/

Recenzie na klimatizácie

Všetko o klimatizáciách  Ponuka klimatizácií  Referencie  Kontakt  |  Blog 


TOUCHIT odporúča

"Celkovo hodnotíme celý proces objednania ale aj inštalácie klimatizácie od ZSE za veľmi dobrý a to aj v dobe koronakrízy. Klíma funguje spoľahlivo a dá sa ovládať aj na diaľku. Výhodou je možnosť výberu z viacerých dizajnov."

Ondrej Macko
šéfredaktor TOUCHIT

Ukážka inštalácie

Raz vidieť je vždy lepšie, ako stokrát počuť. Preto sme sa s kamerou vybrali do bytu našej zákazníčky a natočili sme pre vás krátke video. Pozrite a sami posúďte, ako sa nám inštalácia klimatizácie podarila.

Hodnotenie zákazníkov

Denisa M., Dolné Orešany
"Ocenila som možnosť, že v ZSE si môžem zvoliť vlastný dizajn klimatizácie a rozhodla som sa pre dizajn „Sivé čiary" s jemným grafickým vzorom. Perfektne sa mi hodí do nového bytu."

Nikoleta K., Čakajovce
Rozhodli sme sa pre klímu bez starostí od ZSE kvôli financovaniu, značke Daikin a 6-ročnej záruke. Predaj aj inštalácia prebehli v poriadku, aj keď trvalo dlhšie, kým prišli klímu nainštalovať. Klíma splnila očakávania, v prechodnom období vykuruje, v lete zase príjemne ochladí. Výhodou je aj lacnejšia elektrina počas júla a augusta. Určite odporúčam klímu aj iným zákazníkom.

Ladislav B., Partizánske
Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli hlavne preto, lebo sme mohli využiť možnosť splátok a ako klienti ZSE sme dostali zľavu na elektrinu počas leta. S prístupom počas predaja aj inštalácie sme boli spokojní. Montéri boli profesionáli, všetko po sebe upratali a zaškolili nás s obsluhou klimatizácie. S fungovaním sme zatiaľ maximálne spokojní. Určite by sme odporučili aj ďalším zákazníkom.

Eva R., Nitra
S klimatizáciou som veľmi spokojná, inštalácia prebehla rýchlo a bezpečne, mám Daikin a používam ju v lete aj na jeseň, pretože chladí aj vyhrieva, odporúčam všetkým.

Lucia K., Šaštín-Stráže
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo mi vyhovoval splatkový kalendár a to, že mám od ZSE aj elektrinu. Trvalo dlho, kým nám ju prišli nainštalovať. Montáž realizoval prijemný tím ľudí s profesionálnym prístupom. Klíma funguje úžasne, sme s ňou veľmi spokojní.

Norbert T., Bratislava
Klimatizácia Daikin od ZSE je veľmi spoľahlivá, vychladí nám tri štvrte plochy bytu (75 m2) - obývačku, kuchyňu a predsieň. Som nadmieru spokojný, dá sa povedať na 120 %, klíma je perfektne odborne namontovaná a osadená na tom najsprávnejšom mieste.

Helena H., Bratislava
Nad klímou som uvažovala dlhšie. Už pri obhliadke mi páni prišli ako odborníci, poradili, kde ju mám umiestniť a aj aký výkon budem potrebovať. Oceňujem najmä skvelý prístup, rýchlosť inštalácie s minimom zašpinenia, ktoré si aj tak páni očistili. Netuším, ako sme mohli bez klimatizácie doteraz existovať. Odporúčam každému.

Peter K., Jacovce
Pre klimatizáciu som sa rozhodol preto, lebo teploty v lete majú stúpajúcu tendenciu a bolo ťažké udržať doma vychladený priestor. Klimatizácia od ZSE vyšla v mojom prieskume ako najvýhodnejšia. Počas montáže nebol žiaden problém, pracovníci vyšli v ústrety mojej požiadavke. Keďže som s ňou spokojný, ešte minulý rok som ju odporučil svojim známym.

Marek T., Biely Kostol
Hlavným dôvodom, pre ktorý som zvolil ZSE, ako dodávateľa, bola dizajnová klimatizácia. Bol som nadmieru spokojný od samotného objednania až po realizáciu. Klimatizácia zatiaľ funguje bez problémov a určite ju odporučím aj svojim známym.

Tomáš L., Bratislava
Klimatizácia bola nevyhnutnosťou pre kvalitný spánok a zvládnutie leta. ZSE akurát ponúkalo vhodnú ponuku s inštaláciou a nakoľko už som zákazníkom ZSE, ďalej som nehľadal. Obhliadka prebehla už o pár dní a inštalácia o týždeň na to. Celý proces inštalácie netrval asi ani 2 hodiny, kvalitne skryté káble, kondenz výborne odvedený trubkou mimo balkóna. Zatiaľ funguje perfektne, rýchlo chladí, nočný režim neruší a spotrebuje naozaj málo elektriny. Odporúčam každému, nakoľko som bol s celým procesom spokojný.

Martin K., Banská Bystrica
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo v ponuke majú značku Daikin, ktorá patrí celosvetovo k najkvalitnejším výrobkom a navyše bola možnosť zobrať si klimatizáciu + montáž na splátky. Moju spokojnosť s predajom a montážou by som ohodnotil 10 bodov z 10. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojný. Klimatizáciu od ZSE som už odporučil asi 5 priateľom.

Ján K., Svätý Jur
Predaj, inštalácia prebehli na 100 %. Montéri si po montáži urobili poriadok, vysvetlili funkcie klimatizácie. Klíma je tichučká, absolútne nemám čo k tomu dodať, iba znova 100 % spokojnosť. Naozaj klíma od ZSE je paráda!

Adam B., Pezinok
Klimatizáciu od ZSE som si vybral z toho dôvodu, že od nich odoberám elektrinu, ponúkli mi zľavu 100 € + balíček pre inteligentnú domácnosť ZEON Smart Domov. Riešil som už aj reklamáciu, ktorá však prebehla úplne hladko a s prístupom ZSE som bol spokojný. Klimatizácia mi funguje bez problémov a určite by som ju odporučil aj svojim známym.

Martin M., Vysoká pri Morave
Ponuka bola zaujímava z pohľadu ponúkanej klímy, celkovej ceny a zľavy na elektrinu počas leta. Komunikácia bola bezproblémová, na termínoch obhliadky a inštalácie sme sa dohodli veľmi rýchlo. S fungovaním klimatizácie som spokojný, jej výkon je nad očakávania.

Daniela Č., Trnava
Klimatizáciu od ZSE hodnotím veľmi dobre, spĺňa všetko, čo sme chceli. Každý rok máme servis zdarma, technik všetko skontroluje a dá doklad o kontrole. Veľmi odporúčam.

Lukáš S., Bratislava
Klimatizácia funguje bezchybne, podľa predstáv a očakávaní. Montáž aj komunikácia zo strany ZSE bola bezchybná a na vysokej profesionálnej úrovni.

Ľudovít S., Dunajská Streda
Klimatizáciu som už potreboval, nakoľko v obytnom bloku, kde bývame, sa v letných mesiacoch ťažko býva, byt je prehriatý. Komunikácia a prístup zo strany ZSE bol na výbornej úrovni. Od prvého kontaktu až po montáž ubehli len 3 týždne. Klimatizačné zariadenie Daikin funguje bez závad, sme s ním spokojný. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj iným zákazníkom.

Miroslav J., Bratislava
Ponuka bola prehľadná, poskytovala kompletnú službu aj s inštaláciou, zárukou, poradenstvom + zľavu na energie v letných mesiacoch. ZSE ponúka kvalitnú japonskú značku Daikin. Komunikácia bola skvelá, cez telefón mi zodpovedali všetky otázky a pomohli mi vybrať správny model. Inštalácia bola rýchla, zrealizovali ju len pár dní po objednávke. Jediná škoda bola, že mi prišlo veľa papierových dokumentov, ktoré by som radšej uvítal poslať online. Klimatizácia funguje už 2 roky úplne bez problémov, appka je prehľadná, dá sa zapnúť, keď sa už chystám domov z roboty, a tak prídem do pekne vychladeného bytu. Klimatizáciu som odporučil pár známym, ktorý si ju taktiež kúpili od ZSE.

Ludmila Č., Biely Kostol
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, lebo sa mi ponuka zdala lákavá. Inštalácia prebehla bez chyby, páni technici boli veľmi ochotní, rýchli. Nemám zatiaľ žiadnu negatívnu skúsenosť, funguje výborne. Odporúčam všetkým známym.

Mária B., Senec
Rozhodla som sa pre klímu od ZSE preto, lebo táto ponuka sa mi zdala najlepšia a najspoľahlivejšia. S inštaláciou a prístupom pracovníka som bola tiež spokojná. Klímu síce využívam zriedka, ale aj tak môžem povedať, že ma zatiaľ nesklamala a som spokojná. Odporučila som ju už dvom známym.

Vladimír B., Malacky
Klimatizáciu sme si vybrali, lebo ponuka od ZSE nás oslovila a zdala sa nám seriózna. S predajom a inštaláciou sme boli spokojní a rovnako aj s fungovaním klimatizácie, ktorú sme už aj odporučili ďalším zákazníkom.

Pavol O., Nitra
Ďakujem veľmi pekne za ponuku klimatizácie. Sme veľmi radi, že sme ponuku prijali. Bez Vás by sme ju nemali doteraz... Sme veľmi spokojní, klimatizácia funguje excelentne, zapínať sa dá doma diaľkovým ovládačom alebo aj cez aplikáciu odkiaľkoľvek. V lete vychladí byt za pár minút. V zime, keď treba, zase prikúri. Montáž bola vykonaná profesionálne.

Vlado V., Malinovo
Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli, pretože ponuka bola seriózna (výhodná zľava a servis v cene).  Kúpu klimatizácie sme realizovali v kancelárii v Avione, bolo to rýchle a jasné, pracovnici boli ústretoví. Inštalácia a uvedenie do prevádzky boli vykonané profesionálne a v pomerne krátkom čase. Klimatizáciu od ZSE by som odporučil známym.

Lívia H., Lehnice
ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu a znížené náklady na elektrinu počas 2 mesiacov. Všetko prebehlo kvalitne, rýchlo a klimatizácia funguje na 100 %.

Judita P., Dolná Streda
Klimatizácia funguje výborne, inštalácia prebehla bez problémov, technici boli kvalifikovaní a všetko urobili promptne, nezanechali po sebe neporiadok.

Juraj L., Bratislava
Porovnali sme si ponuku aj s inými dodávateľmi a ponuka od ZSE bola pre nás výhodná. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Klimatizáciu by sme určite odporučili, pretože relatívne obmedzenú ponuku vyvažujú viaceré benefity, ako výhodný servis a zľava z ceny elektriny počas leta.

Mariana R., Bratislava
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla jednak preto, že mi to prišlo jednoduchšie, ako na vlastnú päsť hľadať zariadenie a potom montéra, a jednak práve prebiehala akcia, kde bolo možné získať zľavu 100 €. Musím povedať, že s priebehom montáže som bola veľmi spokojná, až prekvapená. Klimatizácia funguje dobre, odporučila by som aj známym.

Marek V., Bratislava
Rozhodol som sa využiť ponuku inštalácie klimatizácie kvôli dobrej cene a rýchlej inštalácii. Objednávka, predaj, inštalácia boli bezproblémové. Klimatizáciu použíivame takmer každý deň, najmä večer na vychladenie podkrovia pred spaním. Rozhodne sa lepšie spí a funguje v chladnejšom prostredí. Veľmi sme s klímou spokojní a určite ju odporúčame nainštalovať, ak máte kvôli teplu problém so spánkom.

Marián P., Rovinka
Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE na základe odporúčania mojej mamy, vyhovujúcej cene a krátkej doby montáže od objednávky. Musím hodnotiť veľmi pozitívne prístup a ochotu komunikácie ZSE. Pri montáži sa objavil problém s prasknutou jednotkou, bolo to vyriešené veľmi promptne dovezením druhej klímy. S fungovaním som spokojný, aj keď nepoužívam klímu v lete dennodenne, skôr príležitostne, je príjemným osviežením. Na základe týchto skúseností som klímu od ZSE odporučil svojim kolegom.

Dagmar Z., Myjava
Jedinečná a kvalitná značka na trhu. Ochotný a šikovný personál, vysvetlili nám spustenie a narábanie s klimatizáciou. Po inštalácii všetko upratali a vyskúšali. V týchto teplých dňoch nám klimatizácia ochladí otvorený priestor bytu v podkroví. Mesačné splátky sú v poriadku a prehodnotilo to aj naše rozhodnutie mať v domácnosti klímu.  

Robert D., Chminianska Nová Ves
S klimatizáciou od ZSE som nadmieru spokojný, od objednávky, cez inštaláciu a bezproblémovú prevádzku najmä v lete, ale aj v zimných mesiacoch. Pevne verím, že aj v nasledujúcich rokoch bude spoľahlivo fungovať. Ďakujem.

Lenka Š., Šajdíkove Humence
S prístupom ZSE počas predaja som bola veľmi spokojná. Všetko mi zrozumiteľne vysvetlili a poslali mi zhrnutie do e-mailu. Pán, ktorý prišiel zamerať umiestnenie klimatizácie bol tiež veľmi ochotný. Inštalácia prebehla rýchlo, pracovníci mali príjemné vystupovanie. Páčilo sa mi, že si po sebe upratali. Samozrejme mi aj vysvetlili používanie klimatizácie. S klimatizáciu som veľmi spokojná a už som klimatizáciu odporučila aj mojim známym.

Marie M., Trenčín
Pre klimatizáciu som sa rozhodla zo zdravotných dôvodov. Prístup ZSE bol od začiatku bez problémov. Klimatizácia funguje bez závad. Klimatizáciu od ZSE každému odporúčam.

Anna M., Bratislava
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo to bolo jednoduché riešenie, nemusela som zháňať rôzne firmy a potešila ma dvojmesačná zľava na elektrinu. Počas predaja a inštalácie som bola spokojná s príjemným vystupovaním pracovníkov pri uzatváraní zmluvy na pobočke ZSE ako aj s pracovníkmi, ktorí mi klimatizáciu boli nainštalovať a zapojiť. Naozaj mi dobre poradili a našli optimálne riešenie na umiestnenie zariadenia. Klimatizácia funguje na jednotku, bez problémov a užívam si teplé leto s optimálnou teplotou v byte. Klimatizáciu od ZSE som odporučila mojej susedke, ktorá už ju má tiež namontovanú. Aj moja vnučka si ju tiež dala namontovať od ZSE.

Michal M., Bratislava
Už dlhšie som uvažoval nad klimatizáciou. ZSE je môj dodávateľ elektriny a plynu, ku klimatizácii som dostal aj základnú sadu pre smart domácnosť. Potešila aj znížená cena elektriny počas leta, zľava a možnosť uhrádzania na splátky. Uzatvorenie zmluvy, obhliadka ako aj inštalácia prebehli bezproblémovo. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako som očakával.

Rastislav R., Bratislava
ZSE malo jasnú a zrozumiteľnú ponuku. Predaj aj inštalácia prebehli bez problémov, trochu dlhšia doba čakania na samotnú inštaláciu, ale v letných mesiacoch sa to dalo očakávať. Klimatizácia funguje v poriadku, jednoducho sa ovláda cez aplikáciu. Už som ju aj odporučil známemu, ktorý si taktiež objednal klímu od ZSE.

Gustáv H., Bratislava
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol preto, že firme dôverujem. Bol som spokojný s celým postupom, počnúc predajom až po montáž. Ďakujem, klimatizácia funguje podľa mojich predstáv, keby som bol vedel, že montáž je taká jednoduchá, bol by som si ju nechal nainštalovať už skôr. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Margaréta M., Bratislava
S klimatizáciou sme veľmi spokojní, je tichá a dobre chladí, aj s inštaláciou a celým priebehom sme boli veľmi spokojní. Rozhodli sme sa kvôli tomu, že sme potrebovali v podkroví nášho domu ochladzovať vzduch, keďže sa v týchto horúcich letách stal takmer nedýchateľným. Odporučili by sme túto klimatizáciu každému, aj vďaka lacnejšej energii v letných mesiacoch.

Viera B., Nitra
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe reklamy. S poskytnutými službami pri predaji a následnej inštalácii som bola spokojná. Po roku používania mám iba dobrú skúsenosť. Rozhodne by som ju odporučila nielen známym, ale každému.

Peter H., Jahodná
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo bolo možné nastaviť dĺžku a výšku splátok. S prístupom som bol spokojný. Klimatizácia zatiaľ funguje dobre a už som ju aj odporučil susedovi.

Zdena M., Malacky
Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli na základe možnosti kúpy na splátky. Pracovníci, ktorí klimatizáciu inštalovali boli veľmi milí, ústretoví, ich prístup bol maximálne profesionálny. Odpovedali na všetky otázky. Klimatizácia funguje zatiaľ bez problémov, sme spokojní. Určite by som ju odporúčala aj známym.

Peter K., Rakoľuby
Som veľmi spokojný so službou klimatizácie od ZSE. Od prvého kontaktu, cez realizáciu až po prvú servisnú prehliadku nie je čo vytknúť, ba naopak. Aj pracovníci, ktorí realizovali montáž boli profesionálni a prácu odviedli na najlepšej estetickej úrovni.

Iva P., Bratislava
Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli z dôvodu, že máme od vás aj elektrickú energiu a chceli sme mať všetko od jedného dodávateľa. Zároveň nás oslovila možnosť klimatizácie na splátky, kde je zaručený aj servis 1x ročne. Počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Pracovník nám pri obhliadke všetko vysvetlil a montéri boli rýchli a odviedli kvalitnú prácu. Zatiaľ sme s klimatizáciou spokojní a určite by sme ju odporučili ďalej z dôvodu našej spokojnosti.

Marianna R., Dechtice
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo som ju chcela mať namontovanú od odborníka. Počas predaja bol prístup na úrovni. Čo sa týka inštalácie, chalani sa správali slušne a boli veľmi šikovní, išlo im to rýchlo a neporiadok si po sebe pekne upratali. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a odporučila by som ju každému.

Gabriela M., Pezinok
Predaj a montáž klimatizácie boli bezproblémové. Zariadenie mi doniesli domov a promptne ho aj namontovali. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako má. Na základe doterajších skúseností môžem klimatizáciu od ZSE odporúčať.

Marián M., Bratislava
Klimatizáciu máme od augusta 2019 a sme úplne spokojní, a to tak s jej predajom a montážou,  ako aj s jej prevádzkou. V horúcich dňoch je v byte neporovnateľne lepšia teplotná pohoda ako predtým. Kúpu a montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil všetkým záujemcom o tento spôsob zvýšenia bytového komfortu.

Richard K., Nitra
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne pre poskytnutie komplexného riešenia od objednania, cez poradenský servis až po samotnú montáž celého zariadenia. Predaj a inštalácia prebehla bez problémov, oceňujem maximálnu ochotu a odbornú úroveň pracovníkov. Klimatizácia mi funguje bezporuchovo. Montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil aj iným zákazníkom.

Anna T., Pezinok
O klimatizácii sme sa dozvedeli z reklamného letáka a keďže ponuka bola výhodná a klimatizáciu sme chceli v dohľadnej dobe riešiť, tak ponuka od ZSE prišla práve vhod. S prístupom pracovníkov počas predaja a inštalácie sme boli spokojní, sme radi, že ZSE zamestnáva odborníkov. Klíma funguje bez problémov a pevne veríme, že spokojnosť bude pretrvávať aj naďalej.

Maja V., Bratislava
Klimatizáciu od ZSE vyberal manžel. S objednaním, poradenstvom pri obhliadke a so samotnou montážou sme boli spokojní, všetko prebehlo promptne, hladko a k našej spokojnosti. S klimatizáciou sme spokojní, fungujú všetky funkcie, vieme ju oceniť najmä počas najväčších horúčav. S firmou budeme spolupracovať, keďže je tam čistenie a aj záruka. Určite by som odporúčala aj ďalej, sme radi, že klimatizáciu máme :)

Eva L., Ivanka pri Dunaji
ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu. Veľmi pozitívne hodnotím najmä prístup personálu pri predaji a inštalácii, všetko prebehlo hladko, bez zdržania, boli dodržané termíny a navrhnuté riešenia boli k mojej spokojnosti. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a už som ju aj odporučila.

Jozef D., Bratislava
Mám len pozitívne skúsenosti. Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne z dôvodu šetrenia času, lebo všetko vybavili za mňa a ešte som dostal zľavu na elektrinu. Prístup pracovníkov bol OK, termíny boli dodržané  a samotná montáž prebehla pomerne rýchlo. Klíma mi funguje bez problémov, ZSE má v ponuke kvalitné klimatizácie. Určite by som ich odporučil aj mojim známym, hlavne teraz, keď sa dá obstarať klíma cez ZSE aj na splátky. 

Martina S., Bratislava
Montáž zariadenia, kvalitu klimatizácie a servis hodnotím na 1****. Ako kardiak s pľúcnymi problémami si neviem vynachváliť ten čistý prefiltrovaný vzduch, ktorý mi doma decentne pofukuje (úplne stačí najslabší režim). A to zaspávanie! V týchto horúčavách by som už asi skonala bez klimatizácie. Vybrala som si klimatizáciu na splátky, lebo mi cena 35 € mesačne vyhovuje viac, než jednorázová investícia, a mám v tom aj servis a 6 ročnú záruku. Mám od ZSE v domčeku namontované rovno 3 klímy Daikin a som naozaj maximálne spokojná.

Martin M., Bratislava
Klíma bola v našom prípade nevyhnutná, nakoľko sa v lete v našom byte nedalo vydržať. Predaj a inštalácia od ZSE nemali jediný nedostatok. Klíma funguje výborne a určite by som ju odporučil aj ostatným.

Marián H., Bratislava
Máme malé deti, ktoré veľmi zle znášali vysoké teploty, mali kvôli tomu kožné problémy aj problémy so spánkom. Preto sme sa rozhodli pre klimatizáciu. Ako klienti ZSE sme v pošte spolu s faktúrou našli informácie o možnosti zapojenia klimatizácie od ZSE. Po krátkom porovnaní trhových cien sme zistili, že je to cenovo v poriadku a urobili sme objednávku. Hoci to bolo v zásade už počas horúčav, celý proces bol veľmi rýchly. Administratívni pracovníci, s ktorými sme komunikovali, boli veľmi priateľskí a zároveň mali dostatok informácií. Takisto ľudia zo spoločnosti, ktorá klimatizáciu montovala, odpovedali na všetky naše otázky a podelili sa so svojimi skúsenosťami. So samotným fungovaním klimatizácie sme spokojní. Odporučili by sme ju aj iným ľuďom, ktorých trápia podobné problémy.

Vladimíra K., Hlohovec
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože sa mi páčila vaša ponuka – dobrý pomer cena vs. kvalita klimatizácie a kompletná inštalácia v cene. S celým priebehom, od kúpy až po samotnú inštaláciu, som bola spokojná, všetky termíny boli dodržané. Klimatizáciu som objednávala pre mojich rodičov, ktorí sú už na dôchodku. Prístup montéra bol výborný, všetko vysvetlil a zaškolil rodičov na používanie klimatizácie, ktorá sa jednoducho ovláda a funguje bez porúch. Odporúčam klimatizáciu od ZSE aj ďalším zákazníkom. 

Darina R.,Bratislava
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, že som dôverovala tejto spoločnosti, nakoľko od nej dlhodobo odoberám elektrinu. S prístupom pracovníčky ZSE Centra rovnako aj pracovníkov, ktorí klimatizáciu inštalovali, som bola veľmi spokojná. Boli milí a profesionálni. Zatiaľ mi klimatizácia funguje na 100 % a dúfam, že aj naďalej bude. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučila aj ďalším klientom, pretože ponúkajú kvalitnú japonskú značku a majú seriózny prístup.

Adrian M., Trnava
Vzhľadom na vysoké teploty počas leta sme si zaobstarali klimatizáciu od ZSE. S prístupom zamestnancov sme boli spokojní, pretože boli veľmi ústretoví. Klimatizáciu využívame aj v studenšom období na prikúrenie, čiže s jej využitím sme naozaj spokojní. To je zároveň dôvod, prečo som ju odporúčal aj susedom. 

Roman S., Kostolná pri Dunaji
Klimatizáciu som si vyberal dlho, aj na základe odporúčaní známych. Zvažoval som viaceré možnosti a napokon vyhrala ponuka od ZSE, ktorá zahŕňala dobrý výber značky Daikin za rozumnú cenu + zľavu na elektrinu. Komunikácia so ZSE prebehla v poriadku, dohodli sme platobné podmienky a ďalšie podrobnosti. Montéri boli šikovní chalani, zvládli to veľmi profesionálne. Doteraz nemám žiadne problémy s klimatizáciou ani s jej namontovaním do stavby domu. Všetko je perfektné. Určite by som klímu od vás odporučil.

Branislav S., Žilina
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe vami ponúkanej značky Daikin a jej technických parametrov, výhodnej ceny vrátane montáže. Predaj a uzavretie zmluvy prebehli rýchlo a predajca všetky náležitosti jasne vysvetlil. Inštalácia bola zabezpečená cez vášho zmluvného dodávateľa, ktorý má úroveň profesionálneho prístupu a odbornosti prác nastavenú veľmi vysoko. Zatiaľ moja najlepšia skúsenosť s montážnou firmou v rámci prác uskutočnených pre moje bývanie. Klimatizácia funguje bez problémov a vo veľmi tichej prevádzke, tak ako bolo pred dodaním deklarované. Takže všetkým vrelo odporúčam klimatizáciu od ZSE.

Juraj K., Stupava
Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE, pretože som nemusel v podstate nič riešiť, o všetko sa postarali. Navyše mi ponúkli zvýhodnenú cenu elektriny v letných mesiacoch a servis po roku. Montáž klimatizácie prebehla krátko po objednaní. Dĺžka montáže sa mierne predĺžila z toho dôvodu, že si pracovníci zabudli nejaké náradie, ale inak boli šikovní, zaškolili ma na používanie a všetko mi vysvetlili. Klimatizáciu od ZSE by som určite odporučil.

Jana C., Sekule
Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe vyhovujúcej ceny za dobrú značku klimatizácie, ponúknutý bonus na výhodnejšiu elektrinu, ústretovosť pri komunikácii so ZSE aj s dodávateľom a prijateľným termínom dodania. S inštaláciou a zrozumiteľným poučením o obsluhe klímy som bola spokojná. Klímu používam zatiaľ len na chladenie jednu sezónu. Vzhľadom na moje skúsenosti môžem klimatizáciu od ZSE všetkým odporúčať.

Veronika B., Bratislava
Ponuka na klimatizáciu od ZSE prišla vo veľmi vhodnom čase, pretože som práve uvažovala nad jej kúpou. Pri podpisovaní zmluvy sme si ani ja, ani pracovníčka ZSE nevšimli, že sme zadali nesprávnu adresu dodania klimatizácie, keďže som ju objednávala na inú adresu, ako mám trvalé bydlisko. Opätovnou krátkou návštevou pobočky sme to ale opravili. Inštalácia klimatizácie prebehla bez problémov, pracovníci boli veľmi milí a zruční, presne vedeli, čo robia a poradili mi aj s umiestnením klimatizácie. Riešenie od ZSE som odporučila aj susedovi, ktorý taktiež rozmýšľal nad klimatizáciou do svojho bytu.

Fotogaléria

Radi vám poradíme

Máte záujem o klimatizáciu alebo sa chcete niečo opýtať? Radi vám odpovieme na vaše otázky a pomôžeme s výberom správneho riešenia.

Zavolajte mi
Volať 0850 111 555
Dohodnúť stretnutie v ZSE Centre