/


Spolu to zvládneme

Väčšinu záležitostí, týkajúcich sa vašich odberných miest a služieb vybavíte cez váš online účet. V prípade potreby môžete využiť našu e-mailovú adresu kontakt@zse.sk. Skôr, ako sa na nás obrátite s problémom, presvedčte sa, či nenájdete odpoveď v sekcii Pomoc a podpora.

 

Opatrenia proti šíreniu koronavírusu

ZSE Centrá (platí od 3. 11. 2020)
Od 3. 11. 2020 sú všetky ZSE Centrá a ZSE Autorizovaní partneri znovu otvorení.
(platí od 24. 10. 2020)
Všetky ZSE Centrá a pobočky ZSE Autorizovaných partnerov sú zatvorené do odvolania.

Podateľňa (platí od 24. 10. 2020) 
Podateľna nepreberá osobne doručené zásielky od zákazníkov. Zákazník môže zásielku bez potvrdenia prevzatia nechať v boxe pre tento účel zriadenom v priestoroch recepcie (budova ZSE, na adrese Čulenova 6, 816 47 Bratislava). V prípade, ak chce zákazník potvrdenie o doručení, musí poslať zásielku poštou na adresu – ZSE Energia, a.s.; P. O. Box 325; 810 00 Bratislava 1. Ak to charakter podania umožňuje, odporúčame zákazníkom využiť možnosť kontaktovať nás elektronicky na adrese kontakt@zse.sk. Následné prijímanie, spracovávanie a odosielanie pošty zostáva v štandardnom režime.

Poradenstvo a predaj u zákazníka (platí od 3. 11. 2020)
Osobný predaj a poradenstvo u zákazníkov poskytujeme v štandardnom režime.
(platí od 24. 10. 2020)
Pozastavili sme všetky obchodné aktivity v teréne. Všetky informácie k našim produktom a službám na webe www.zse.sk alebo na Zákazníckej linke.

Zákaznícka linka (platí od 24. 10. 2020)
Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže prísť k predĺženiu čakania na spojenie s operátorom. Zákazníkov preto prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

Ako si bezpečne nastaviť faktúry a platby

Pripravila som 3 odporúčania, ako sa aj vy ochránite a pomôžete znížiť riziko prenosu koronavírusu.

Mgr. Lucia Štefanková
vedúca tímu zákazníckej starostlivosti

Mgr. Lucia Štefanková
Výnimočné školy

Učíte (sa) doma? Pomôže vám vzdelávací portál Nadácie ZSE

Ak ste už vyčerpali možnosti a nápady ako motivovať svoje deti k učeniu, využite obsah našej webstránky, ktorú v spolupráci s učiteľmi pripravila Nadácia ZSE. Prináša zaujímavé informácie a učebné materiály z rôznych predmetov, ktoré sú určené pre žiakov, rodičov aj učiteľov.

Výnimočné školy

#KtoPomozeSlovensku

Pripájame sa k celoslovenskému projektu, ktorého cieľom je pomôcť slovenským zdravotníckym zariadeniam zvládnuť boj s pandémiou.

KtoPomozeSlovensku