/

Recenzie na klimatizácie

Viac ako 6 800 zákazníkov dôveruje kvalite našich klimatizácií

Roman Calík

majiteľ TECHBOX

17. 6. 2022

Top hodnotenie

Roman Calík

ZSE klimatizácie boli pre našu redakciu najlepším možným riešením. Ocenili sme priaznivú cenu, tiež elektrinu pre klimatizáciu v cene a taktiež široký výber modelov vrátane tých, ktoré je možné pripojiť na Wi-Fi a ovládať na diaľku. To, čo nás však veľmi milo prekvapilo bolo samotné odporučenie vhodných modelov klimatizácií, ale aj montáž - od prvého momentu až po spustenie klimatizácií sme videli, že sme si vybrali profesionálny tím odborníkov. Potešili aj konkrétne rady na používanie klimatizácií.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lukáš B.

Miloslavov

14. 6. 2022

Top hodnotenie

Lukáš B.

Klimatizáciu sme riešili už dlhodobo a mali sme viacero ponúk od rôznych dodávateľov. Nikto nám však nevedel poskytnúť takú komplexnú ponuku služieb, ako ponúka ZSE. Preto sme sa rozhodli využiť služby ZSE Klima. ZSE ma doslova šokovalo svojou rýchlosťou. Od rezervácie na webstránke po prvý kontakt neprebehlo ani 15 minút. Spôsob a rýchlosť od objednania, konzultácie, obhliadky až po montáž bol na vysokej a profesionálnej úrovni. Klimatizáciu máme pár týždňov. Už teraz vieme, že dôležitá je aklimatizácia. Treba si dôkladne vybalansovať teploty s rodinnými príslušníkmi 😊. Po úvodnej turbulentnej aklimatizačnej fáze sme všetci radi, že ju máme a tešíme sa, že slovné spojenie „horúco v dome“ je už minulosť. ZSE by som odporučil predovšetkým ako dodávateľa služieb. Pre mňa ZSE už nie je len o dodávke elektriny. Ako spokojný zákazník ZSE mám Zelenú elektrinu a klímu. Už teraz hľadám riešenie, ako z našej domácnosti v rodinnom dome spraviť ešte zelenšiu s využitím fotovoltiky od ZSE a stať sa tak energeticky nezávislejším.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ondrej Macko

šéfredaktor TOUCHIT

16. 4. 2020

Top hodnotenie

Ondrej Macko

Celkovo hodnotíme celý proces objednania ale aj inštalácie klimatizácie od ZSE za veľmi dobrý a to aj v dobe koronakrízy. Klíma funguje spoľahlivo a dá sa ovládať aj na diaľku. Výhodou je možnosť výberu z viacerých dizajnov.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Denisa M.

Dolné Orešany

10. 9. 2020

Ocenila som možnosť, že v ZSE si môžem zvoliť vlastný dizajn klimatizácie a rozhodla som sa pre dizajn „Sivé čiary" s jemným grafickým vzorom. Perfektne sa mi hodí do nového bytu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Vladimíra K.

Hlohovec

20. 8. 2021

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože sa mi páčila vaša ponuka – dobrý pomer cena vs. kvalita klimatizácie a kompletná inštalácia v cene. S celým priebehom, od kúpy až po samotnú inštaláciu, som bola spokojná, všetky termíny boli dodržané. Klimatizáciu som objednávala pre mojich rodičov, ktorí sú už na dôchodku. Prístup montéra bol výborný, všetko vysvetlil a zaškolil rodičov na používanie klimatizácie, ktorá sa jednoducho ovláda a funguje bez porúch. Odporúčam klimatizáciu od ZSE aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Anna M.

Bratislava

1. 6. 2020

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo to bolo jednoduché riešenie, nemusela som zháňať rôzne firmy a potešila ma dvojmesačná zľava na elektrinu. Počas predaja a inštalácie som bola spokojná s príjemným vystupovaním pracovníkov pri uzatváraní zmluvy na pobočke ZSE ako aj s pracovníkmi, ktorí mi klimatizáciu boli nainštalovať a zapojiť. Naozaj mi dobre poradili a našli optimálne riešenie na umiestnenie zariadenia. Klimatizácia funguje na jednotku, bez problémov a užívam si teplé leto s optimálnou teplotou v byte. Klimatizáciu od ZSE som odporučila mojej susedke, ktorá už ju má tiež namontovanú. Aj moja vnučka si ju tiež dala namontovať od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Adam B.

Pezinok

3. 3. 2020

Klimatizáciu od ZSE som si vybral z toho dôvodu, že od nich odoberám elektrinu, ponúkli mi zľavu 100 € + balíček pre inteligentnú domácnosť ZEON Smart Domov. Riešil som už aj reklamáciu, ktorá však prebehla úplne hladko a s prístupom ZSE som bol spokojný. Klimatizácia mi funguje bez problémov a určite by som ju odporučil aj svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Juraj L.

Bratislava

24. 2. 2020

Porovnali sme si ponuku aj s inými dodávateľmi a ponuka od ZSE bola pre nás výhodná. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Klimatizáciu by sme určite odporučili, pretože relatívne obmedzenú ponuku vyvažujú viaceré benefity, ako výhodný servis a zľava z ceny elektriny počas leta.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Vlado V.

Malinovo

18. 2. 2020

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli, pretože ponuka bola seriózna (výhodná zľava a servis v cene). Kúpu klimatizácie sme realizovali v kancelárii v Avione, bolo to rýchle a jasné, pracovnici boli ústretoví. Inštalácia a uvedenie do prevádzky boli vykonané profesionálne a v pomerne krátkom čase. Klimatizáciu od ZSE by som odporučil známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marie M.

Trenčín

6. 2. 2020

Pre klimatizáciu som sa rozhodla zo zdravotných dôvodov. Prístup ZSE bol od začiatku bez problémov. Klimatizácia funguje bez závad. Klimatizáciu od ZSE každému odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Maja V.

Bratislava

30. 1. 2020

Klimatizáciu od ZSE vyberal manžel. S objednaním, poradenstvom pri obhliadke a so samotnou montážou sme boli spokojní, všetko prebehlo promptne, hladko a k našej spokojnosti. S klimatizáciou sme spokojní, fungujú všetky funkcie, vieme ju oceniť najmä počas najväčších horúčav. S firmou budeme spolupracovať, keďže je tam čistenie a aj záruka. Určite by som odporúčala aj ďalej, sme radi, že klimatizáciu máme :)

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lukáš S.

Bratislava

9. 12. 2019

Klimatizácia funguje bezchybne, podľa predstáv a očakávaní. Montáž aj komunikácia zo strany ZSE bola bezchybná a na vysokej profesionálnej úrovni.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marek T.

Biely Kostol

28. 11. 2019

Hlavným dôvodom, pre ktorý som zvolil ZSE, ako dodávateľa, bola dizajnová klimatizácia. Bol som nadmieru spokojný od samotného objednania až po realizáciu. Klimatizácia zatiaľ funguje bez problémov a určite ju odporučím aj svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lívia H.

Lehnice

14. 11. 2019

ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu a znížené náklady na elektrinu počas 2 mesiacov. Všetko prebehlo kvalitne, rýchlo a klimatizácia funguje na 100 %.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin K.

Banská Bystrica

12.11.2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo v ponuke majú značku Daikin, ktorá patrí celosvetovo k najkvalitnejším výrobkom a navyše bola možnosť zobrať si klimatizáciu + montáž na splátky. Moju spokojnosť s predajom a montážou by som ohodnotil 10 bodov z 10. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojný. Klimatizáciu od ZSE som už odporučil asi 5 priateľom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin M.

Vysoká pri Morave

25. 10. 2019

Ponuka bola zaujímavá z pohľadu ponúkanej klímy, celkovej ceny a zľavy na elektrinu počas leta. Komunikácia bola bezproblémová, na termínoch obhliadky a inštalácie sme sa dohodli veľmi rýchlo. S fungovaním klimatizácie som spokojný, jej výkon je nad očakávania.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ján K.

Svätý Jur

24. 10. 2019

Predaj, inštalácia prebehli na 100 %. Montéri si po montáži urobili poriadok, vysvetlili funkcie klimatizácie. Klíma je tichučká, absolútne nemám čo k tomu dodať, iba znova 100 % spokojnosť. Naozaj klíma od ZSE je paráda!

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Margaréta M.

Bratislava

22. 10. 2019

S klimatizáciou sme veľmi spokojní, je tichá a dobre chladí, aj s inštaláciou a celým priebehom sme boli veľmi spokojní. Rozhodli sme sa kvôli tomu, že sme potrebovali v podkroví nášho domu ochladzovať vzduch, keďže sa v týchto horúcich letách stal takmer nedýchateľným. Odporučili by sme túto klimatizáciu každému, aj vďaka lacnejšej energii v letných mesiacoch.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marek V.

Bratislava

24. 9. 2019

Rozhodol som sa využiť ponuku inštalácie klimatizácie kvôli dobrej cene a rýchlej inštalácii. Objednávka, predaj, inštalácia boli bezproblémové. Klimatizáciu použíivame takmer každý deň, najmä večer na vychladenie podkrovia pred spaním. Rozhodne sa lepšie spí a funguje v chladnejšom prostredí. Veľmi sme s klímou spokojní a určite ju odporúčame nainštalovať, ak máte kvôli teplu problém so spánkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lenka Š.

Šajdíkove Humence

5. 9. 2019

S prístupom ZSE počas predaja som bola veľmi spokojná. Všetko mi zrozumiteľne vysvetlili a poslali mi zhrnutie do e-mailu. Pán, ktorý prišiel zamerať umiestnenie klimatizácie bol tiež veľmi ochotný. Inštalácia prebehla rýchlo, pracovníci mali príjemné vystupovanie. Páčilo sa mi, že si po sebe upratali. Samozrejme mi aj vysvetlili používanie klimatizácie. S klimatizáciu som veľmi spokojná a už som klimatizáciu odporučila aj mojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lucia K.

Šaštín-Stráže

2. 9. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo mi vyhovoval splatkový kalendár a to, že mám od ZSE aj elektrinu. Trvalo dlho, kým nám ju prišli nainštalovať. Montáž realizoval prijemný tím ľudí s profesionálnym prístupom. Klíma funguje úžasne, sme s ňou veľmi spokojní.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Nikoleta K.

Čakajovce

30. 8. 2019

Rozhodli sme sa pre klímu bez starostí od ZSE kvôli financovaniu, značke Daikin a 6-ročnej záruke. Predaj aj inštalácia prebehli v poriadku, aj keď trvalo dlhšie, kým prišli klímu nainštalovať. Klíma splnila očakávania, v prechodnom období vykuruje, v lete zase príjemne ochladí. Výhodou je aj lacnejšia elektrina počas júla a augusta. Určite odporúčam klímu aj iným zákazníkom.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Zdena M.

Malacky

30. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli na základe možnosti kúpy na splátky. Pracovníci, ktorí klimatizáciu inštalovali boli veľmi milí, ústretoví, ich prístup bol maximálne profesionálny. Odpovedali na všetky otázky. Klimatizácia funguje zatiaľ bez problémov, sme spokojní. Určite by som ju odporúčala aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Dagmar Z.

Myjava

26. 8. 2019

Jedinečná a kvalitná značka na trhu. Ochotný a šikovný personál, vysvetlili nám spustenie a narábanie s klimatizáciou. Po inštalácii všetko upratali a vyskúšali. V týchto teplých dňoch nám klimatizácia ochladí otvorený priestor bytu v podkroví. Mesačné splátky sú v poriadku a prehodnotilo to aj naše rozhodnutie mať v domácnosti klímu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Viera B.

Nitra

23. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe reklamy. S poskytnutými službami pri predaji a následnej inštalácii som bola spokojná. Po roku používania mám iba dobrú skúsenosť. Rozhodne by som ju odporučila nielen známym, ale každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Eva R.

Nitra

22. 8. 2019

S klimatizáciou som veľmi spokojná, inštalácia prebehla rýchlo a bezpečne, mám Daikin a používam ju v lete aj na jeseň, pretože chladí aj vyhrieva, odporúčam všetkým.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Michal M.

Bratislava

22. 8. 2019

Už dlhšie som uvažoval nad klimatizáciou. ZSE je môj dodávateľ elektriny a plynu, ku klimatizácii som dostal aj základnú sadu pre smart domácnosť. Potešila aj znížená cena elektriny počas leta, zľava a možnosť uhrádzania na splátky. Uzatvorenie zmluvy, obhliadka ako aj inštalácia prebehli bezproblémovo. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako som očakával.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ladislav B.

Partizánske

16. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli hlavne preto, lebo sme mohli využiť možnosť splátok a ako klienti ZSE sme dostali zľavu na elektrinu počas leta. S prístupom počas predaja aj inštalácie sme boli spokojní. Montéri boli profesionáli, všetko po sebe upratali a zaškolili nás s obsluhou klimatizácie. S fungovaním sme zatiaľ maximálne spokojní. Určite by sme odporučili aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Eva L.

Ivanka pri Dunaji

15. 8. 2019

ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu. Veľmi pozitívne hodnotím najmä prístup personálu pri predaji a inštalácii, všetko prebehlo hladko, bez zdržania, boli dodržané termíny a navrhnuté riešenia boli k mojej spokojnosti. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a už som ju aj odporučila.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Vladimír B.

Malacky

14. 8. 2019

Klimatizáciu sme si vybrali, lebo ponuka od ZSE nás oslovila a zdala sa nám seriózna. S predajom a inštaláciou sme boli spokojní a rovnako aj s fungovaním klimatizácie, ktorú sme už aj odporučili ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián M.

Bratislava

9. 8. 2019

Klimatizáciu máme od augusta 2019 a sme úplne spokojní, a to tak s jej predajom a montážou, ako aj s jej prevádzkou. V horúcich dňoch je v byte neporovnateľne lepšia teplotná pohoda ako predtým. Kúpu a montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil všetkým záujemcom o tento spôsob zvýšenia bytového komfortu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Anna T.

Pezinok

9. 8. 2019

O klimatizácii sme sa dozvedeli z reklamného letáka a keďže ponuka bola výhodná a klimatizáciu sme chceli v dohľadnej dobe riešiť, tak ponuka od ZSE prišla práve vhod. S prístupom pracovníkov počas predaja a inštalácie sme boli spokojní, sme radi, že ZSE zamestnáva odborníkov. Klíma funguje bez problémov a pevne veríme, že spokojnosť bude pretrvávať aj naďalej.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ludmila Č.

Biely Kostol

8.8.2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, lebo sa mi ponuka zdala lákavá. Inštalácia prebehla bez chyby, páni technici boli veľmi ochotní, rýchli. Nemám zatiaľ žiadnu negatívnu skúsenosť, funguje výborne. Odporúčam všetkým známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter H.

Jahodná

7. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo bolo možné nastaviť dĺžku a výšku splátok. S prístupom som bol spokojný. Klimatizácia zatiaľ funguje dobre a už som ju aj odporučil susedovi.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Pavol O.

Nitra

7. 8. 2019

Ďakujem veľmi pekne za ponuku klimatizácie. Sme veľmi radi, že sme ponuku prijali. Bez Vás by sme ju nemali doteraz... Sme veľmi spokojní, klimatizácia funguje excelentne, zapínať sa dá doma diaľkovým ovládačom alebo aj cez aplikáciu odkiaľkoľvek. V lete vychladí byt za pár minút. V zime, keď treba, zase prikúri. Montáž bola vykonaná profesionálne.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Iva P.

Bratislava

5. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli z dôvodu, že máme od vás aj elektrickú energiu a chceli sme mať všetko od jedného dodávateľa. Zároveň nás oslovila možnosť klimatizácie na splátky, kde je zaručený aj servis 1x ročne. Počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Pracovník nám pri obhliadke všetko vysvetlil a montéri boli rýchli a odviedli kvalitnú prácu. Zatiaľ sme s klimatizáciou spokojní a určite by sme ju odporučili ďalej z dôvodu našej spokojnosti.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Rastislav R.

Bratislava

3. 8. 2019

ZSE malo jasnú a zrozumiteľnú ponuku. Predaj aj inštalácia prebehli bez problémov, trochu dlhšia doba čakania na samotnú inštaláciu, ale v letných mesiacoch sa to dalo očakávať. Klimatizácia funguje v poriadku, jednoducho sa ovláda cez aplikáciu. Už som ju aj odporučil známemu, ktorý si taktiež objednal klímu od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Richard K.

Nitra

31. 7. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne pre poskytnutie komplexného riešenia od objednania, cez poradenský servis až po samotnú montáž celého zariadenia. Predaj a inštalácia prebehla bez problémov, oceňujem maximálnu ochotu a odbornú úroveň pracovníkov. Klimatizácia mi funguje bezporuchovo. Montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil aj iným zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ľudovít S.

Dunajská Streda

25. 7. 2019

Klimatizáciu som už potreboval, nakoľko v obytnom bloku, kde bývame, sa v letných mesiacoch ťažko býva, byt je prehriatý. Komunikácia a prístup zo strany ZSE bol na výbornej úrovni. Od prvého kontaktu až po montáž ubehli len 3 týždne. Klimatizačné zariadenie Daikin funguje bez závad, sme s ním spokojný. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj iným zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter K.

Rakoľuby

19. 7. 2019

Som veľmi spokojný so službou klimatizácie od ZSE. Od prvého kontaktu, cez realizáciu až po prvú servisnú prehliadku nie je čo vytknúť, ba naopak. Aj pracovníci, ktorí realizovali montáž boli profesionálni a prácu odviedli na najlepšej estetickej úrovni.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Helena H.

Bratislava

17 .7. 2019

Nad klímou som uvažovala dlhšie. Už pri obhliadke mi páni prišli ako odborníci, poradili, kde ju mám umiestniť a aj aký výkon budem potrebovať. Oceňujem najmä skvelý prístup, rýchlosť inštalácie s minimom zašpinenia, ktoré si aj tak páni očistili. Netuším, ako sme mohli bez klimatizácie doteraz existovať. Odporúčam každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Mariana R.

Bratislava

9. 7. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla jednak preto, že mi to prišlo jednoduchšie, ako na vlastnú päsť hľadať zariadenie a potom montéra, a jednak práve prebiehala akcia, kde bolo možné získať zľavu 100 €. Musím povedať, že s priebehom montáže som bola veľmi spokojná, až prekvapená. Klimatizácia funguje dobre, odporučila by som aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Daniela Č.

Trnava

4. 7. 2019

Klimatizáciu od ZSE hodnotím veľmi dobre, spĺňa všetko, čo sme chceli. Každý rok máme servis zdarma, technik všetko skontroluje a dá doklad o kontrole. Veľmi odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Daniel S.

Bratislava

30. 6. 2019

Klímu som si kupoval od ZSE na jeseň roku 2018. Dôležité v mojom uvažovaní bolo, že ako dlhoročný odberateľ elektriny aj plynu od ZSE viem, že sa na nich môžem spoľahnúť ako na firmu, ktorá ma nenechá v štichu, ak by bol nejaký problém s klimatizáciou. Oslovilo ma aj to, že ponúkali značku Daikin, ktorú som poznal ako kvalitnú japonskú značku klimatizácií. Tým, že bolo po sezóne, tak som využil aj výhodnejšiu cenovú akciu a hlavne som si bol istý, že klimatizáciu budem mať už pred prípadnými teplými jarnými mesiacmi ďalší rok v pohode nainštalovanú. Klimatizácia je umiestnená v pomerne veľkej kuchyni, kde svieti slnko vždy poobede. Deti si tam radi robia úlohy, ale už v máji a júni keď je teplo, sa tam niekedy nedalo poobede existovať, nehovoriac už o júli a auguste. A v lete sa v kuchyni nedalo poobede a podvečer vôbec variť – také teplo tam bolo. Rozhodol som sa pre model ZEON Klima Štandard 3,5 kW, čo sa ukázalo ako správne rozhodnutie. Výkon je dosť silný, aby v priebehu 3 – 4 minút vychladil miestnosť na veľmi príjemné teploty, vytvorený chladný vzduch potom niekedy púšťame ďalej na chodbu. Vďaka tomu, že klimatizácia vychladí priestor za pár minút, vôbec neľutujem, že nemám ovládanie cez Wi-fi a smartfón, jednoducho to nie je v mojom prípade potrebné. V polovici letnej sezóny 2019 to vieme teraz už celkom dobre posúdiť. Obhliadka aj inštalácia boli úplne bezproblémové, odhadovaný časová dĺžka montáže bola dodržaná, napriek tomu, že išlo o 5. poschodie a inštaláciu na fasáde z dvora bytového domu. Klimatizáciu Daikin od ZSE a celý ich proces obhliadky a montáže môžem určite odporučiť.

Odporúčam

Ukážka inštalácie - Daniel S., Bratislava

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Mária B.

Senec

26. 6. 2019

Rozhodla som sa pre klímu od ZSE preto, lebo táto ponuka sa mi zdala najlepšia a najspoľahlivejšia. S inštaláciou a prístupom pracovníka som bola tiež spokojná. Klímu síce využívam zriedka, ale aj tak môžem povedať, že ma zatiaľ nesklamala a som spokojná. Odporučila som ju už dvom známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián P.

Rovinka

21. 6. 2019

Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE na základe odporúčania mojej mamy, vyhovujúcej cene a krátkej doby montáže od objednávky. Musím hodnotiť veľmi pozitívne prístup a ochotu komunikácie ZSE. Pri montáži sa objavil problém s prasknutou jednotkou, bolo to vyriešené veľmi promptne dovezením druhej klímy. S fungovaním som spokojný, aj keď nepoužívam klímu v lete dennodenne, skôr príležitostne, je príjemným osviežením. Na základe týchto skúseností som klímu od ZSE odporučil svojim kolegom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Judita P.

Dolná Streda

20. 6. 2019

Klimatizácia funguje výborne, inštalácia prebehla bez problémov, technici boli kvalifikovaní a všetko urobili promptne, nezanechali po sebe neporiadok.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martina S.

Bratislava

17. 6. 2019

Montáž zariadenia, kvalitu klimatizácie a servis hodnotím na 1****. Ako kardiak s pľúcnymi problémami si neviem vynachváliť ten čistý prefiltrovaný vzduch, ktorý mi doma decentne pofukuje (úplne stačí najslabší režim). A to zaspávanie! V týchto horúčavách by som už asi skonala bez klimatizácie. Vybrala som si klimatizáciu na splátky, lebo mi cena 35 € mesačne vyhovuje viac, než jednorázová investícia, a mám v tom aj servis a 6 ročnú záruku. Mám od ZSE v domčeku namontované rovno 3 klímy Daikin a som naozaj maximálne spokojná.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Robert D.

Chminianska Nová Ves

30. 5. 2019

S klimatizáciou od ZSE som nadmieru spokojný, od objednávky, cez inštaláciu a bezproblémovú prevádzku najmä v lete, ale aj v zimných mesiacoch. Pevne verím, že aj v nasledujúcich rokoch bude spoľahlivo fungovať. Ďakujem.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marianna R.

Dechtice

28. 5. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo som ju chcela mať namontovanú od odborníka. Počas predaja bol prístup na úrovni. Čo sa týka inštalácie, chalani sa správali slušne a boli veľmi šikovní, išlo im to rýchlo a neporiadok si po sebe pekne upratali. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a odporučila by som ju každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Miroslav J.

Bratislava

28. 5. 2019

Ponuka bola prehľadná, poskytovala kompletnú službu aj s inštaláciou, zárukou, poradenstvom + zľavu na energie v letných mesiacoch. ZSE ponúka kvalitnú japonskú značku Daikin. Komunikácia bola skvelá, cez telefón mi zodpovedali všetky otázky a pomohli mi vybrať správny model. Inštalácia bola rýchla, zrealizovali ju len pár dní po objednávke. Jediná škoda bola, že mi prišlo veľa papierových dokumentov, ktoré by som radšej uvítal poslať online. Klimatizácia funguje už 2 roky úplne bez problémov, appka je prehľadná, dá sa zapnúť, keď sa už chystám domov z roboty, a tak prídem do pekne vychladeného bytu. Klimatizáciu som odporučil pár známym, ktorý si ju taktiež kúpili od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Tomáš L.

Bratislava

24. 5. 2019

Klimatizácia bola nevyhnutnosťou pre kvalitný spánok a zvládnutie leta. ZSE akurát ponúkalo vhodnú ponuku s inštaláciou a nakoľko už som zákazníkom ZSE, ďalej som nehľadal. Obhliadka prebehla už o pár dní a inštalácia o týždeň na to. Celý proces inštalácie netrval asi ani 2 hodiny, kvalitne skryté káble, kondenz výborne odvedený trubkou mimo balkóna. Zatiaľ funguje perfektne, rýchlo chladí, nočný režim neruší a spotrebuje naozaj málo elektriny. Odporúčam každému, nakoľko som bol s celým procesom spokojný.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Gabriela M.

Pezinok

20. 5. 2019

Predaj a montáž klimatizácie boli bezproblémové. Zariadenie mi doniesli domov a promptne ho aj namontovali. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako má. Na základe doterajších skúseností môžem klimatizáciu od ZSE odporúčať.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter K.

Jacovce

16. 5. 2019

Pre klimatizáciu som sa rozhodol preto, lebo teploty v lete majú stúpajúcu tendenciu a bolo ťažké udržať doma vychladený priestor. Klimatizácia od ZSE vyšla v mojom prieskume ako najvýhodnejšia. Počas montáže nebol žiaden problém, pracovníci vyšli v ústrety mojej požiadavke. Keďže som s ňou spokojný, ešte minulý rok som ju odporučil svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Norbert T.

Bratislava

9. 5. 2019

Klimatizácia Daikin od ZSE je veľmi spoľahlivá, vychladí nám tri štvrte plochy bytu (75 m2) - obývačku, kuchyňu a predsieň. Som nadmieru spokojný, dá sa povedať na 120 %, klíma je perfektne odborne namontovaná a osadená na tom najsprávnejšom mieste.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Jozef D.

Bratislava

6. 5. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne z dôvodu šetrenia času, lebo všetko vybavili za mňa a ešte som dostal zľavu na elektrinu. Prístup pracovníkov bol OK, termíny boli dodržané a samotná montáž prebehla pomerne rýchlo. Klíma mi funguje bez problémov, ZSE má v ponuke kvalitné klimatizácie. Určite by som ich odporučil aj mojim známym, hlavne teraz, keď sa dá obstarať klíma cez ZSE aj na splátky.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Gustáv H.

Bratislava

29. 4. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol preto, že firme dôverujem. Bol som spokojný s celým postupom, počnúc predajom až po montáž. Ďakujem, klimatizácia funguje podľa mojich predstáv, keby som bol vedel, že montáž je taká jednoduchá, bol by som si ju nechal nainštalovať už skôr. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Juraj K.

Stupava

28. 8. 2018

Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE, pretože som nemusel v podstate nič riešiť, o všetko sa postarali. Navyše mi ponúkli zvýhodnenú cenu elektriny v letných mesiacoch a servis po roku. Montáž klimatizácie prebehla krátko po objednaní. Dĺžka montáže sa mierne predĺžila z toho dôvodu, že si pracovníci zabudli nejaké náradie, ale inak boli šikovní, zaškolili ma na používanie a všetko mi vysvetlili. Klimatizáciu od ZSE by som určite odporučil.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Branislav S.

Žilina

1. 8. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe vami ponúkanej značky Daikin a jej technických parametrov, výhodnej ceny vrátane montáže. Predaj a uzavretie zmluvy prebehli rýchlo a predajca všetky náležitosti jasne vysvetlil. Inštalácia bola zabezpečená cez vášho zmluvného dodávateľa, ktorý má úroveň profesionálneho prístupu a odbornosti prác nastavenú veľmi vysoko. Zatiaľ moja najlepšia skúsenosť s montážnou firmou v rámci prác uskutočnených pre moje bývanie. Klimatizácia funguje bez problémov a vo veľmi tichej prevádzke, tak ako bolo pred dodaním deklarované. Takže všetkým vrelo odporúčam klimatizáciu od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin M.

Bratislava

31. 7. 2018

Klíma bola v našom prípade nevyhnutná, nakoľko sa v lete v našom byte nedalo vydržať. Predaj a inštalácia od ZSE nemali jediný nedostatok. Klíma funguje výborne a určite by som ju odporučil aj ostatným.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián H.

Bratislava

23. 7. 2018

Máme malé deti, ktoré veľmi zle znášali vysoké teploty, mali kvôli tomu kožné problémy aj problémy so spánkom. Preto sme sa rozhodli pre klimatizáciu. Ako klienti ZSE sme v pošte spolu s faktúrou našli informácie o možnosti zapojenia klimatizácie od ZSE. Po krátkom porovnaní trhových cien sme zistili, že je to cenovo v poriadku a urobili sme objednávku. Hoci to bolo v zásade už počas horúčav, celý proces bol veľmi rýchly. Administratívni pracovníci, s ktorými sme komunikovali, boli veľmi priateľskí a zároveň mali dostatok informácií. Takisto ľudia zo spoločnosti, ktorá klimatizáciu montovala, odpovedali na všetky naše otázky a podelili sa so svojimi skúsenosťami. So samotným fungovaním klimatizácie sme spokojní. Odporučili by sme ju aj iným ľuďom, ktorých trápia podobné problémy.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Jana C.

Sekule

28. 6. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe vyhovujúcej ceny za dobrú značku klimatizácie, ponúknutý bonus na výhodnejšiu elektrinu, ústretovosť pri komunikácii so ZSE aj s dodávateľom a prijateľným termínom dodania. S inštaláciou a zrozumiteľným poučením o obsluhe klímy som bola spokojná. Klímu používam zatiaľ len na chladenie jednu sezónu. Vzhľadom na moje skúsenosti môžem klimatizáciu od ZSE všetkým odporúčať.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Veronika B.

Bratislava

26. 6. 2018

Ponuka na klimatizáciu od ZSE prišla vo veľmi vhodnom čase, pretože som práve uvažovala nad jej kúpou. Pri podpisovaní zmluvy sme si ani ja, ani pracovníčka ZSE nevšimli, že sme zadali nesprávnu adresu dodania klimatizácie, keďže som ju objednávala na inú adresu, ako mám trvalé bydlisko. Opätovnou krátkou návštevou pobočky sme to ale opravili. Inštalácia klimatizácie prebehla bez problémov, pracovníci boli veľmi milí a zruční, presne vedeli, čo robia a poradili mi aj s umiestnením klimatizácie. Riešenie od ZSE som odporučila aj susedovi, ktorý taktiež rozmýšľal nad klimatizáciou do svojho bytu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Darina R.

Bratislava

20. 6. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, že som dôverovala tejto spoločnosti, nakoľko od nej dlhodobo odoberám elektrinu. S prístupom pracovníčky ZSE Centra rovnako aj pracovníkov, ktorí klimatizáciu inštalovali, som bola veľmi spokojná. Boli milí a profesionálni. Zatiaľ mi klimatizácia funguje na 100 % a dúfam, že aj naďalej bude. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučila aj ďalším klientom, pretože ponúkajú kvalitnú japonskú značku a majú seriózny prístup.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Adrian M.

Trnava

11. 6. 2018

Vzhľadom na vysoké teploty počas leta sme si zaobstarali klimatizáciu od ZSE. S prístupom zamestnancov sme boli spokojní, pretože boli veľmi ústretoví. Klimatizáciu využívame aj v studenšom období na prikúrenie, čiže s jej využitím sme naozaj spokojní. To je zároveň dôvod, prečo som ju odporúčal aj susedom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Roman S.

Kostolná pri Dunaji

9. 5. 2018

Klimatizáciu som si vyberal dlho, aj na základe odporúčaní známych. Zvažoval som viaceré možnosti a napokon vyhrala ponuka od ZSE, ktorá zahŕňala dobrý výber značky Daikin za rozumnú cenu + zľavu na elektrinu. Komunikácia so ZSE prebehla v poriadku, dohodli sme platobné podmienky a ďalšie podrobnosti. Montéri boli šikovní chalani, zvládli to veľmi profesionálne. Doteraz nemám žiadne problémy s klimatizáciou ani s jej namontovaním do stavby domu. Všetko je perfektné. Určite by som klímu od vás odporučil.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Potrebujete poradiť?

Máte záujem o klimatizáciu alebo sa chcete niečo opýtať? Radi vám odpovieme na vaše otázky a pomôžeme s výberom správneho riešenia.

Zavolajte mi
Volať 0850 111 555
Dohodnúť stretnutie v ZSE Centre