmu vediem už šiestu sezónu. Bez mojich najbližších by však KOUN nebol KOUN-om. Preto vždy zdôrazňujem, že sme rodinná firma a pomoc mojich najbližších si nesmierne vážim.

Barbara Szalaiová

Osvieženie

Zmrzlina nie je len maškrta, ale je to jedna z nemnohých vecí, ktoré vás dokážu osviežiť aj v tom najhorúcejšom lete. Naše studené osviežujúce gelato vám dobre padne či už v rozpálenom meste, alebo si ho môžete vychutnať aj doma v oáze pokoja a chladivého vzduchu vďaka klimatizácii od ZSE.

Čarovná esencia

Pracujeme iba so surovinami najvyššej kvality a vymýšľame rôzne „crazy" príchute. No sme hrdí aj na našu klasickú sexi čokoládovú. Čo je ale tou skutočne výnimočnou esenciou, ktorá robí gelato KOUN výnimočným?

Je to určite láska s akou ho robíme a s akou ho my „kouňáci" servírujeme. Som zástancom toho, že človek má robiť to, čo ho baví a my sme sa v KOUN-e ľudsky aj profesionálne našli. Sme jedna veľká rodina.

Barbara Szalaiová

Objavte klimatizácie od ZSE

Všetko, čo by ste chceli vedieť o výbere klimatizácie, o priebehu obhliadky a o montáži klimatizácie.

Objaviť klimatizácie od ZSE