/


Odporúčané kontakty

Vzhľadom na aktuálnu situáciu spojenú so zatvorením našich ZSE Centier z dôvodu zákazu vychádzania evidujeme dlhšie čakacie lehoty na našej Zákazníckej linke. Pre čo najplynulejšie vybavenie vašej požiadavky vám odporúčame využiť nasledovné možnosti:

  • Online - väčšinu záležitostí vybavíte cez váš online účet a odpovede na vaše otázky nájdete v sekcii Pomoc a podpora.
  • E-mail - využite e-mailovú adresu kontakt@zse.sk. Požiadavku vybavíme najneskôr do 72 hodín. Odporúčame aj pre konzultácie podnikateľských odberných miest. Vaša požiadavka bude vybavená kompletne bez možného presmerovania a zdržania.
  • Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže prísť k predĺženiu čakania na spojenie s operátorom na našej Zákazníckej linke. Odporúčame vám telefonovať v čase mimo špičky od 14:30 do 16:30. Prosíme vás o pochopenie a trpezlivosť.

 

Opatrenia proti šíreniu koronavírusu

ZSE Centrá (platí od 19. 12. 2020)
Na základe rozhodnutia vlády SR sú všetky ZSE Centrá a ZSE Autorizovaní partneri zatiaľ zatvorení. Situáciu pozorne sledujeme a o akejkoľvek zmene vás budeme informovať na tejto stránke.

Podateľňa (platí od 24. 10. 2020) 
Podateľna nepreberá osobne doručené zásielky od zákazníkov. Zákazník môže zásielku bez potvrdenia prevzatia nechať v boxe pre tento účel zriadenom v priestoroch recepcie (budova ZSE, na adrese Čulenova 6, 816 47 Bratislava). V prípade, ak chce zákazník potvrdenie o doručení, musí poslať zásielku poštou na adresu – ZSE Energia, a.s.; P. O. Box 325; 810 00 Bratislava 1. Ak to charakter podania umožňuje, odporúčame zákazníkom využiť možnosť kontaktovať nás elektronicky na adrese kontakt@zse.sk. Následné prijímanie, spracovávanie a odosielanie pošty zostáva v štandardnom režime.

Poradenstvo a predaj u zákazníka (platí od 19. 12. 2020)
Pozastavili sme všetky obchodné aktivity v teréne od 19. 12. 2020. Situáciu pozorne sledujeme a o akejkoľvek zmene vás budeme informovať na tejto stránke.

Ako si bezpečne nastaviť faktúry a platby

Pripravila som 3 odporúčania, ako sa aj vy ochránite a pomôžete znížiť riziko prenosu koronavírusu.

Mgr. Lucia Štefanková
vedúca tímu zákazníckej starostlivosti

Mgr. Lucia Štefanková
Výnimočné školy

Učíte (sa) doma? Pomôže vám vzdelávací portál Nadácie ZSE

Ak ste už vyčerpali možnosti a nápady ako motivovať svoje deti k učeniu, využite obsah našej webstránky, ktorú v spolupráci s učiteľmi pripravila Nadácia ZSE. Prináša zaujímavé informácie a učebné materiály z rôznych predmetov, ktoré sú určené pre žiakov, rodičov aj učiteľov.

Výnimočné školy

#KtoPomozeSlovensku

Pripájame sa k celoslovenskému projektu, ktorého cieľom je pomôcť slovenským zdravotníckym zariadeniam zvládnuť boj s pandémiou.

KtoPomozeSlovensku