/

Recenzie na klimatizácie

Viac ako 8 200 zákazníkov dôveruje kvalite našich klimatizácií

Roman Calík

majiteľ TECHBOX

17. 6. 2022

Top hodnotenie

Roman Calík

ZSE klimatizácie boli pre našu redakciu najlepším možným riešením. Ocenili sme priaznivú cenu, tiež elektrinu pre klimatizáciu v cene a taktiež široký výber modelov vrátane tých, ktoré je možné pripojiť na Wi-Fi a ovládať na diaľku. To, čo nás však veľmi milo prekvapilo bolo samotné odporučenie vhodných modelov klimatizácií, ale aj montáž - od prvého momentu až po spustenie klimatizácií sme videli, že sme si vybrali profesionálny tím odborníkov. Potešili aj konkrétne rady na používanie klimatizácií.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lukáš B.

Miloslavov

14. 6. 2022

Top hodnotenie

Lukáš B.

Klimatizáciu sme riešili už dlhodobo a mali sme viacero ponúk od rôznych dodávateľov. Nikto nám však nevedel poskytnúť takú komplexnú ponuku služieb, ako ponúka ZSE. Preto sme sa rozhodli využiť služby ZSE Klima. ZSE ma doslova šokovalo svojou rýchlosťou. Od rezervácie na webstránke po prvý kontakt neprebehlo ani 15 minút. Spôsob a rýchlosť od objednania, konzultácie, obhliadky až po montáž bol na vysokej a profesionálnej úrovni. Klimatizáciu máme pár týždňov. Už teraz vieme, že dôležitá je aklimatizácia. Treba si dôkladne vybalansovať teploty s rodinnými príslušníkmi 😊. Po úvodnej turbulentnej aklimatizačnej fáze sme všetci radi, že ju máme a tešíme sa, že slovné spojenie „horúco v dome“ je už minulosť. ZSE by som odporučil predovšetkým ako dodávateľa služieb. Pre mňa ZSE už nie je len o dodávke elektriny. Ako spokojný zákazník ZSE mám Zelenú elektrinu a klímu. Už teraz hľadám riešenie, ako z našej domácnosti v rodinnom dome spraviť ešte zelenšiu s využitím fotovoltiky od ZSE a stať sa tak energeticky nezávislejším.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ondrej Macko

šéfredaktor TOUCHIT

16. 4. 2020

Top hodnotenie

Ondrej Macko

Celkovo hodnotíme celý proces objednania ale aj inštalácie klimatizácie od ZSE za veľmi dobrý a to aj v dobe koronakrízy. Klíma funguje spoľahlivo a dá sa ovládať aj na diaľku. Výhodou je možnosť výberu z viacerých dizajnov.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Denisa M.

Dolné Orešany

10. 9. 2020

Ocenila som možnosť, že v ZSE si môžem zvoliť vlastný dizajn klimatizácie a rozhodla som sa pre dizajn „Sivé čiary" s jemným grafickým vzorom. Perfektne sa mi hodí do nového bytu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Slávka M.

Bratislava

13. 11. 2022

S našou klimatizáciou od ZSE sme veľmi spokojní. Pre klímu sme sa rozhodli, pretože teploty počas letných mesiacov neustále stúpajú. Po menšom prieskume trhu sme sa rozhodli pre Klímu od ZSE, vzhľadom na ponuku klimatizácii vrátane inštalácie a zvýhodnenej ceny energie počas letných mesiacov. V klientskom centre ZSE nám ochotne poradili, vybrali sme si Samsung a prednostnú inštaláciu, nakoľko sme klimatizáciu chceli čo najskôr. Inštalácia prebehla rýchlo a presne podľa dohodnutého termínu. Odvtedy sa kvalita bývania v našom sídliskovom byte veľmi zlepšila. Klimatizácia dokáže náš byt vychladiť veľmi rýchlo, a vďaka zvýhodnenej cene za elektrinu počas letných mesiacov sme to zatiaľ nepocítili na výške platieb. Klimatizáciu používame v lete denne. Pred spánkom ju vypíname, pretože v noci vetráme a ráno pred odchodom do práce okná pozatvárame, aby sme chlad v byte udržali čo najdlhšie. Takisto využívame aj ovládanie klímy na diaľku cez appku. Funkciu prikurovanie sme zatiaľ nevyužili, ale v jarných či jesenných mesiacoch je dobre mať takýto záložný plán. Celkovo sa investícia do klimatizácie oplatila, už si ani nevieme predstaviť, ako by sme v lete bez nej dokázali existovať. Rozhodne odporúčame.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Marek T.

Považská Bystrica

12. 11. 2022

S klimatizáciou sme s manželkou veľmi spokojní, cez leto nám bolo veľmi príjemne. Obzvlášť oceňujem funkciu WIND-FREE. Predaj a inštalácia prebehli bez problémov. Klimatizáciu by sme určite odporučili aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Premium 3,5 kW Samsung

Alexandra T.

Bratislava

30. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla kvôli porovnateľnej cene oproti iným dodávateľov a zabezpečeniu komplet inštalácie. Tiež potešila 10 % zľava z elektriny v lete. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som spokojná. Používam klimatizáciu skôr v lete, pri enormných teplotách. Bola som zatiaľ spokojná s jej fungovaním. Odporučila by som určite aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Peter J.

Zvončín

28. 10. 2022

Pre klimatizáciu sme sa rozhodli, pretože ZSE je náš dlhoročný dodávateľ a máme s ním iba dobré skúsenosti. Klimatizáciu sme si dali namontovať ešte v jarnom období a v lete sme ju často využívali. Sme s ňou veľmi spokojní. Funguje bez problémov. Vyskúšali sme aj prikurovanie a všetko je OK. Môžeme každému iba doporučiť.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Robert H.

Senec

28. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože ma zaujala reklama na klimatizáciu v rádiu. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bol veľmi spokojný. S fungovaním klimatizácie od ZSE som taktiež veľmi spokojný. Používam ju takmer denne. Najviac oceňujem smart funkcie. Používam ju aj na prikurovanie. Odporučil by som ju aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Patrik D.

Suchá nad Parnou

27. 10. 2022

Klimatizáciu mám nainštalovanú 2 roky. Pre ZSE som sa rozhodol, pretože je mojím dodávateľom energie a je pre mňa dôveryhodnou firmou. Pred inštaláciou prišiel technik, s ktorým sme prebrali zamýšľané umiestnenie. Následne prišli montéri a obe klimatizačné jednotky namontovali za pol dňa. Napriek tomu, že moja objednávka prišla v sezóne, netrvalo to celkovo ani mesiac. Klimatizácia je výborná vec. Ja ju využívam od včasnej jari na prikurovanie (keďže funguje ako tepelné čerpadlo), v lete na chladenie a na jeseň znovu na kúrenie. V mojom prípade v kombinácii s fotovoltikou mám prevádzku takmer úplne zadarmo. Ale aj bez nej je spotreba moderných klimatizácií len na úrovni niekoľkých eur mesačne. Klimatizáciu odporúčam, keďže ide o multifunkčné zariadenie, ktoré správnym používaním rapídne zlepší kvalitu bývania.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 2,5 kW Daikin

Andrej H.

Vráble

23. 10. 2022

Pre klimatizáciu som sa rozhodol, pretože teploty v lete postupne idú nahor. Ceny, ktoré ponúkala spoločnosť ZSE sa mi zdali prijateľné. S prístupom v procese objednávky, s poradenstvom aj samotnou inštaláciou som bol veľmi spokojný. Klimatizáciu som vyskúšal už toto leto a chladila skvele. Vďaka nej sme sa cítili príjemne vo dne aj v noci. Na jeseň som ju začal využívať aj na prikurovanie a fungovalo to výborne. Oceňujem aj funkciu odvlhčovania. Klimatizáciu od ZSE by som odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Iveta K.

Bratislava

18. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo ste veľká firma a keď budem mať nejaký problém, myslím si, že máte dostatočné skúsenosti a môj problém určite vyriešite. Prístup ZSE k inštalácii bol profesionálny. Či sa to týkalo obhliadky alebo samotnej montáže. Musím vyzdvihnúť prístup pracovníkov, ktorí robili montáž, lebo neurobili žiadny neporiadok a pracovali veľmi rýchlo, takže montáž bola hotová za dve-tri hodinky. Klimatizácia spĺňa všetky očakávania, ktoré sme do nej vkladali. Používali sme ju väčšinou večer v letných mesiacoch. Na prikurovanie v prechodnom období ju zatiaľ nevyužívame. Myslím si, že rozhodnutie pre klimatizáciu od ZSE bolo správne a odporučím ju aj iným mojim známym.

Odporúčam

Katarína Š.

Tvrdošovce

18. 10. 2022

Pre klimatizáciu na splátky od ZSE som sa rozhodla hlavne preto, lebo som nepotrebovala použiť svoje prostriedky. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bola spokojná, takisto som spokojná aj s fungovaním tejto klimatizácie, ktorú v letných dňoch využívame dennodenne. Oceňujem to, že klimatizácia je tichá, ale na prikurovanie ju zatiaľ nevyužívame. Určite by som ju odporučila aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Blanka H.

Omšenie

17. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli z dôvodu, že v cene bola aj obhliadka a následná montáž a tak sme nemuseli hľadať niekoho, kto nám ju nainštaluje a spustí. Zároveň nás motivovala aj zľava v letných mesiacoch. S klímou od ZSE sme spokojní, používame ju hlavne v lete a rýchlo vychladí priestor. Klímu od ZSE vrelo odporúčame každému.

Odporúčam

Ján P.

Maňa

14. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe vyhodnotenia vtedajšej ponuky na trhu a ako sumár mi ponuka od ZSE vyšla najlepšie. Na moje otázky ohľadom predaja ZSE komunikovala veľmi dobre a na inštaláciu mala zabezpečenú šikovnú externú firmu. Najviac využívam možnosť ovládania mobilom a Wi-fi konektivitu. Aj na prikurovanie som ju už vyskúšal použiť. Určite odporúčam.

Odporúčam

Anna K.

Trnava

14. 10. 2022

Pre Vašu klimatizáciu sme sa rozhodli po dohovore našej dcéry, ktorá nám ju odporúčala. Nakoľko sme už vo veku 65 + a sme často doma. Vďaka klimatizácii sme sa, aj napriek horúcemu letu, doma konečne cítili veľmi príjemne. Čo sa týka prístupu k vybaveniu objednávky a k samotnej montáži, všetko prebehlo bez problémov. Určite ju budeme odporúčať aj našim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Daikin

Stanislav Z.

Nitra

13. 10. 2022

Cez letné horúčavy sa nám dobre spalo vo vychladenej miestnosti. Pred začatím vykurovacieho obdobia sa zase dá vďaka nej prikúriť. Takže super, doporučujem! Cez letné horúčavy je klíma ako stvorená na príjemný spánok. Oplatilo sa investovať.

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Viktor M.

Komárno

12. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa s manželkou rozhodli z viacerých dôvodov. Ja som pozeral klimatizácie po technickej stránke a záručnej a údržbovej lehote a manželka po výzorovej. Prezerali sme viacerých dodávateľov, až sme sa zhodli na klimatizácii od ZSE - klíma bez starosti na 6 rokov s možnosťou vybrať si povrchovú úpravu, a navyše ešte aj možnosťou nákupu na splátky, čo nám hralo do karát. S prístupom k zákazníkovi som nadmieru spokojný, a to platí tak na obhliadajúceho technika, ako aj na montážnych technikov a aj na technika, ktorý vykonáva ročnú údržbu klimatizácie. S funkciami a celkovo s fungovaním klimatizácie sme nadmieru spokojní - zapneme ju zvolíme, si danú funkciu a fičí :) Používame ju v prechodnom období na jar a v jeseni a niekedy aj v zimnom na prikurovanie, keďže máme bytový dom zateplený a nemusíme veľmi kúriť radiátormi. A v lete nám pomohla prekonať obdobie najväčších horúčav. Klímu by som určite odporučil a pravdu povediac, už rok iné ani nerobím hneď ako k nám niekto príde a začne sa spytovať ohľadne klímy. Zatiaľ sa každému naša klíma páčila - výzorovo ale aj funkčne, a to hlavne to, že sa dá ovládať cez mobilný telefón aj na diaľku, keď nie sme doma.

Odporúčam

Miloš Z.

Stupava

12. 10. 2022

Cena za klimatizáciu bola porovnateľná s inými ponukami, rozhodla asi zvýhodnená cena elektriny počas letných mesiacov. K predaju a inštalácii nemám výhrady, všetko prebehlo bez komplikácii. Klimatizácia funguje bez problémov, využívaná ale nie je často. Od inštalácie odhadujem, že bežala 20 dní. Oceňujem na vybranej verzii klimatizácie tichý režim, ktorý je použiteľný aj počas noci. Na kúrenie sme ju zatiaľ nevyužívali, vzhľadom k aktuálnej situácii je možné, že budeme. Odporúčal by som ju aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Kristína P.

Hviezdoslavov

12. 10. 2022

Pre klímu od ZSE sme sa rozhodli, pretože sme nemuseli zaplatiť celú sumu, ale bolo možné vziať si ju na splátky. S prístupom sme boli veľmi spokojní, páni, ktorí nám klímu zapájali boli milí aj poradili. S fungovaním sme spokojní a používame ju vždy, keď je vonku horúco, nakoľko nám do obývačky priamo svieti slnko. Používame aj na prikurovanie, pretože vzduch zohreje veľmi rýchlo. Určite by sme ju odporučili aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Mikuláš B.

Bratislava

10. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo sa mi páčila ich kampaň a ponuka. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bol maximálne spokojný. Klimatizácia mi funguje bez problémov. Používal som ju v denne v letnom období cca 2-krát na dve hodiny pre zníženie teploty v byte. Na prikurovanie v prechodnom období zatiaľ nepoužívam, možno v budúcnosti. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Henrietta B.

Tešedíkovo

10. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE sme spokojní. Vybrali sme si ju, pretože dôverujeme ZSE. Inštalácia prebehla v poriadku, klíma funguje už druhú sezónu na jedničku. Používali sme ju počas veľkých letných horúčav na chladenie 2 detských izieb a spálne. V zime ju používame na rýchle odvlhčenie vzduchu. Oceňujem tichý režim (nočný) a odvlhčenie. Klímu od ZSE odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Monika B.

Martin

9. 10. 2022

Pre klimatizáciu sme sa rozhodli, pretože bývame v paneláku na poslednom poschodí. Najprv sme začali hľadať riešenie na internete, zisťovali sme si aké sú ceny a možnosti. Natrafili sme na reklamu na klimatizáciu od ZSE, ktorá ponúkala možnosť vlastniť ju za nízku akontáciu a potom ju mesačne splácať po nízkych splátkach, ktoré človek ani nepocíti. S prístupom od spoločnosti ZSE sme boli veľmi spokojní. S fungovaním klimatizácie sme taktiež spokojní. Využívame ju najmä v letných mesiacoch, keď je vonku nad 25 stupňov. Niekedy klimatizáciu používame aj v zimných mesiacoch na prikurovanie. Veľmi oceňujem možnosť využívať mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej si viem nadiaľku nastaviť zapnutie klimatizácie a po príchode domov ma už čaká príjemná teplota. Klimatizáciu odporúčam všetkým známym v mojom okolí. Veľmi oceňujem tiež každoročný servis, a to po celú dobu splácania klimatizácie.

Odporúčam

Jozef J.

Raslavice

9. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe reklamy. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som spokojný. Zatiaľ som ju využíval len na chladenie. Určite by som ju odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Juraj B.

Slovenský Grob

9. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli pretože nám vyhovovalo financovanie na splátky, zľava na elektrinu počas letných mesiacov a pravidelný každoročný servis. Prístup ZSE od predaja až po inštaláciu hodnotíme veľmi kladne. Aj napriek tomu, že sme klimatizáciu objednávali v čase letných mesiacov a iné spoločnosti nemali termíny, ZSE riešilo všetko rýchlo a onedlho sme už mali klimatizáciu nainštalovanú. Klimatizácia funguje perfektne, veľmi sa nám páči funkcia windfree. Používali sme ju aj na prikurovanie a už za pár minút sme ju mohli vypnúť, lebo bolo doma príjemne. Klimatizáciu odporúčame aj ďalej. Majú ju už aj moji rodičia.

Odporúčam

Andrej M.

Bratislava

8. 10. 2022

Klimatizáciu som dala namontovať svojim rodičom. Pre ZSE sme sa rozhodli kvôli výhodnej ponuke. Zameranie a inštalácia boli bezproblémové, prevedené profesionálne a čisto. V lete im veľmi poslúžila. Určite ju odporúčame ďalším zákazníkom, pretože sme veľmi spokojní.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Marcel Ž.

Bratislava

8. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli na základe odporúčania od známych, a tiež kvôli výhodnej cene. Boli sme veľmi spokojní s prístupom počas inštalácie - páni, ktorí u nás boli, boli milí a profesionálni. Klimatizácia funguje perfektne. V lete sme ju s deťmi používali denne. Klimatizáciu od ZSE by sme určite odporučili, za nás maximálna spokojnosť.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Norbert L.

Cabaj-Čápor

8. 10. 2022

Klimatizácia od ZSE ma oslovila, kvôli zaujímavej cenovej ponuke, ale aj rýchlosti od objednania až po inštaláciu. Oceňujem odborný prístup a aj servisné kontroly. Klimatizáciu používame skoro celé leto, ale aj v prechodnom období, v ktorom sa dá veľmi efektívne vykúriť priestor. A vďaka technológii "wind free" od Samsungu ju človek vôbec necíti, ale má veľmi príjemne vychladený priestor. Klimatizáciu od ZSE, a konkrétne modely od Samsungu, by som odporúčal a aj odporúčam svojim známym.

Odporúčam

Marek G.

Šaľa

7. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE hodnotím pozitívne. Vybral som si ju, pretože to bola od vás novinka, tak čo nevyskúšaš nevieš 😀. Predaj a inštalácia prebehli rýchlo a jasne, klimatizácia funguje, využívali sme ju aj toto celé leto a určite nám pomohlo aj vykurovanie, ešte keď sa nekúrilo, takže klimatizáciu by som určite odporučil.

Odporúčam

Anna L.

Bratislava

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, lebo som si istá stabilitou dodávateľa a jeho postavením na trhu. Prístup všetkých zainteresovaných do predaja a inštalácie bol v poriadku. Klimatizácia mi vyhovuje a aj počas tohtoročných horúčav som ju veľmi ocenila. Klimatizáciu okrem chladenia používam aj na prikurovanie v prechodnom období a je to naozaj veľmi príjemné. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučila aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Petra K.

Pezinok

7. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE som si zvolila na základe odporúčaní a osobných skúseností mojich známych. Bola som maximálne spokojná tak s poradenstvom a umiestnením vnútornej aj vonkajšej jednotky, ako aj s inštaláciou, ktorá prebehla bez problémov a na výbornú. Najviac oceňujem kúrenie vďaka klimatizácii v prechodnom období (jeseň, jar). Určite by som odporučila klimatizáciu od ZSE a aj ju odporúčam svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 2,5 kW Daikin

Timotej M.

Slovenský Grob

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, kvôli jednoduchosti riešenia. Presvedčil ma aj veľmi kvalitne spracovaný web, kde som pohodlne našiel klimatizácie, ktoré sú na výber aj s veľmi dobrým a podrobným popisom ku každému modelu. Ďalším plusom bola rýchlosť jednania a celkový servis vrátane montáže a poradenstva. S prístupom, ako aj s inštaláciou, som bol veľmi spokojný, nakoľko obe aktivity som riešil s ľuďmi, ktorí sa v danej téme veľmi dobre vyznali a vedeli mi odpovedať na všetky moje otázky. S klimatizáciou som taktiež veľmi spokojný, nakoľko spĺňa všetky parametre, ktoré som od nej očakával, a ktoré boli uvedené v popise na webe. Je veľmi tichá, má vynikajúcu spotrebu a v neposlednom rade pekný dizajn. Klimatizáciu používam denno-denne v letných mesiacoch a v chladnejších párkrát do týždňa na prikurovanie. Na klimatizácii oceňujem aj schopnosť odstraňovania nečistôt zo vzduchu, tichý chod, smart aplikáciu so spustením na diaľku. Klimatizáciu od ZSE by som určite odporučili ďalším zákazníkom. Už som ju aj stihol odporučiť viacerým známym, ktorí si ju objednali tiež.

Odporúčam

Jana H.

Výčapy-Opatovce

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol aj preto, že mi vyhovuje model predaja na splátky. K prístupu ZSE počas predaja a inštalácie nemám absolútne žiadne výhrady. S fungovaním klimatizácie som tiež maximálne spokojný, klimatizácia je využívaná takmer stále a aj počas terajších jesenných dní, nakoľko máme bábätko a vykurujeme pred kúpaním. Určite by som ju odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Miroslav F.

Zohor

7. 10. 2022

Aj keď klimatizáciu využívame len sporadicky, sme veľmi spokojní. Zatiaľ ňou neprikurujeme. Určite odporučím priateľom.

Odporúčam

Ľudmila Ž.

Bratislava

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli, pretože jednu už máme a sme s ňou spokojní. S prístupom ZSE sme tiež boli veľmi spokojní. Používali sme ju denne v lete, keď boli vysoké horúčavy. Klimatizácia funguje bez problémov. Najviac oceňujeme rýchle vychladenie miestnosti, a taktiež možnosť s klimatizáciou aj kúriť. Klimatizáciu by sme radi odporučili aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Marta B.

Bratislava

7. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som spokojná. Od počiatočnej spolupráce, cez inštaláciu až po samotné používanie bolo všetko v poriadku. Používala som ju v lete, v tých najväčších horúčavách, a pomohlo mi to k zvládnutiu tohto obdobia. Zatiaľ neplánujem používanie na vykurovanie, ale v dnešnej neistej dobe človek nevie, ako bude s plynom, tak som rada, že mám alternatívu. Odporučila som ju aj svojim známym.

Odporúčam

Marcela H.

Zohor

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe doporučenia priateľov, ktorí už klímu od ZSE mali a boli spokojní s rýchlosťou a kvalitou inštalácie. A keď som zavolala na infolinku, hneď som všetko vybavila k mojej spokojnosti. Bola som maximálne spokojná s prístupom ZSE počas predaja a inštalácie - všetko prebehlo bez problémov. Klimatizáciu som používala v lete v horúcich dňoch a som maximálne spokojná. Najviac oceňujem jej tichý chod počas nočného režimu. Klimatizáciu som už použila aj na prikúrenie počas chladných dní. Klimatizáciu od ZSE vrelo každému odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Iveta T.

Holíč

7. 10. 2022

Klimatizáciu sme si kúpili preto, lebo bývame na hornom 7. poschodí. Ohrieva sa strecha a v byte bolo v letných mesiacoch neznesiteľne. S inštaláciou sme boli spokojní. Bola rýchla a čistá. Určite odporúčam aj ostatným. Páči sa mi aj servis a ochota pri dohovorení si termínu a hlavne pripomenutie a ohlásenie času údržby vašou firmou.

Odporúčam

Darina P.

Trnava

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol kvôli stabilite a kvalite ZSE. Prístup ZSE počas predaja a inštalácie bol v poriadku. S fungovaním klimatizácie od ZSE som spokojný a používam ju podľa potreby v lete či v zime. Najviac oceňujem jej tichý chod a možnosť používať ju aj na prikurovanie. Odporučil by som ju aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Stanislav G.

Tlmače

7. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože som dlhoročným zákazníkom ZSE. Predajca mi poradil inú značku ako som chcel, no spravil som dobre, že som poslúchol. Inštalácia prebehla v dobrej nálade, rýchlo a profesionálne. Klimatizáciu používam od mája 2022 - cez leto bola zapnutá skoro každý deň. Pri využívaní klimatizácie evidujem čistejší vzduch v miestnosti a rozhodne sa chystám využívať ju aj na prikurovanie. Klimatizáciu od ZSE by som určite odporučil.

Odporúčam

Linda O.

Bratislava

7. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som veľmi spokojná. Vôbec neľutujem svoje rozhodnutie. V lete je v byte veľmi príjemne a dcérke sa lepšie spinká aj počas doobedia.

Ingrid Z.

Skalica

6. 10. 2022

Klimatizáciu Samsung sme si zaobstarali cez ZSE, pretože k nej naviac ponúkali servis po dobu 5 rokov a možnosť získať ju na splátky. Klimatizáciu využívame celoročne, nielen ako klímu, ale aj ako odvhlčovacie a vykurovacie zariadenie v zime či v prechodnom období. S klimatizáciou sme veľmi spokojní, dá sa ovládať cez aplikáciu a má funkciu wind free, kedy miestnosť ochladzuje príjemným vánkom. V neposlednom rade je klimatizácia ekonomická. Na svoj chod nepotrebuje veľa elektrickej energie a jej spotrebu si vieme v aplikácii ustrážiť.

Karol V.

Bratislava

6. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE som využil na základe podmienok a ponúk spoločnosti, najmä kvôli akcii na cenu elektriny v súvislosti s používaním klimatizácie. V dobe klimatických zmien je aj na Slovensku počas leta zvýšený počet tropických dní a nocí. Klimatizácia nám pomohla počas 2 rokov jej používania komfortne prežiť letné horúčavy. Určite odporúčam aj iným klientom ZSE využiť ponuku na montáž klimatizácie od ZSE, ktorá naviac bola vykonaná odborne a doposiaľ plní svoju funkciu bezchybne.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Juraj Ch.

Jarok

6. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som spokojný aj z hľadiska prístupu k montáži, aj z hľadiska vybavenia objednávky. Každému, kto sa ma na klimatizáciu pýta, ju určite odporúčam. Vďaka aplikácii si viem bez problémov skontrolovať svoju spotrebu. V prechodnom období klimatizáciu používam aj na prikurovanie (stačí večer jedna hodinka). Určite odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Drahomír D.

Dobrá voda

6. 10. 2022

Pre klímu od ZSE som sa rozhodol, pretože majú kvalitné značky klimatizácií a rýchlu dodaciu dobu. Prístup zo strany ZSE, od vybavenia objednávky až po montáž, bol bez problémov. Klíma funguje spoľahlivo - v lete chladíme, teraz na jeseň sme ju začali využívať aj na prikurovanie. Určite by som klímu od ZSE odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Jana M.

Ivanka pri Dunaji

6. 10. 2022

S klímou od ZSE sme veľmi spokojní. Je spoľahlivá, veľmi tichá. Inštalácia prebehla podľa plánu - páni boli profesionálni, rýchli a všetko mi poriadne vysvetlili.

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 2,5 kW Samsung

Ľudovít K.

Svätý Peter

6. 10. 2022

Rozhodli sme sa pre klimatizáciu od ZSE značky DAIKIN, ktorá je spoľahlivá a vyhovuje nám. Oceňujeme zľavu, ktorú poskytujete na cene elektrickej energie počas exponovaného obdobia. Počas predaja, inštalácie a inštruktáži sa nevyskytli žiadne problémy. Klimatizáciu používame v lete na vychladenie vnútorného prostredia pomerne často. Zariadenie je moderné, s diaľkovým ovládaním. Ďalším záujemcom by som klimatizáciu od ZSE určite odporučil.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Lukáš V.

Sliač

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli kvôli dôveryhodnosti k značke ZSE a jednoduchému a prehľadnému webu. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie sme boli spokojní, nenastal žiaden problém. Rovnako sme spokojní s fungovaním. Používame ju celé leto a nemáme s ňou doma žiadny problém. Klimatizáciu by som určite odporučil ďalším zákazníkom. Aj keď nejde o najnižšiu cenu na trhu, služby od ZSE za to určite stoja.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Daniel R.

Nitra

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe odporúčaní na internete. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som veľmi spokojný a oceňujem najmä profesionalitu. Taktiež som spokojný s fungovaním klimatizácie. Využívam ju v lete na chladenie a v prechodnom období na prikúrenie. Najviac oceňujem jej tichý režim, režim bez fúkania, ovladanie cez aplikáciu. Okrem chladenia využívam klimatizáciu aj na prikurovanie v prechodnom období. Klimatizáciu od ZSE by som odporučil aj ďalším zákazníkom. Už som tak aj urobil a niektorí známi si ju už aj zakúpili.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 2,5 kW Samsung

Katarína M.

Trenčín

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe výhodnej ponuky. Prístup ZSE počas predaja a inštalácie bol v poriadku, všetko prebehlo bezchybne a nenašla som žiadne nedostatky. S fungovaním klimatizácie som maximálne spokojná. V lete sme ju využívali cca 3 – 5 x do týždňa. Klimatizáciu využívam aj na kúrenie. Jednoznačne by som klimatizáciu od ZSE odporučila a na moje doporučenie si ju kúpili aj dvaja kolegovia.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Daikin

Marián B.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol z dôvodu, že som uvidel reklamu na nete. Tiež sa mi páčilo, že som si mohol rovno na vašej stránke vybrať klimatizáciu. S prístupom počas predaja aj inštalácie som bol spokojný. Vaši zamestnanci mi pri zameraní pomohli s výberom klimatizácie, kde mi odporučili klimatizáciu, ktorá lepšie spĺňala moje požiadavky. Klimatizáciu používam len na chladenie. ZSE som už odporučil aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Bronislava Š.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože ma zaujala reklama na splátkový systém a v tom čase som potrebovala vymeniť starú klimatizáciu. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bola spokojná. Všetko prebehlo štandardne rýchlo a cez telefón. Inštalácia bola veľmi profesionálna. Firma, ktorá klimatizáciu inštalovala, mi veľmi dobre poradila. Klimatizácia funguje bez problémov. Klimatizáciu využívam na chladenie, keďže máme podkrovný byt. Oceňujem najmä výkonnosť, nízky hluk a aj to, že ju stačí udržiavať max 1-krát ročne. Klimatizáciu by som odporučila aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Michal Cz.

Bratislava

6. 10. 2022

Bol som veľmi spokojný s profesionálnou montážou. Klimatizácia funguje už rok bez problémov, takže zatiaľ spokojnosť.

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Stanislav G.

Horné Otrokovce

6. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE mame niečo vyše 2 roky. Boli sme spokojní aj s montážou. Dokonca to trvalo omnoho kratšie, ako nám bolo povedané. Firma si po sebe všetko upratala, vysvetlili nám používanie. Spokojní sme aj so servisom, pán nám vždy zavolá, aby sme sa dohodli na konkrétnom dátume. Klimatizáciu sme začali využívať aj na prechodné obdobie, na prikúrenie a odporúčali sme ju už aj známym.

Odporúčam

Peter N.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli na základe reklamy. Vzhľadom na náš vyšší vek sa už nedalo v horúcom lete vo vyhriatej petržalskej garsónke vydržať. Tak sme sa rozhodli, dôverovali sme, že klíma od ZSE bude spĺňať naše požiadavky. Všetko od objednávky až po inštaláciu prebehlo na jedničku, a preto môžeme inštaláciu od ZSE doporučovať aj iným zákazníkom. Komunikácia so ZSE a aj práca montážnika boli výborné. Klimatizáciu používame len na chladenie, na prikurovanie nie, pretože v byte je aj v zime tak teplo, že nemusíme kúriť. Oceňujeme, že klimatizácia zabezpečí príjemný chlad a možnosť regulácie chladenia bytu podľa našich potrieb. Priznávame, že nás zaujala v reklame aj možnosť zľavy na elektrine v mesiacoch júl - august.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Iveta F.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože mi vyhovuje odbornosť dodávateľa a promptnosť vybavenia celej záležitosti. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bola veľmi spokojná. S fungovaním klimatizácie som taktiež spokojná, využívame ju podľa potreby a aj na prikurovanie. Oceňujem funkčnosť, tichú prevádzku a možnosť prikurovania. Jednoznačne by som odporučila klimatizáciu od ZSE aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Richard R.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu som sa rozhodol pre komplexnú službu od aktivácie prenájmu až po inštaláciu. Všetko zo strany ZSE prebehlo pomerne rýchlo a hladko. Inštalácia trvala asi 3 hodiny, montéri boli ústretoví k mojim požiadavkám a prácu odviedli profesionálne. Klimatizáciu som využíval len počas horúcich dní a nebadal som počas prevádzky známky výpadku alebo iného zlyhania. Môj typ klimatizácie spĺňa moderné technologické štandardy a má moderný dizajn. Rýchlo vychladí priestor a spolu s inteligentným nastavením udržuje teplotu v miestnosti aj v tichom režime. Výhodou je aj antialergénny peľový filter. Určite by som odporučil služby ZSE s montážou klimatizácie ďalším záujemcom.

Odporúčam

Roman V.

Bošany

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože ponúkate možnosť predĺženej záruky, vrátane servisu počas uvedenej doby. S montážou a aj s komunikáciou so ZSE pri objednávke som bol spokojný. Klimatizácia funguje zatiaľ v poriadku. Používam ju najmä v lete a v prechodnom období zima/jar a leto/jeseň. Oceňujem tichú prevádzku a na moje potreby dostatočný výkon. Samozrejme ju používam aj na prikurovanie v prechodnom období. Klimatizáciu by som odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Tomáš B.

Rajec

6. 10. 2022

Klimatizácia od ZSE bola ľahko dostupná pre kohokoľvek či už na splátky, alebo jednorazovo. Pozeral som rôzne firmy kde boli ceny o 100 € a viac vyššie ako v ZSE. V cene klimatizácie bola už aj cena práce, čo bola veľká výhoda a aj úspora peňazí a času. Proces vybavenia a inštalácie bol veľmi rýchly. Sám som bol prekvapený. Klimatizáciu využívam najviac v lete a mám ju 2 roky. Nárast ceny energie za používanie som ani nepocítil. Základná verzia klimatizácie od Samsungu bohato stačí. Všetko sa dá nastaviť časovačom vypnutia / zapnutia a má neskutočne veľa funkcií, ktoré ani nevyužívam. Jednoducho klimatizáciu od ZSE odporúčam každému, kto chce ušetriť peniaze a čas.

Odporúčam

Viliam P.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe ich ponuky a úľav v úhrade spotreby elektriny. Prístup pracovníkov pri objednávaní a dodaní, ako i pri inštalácii, bol profesionálny. Klíma funguje bez porúch, používam ju podľa potreby. Páči sa mi nízka hlučnosť klímy, na prikurovanie ju nepoužívam. Doporučujem ju aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 2,5 kW Daikin

Milan B.

Hrubá Borša

6. 10. 2022

Mám elektrinu od ZSE a keď som videl reklamu a potom si pozrel viac informácii na stránke, usúdil som, že klimatizácia od ZSE je dobrá ponuka. Presvedčila ma kvalitná klimatizácia, a tiež zľava na elektrinu v letných mesiacoch. Inštalácia prebehla v poriadku. Dal som si montovať 2-krát, do obývačky a neskôr do spálne. V oboch prípadoch som dostal zľavu 100 €. Inštaláciu vykonávali veľmi šikovní a milí chlapci. Klimatizácia mi zatiaľ funguje bez problémov. Používam ju v podstate celé leto, niekedy aj v noci. Chcel som jednoduchú klimatizáciu, nepotrebujem nič extra, stačí mi teda diaľkové ovládanie, a to že chladí a aj vykuruje. V prechodnom období ju často používame na prikurovanie. Určite by som odporučil, ja som spokojný.

Odporúčam

Gejza N.

Hrkovce

6. 10. 2022

Zakúpenie klimatizácie som dlhšie zvažoval a v marci 2020 som sa rozhodol pre klimatizáciu od ZSE. Dôvodom bolo zabezpečenie dodávateľa a každoročná revízia a čistenie, ktorá je v cene klimatizácie od ZSE. S prístupom predaja som bol spokojný, lebo som mal všetko vysvetlené zrozumiteľne a inštalácia prebehla do 2 hodín, behom týždňa od uzatvorenia zmluvy. Klimatizáciu používam v lete na chladenie každý deň a často len na odvlhčenie alebo iba ako ventilátor na osvieženie pobytu v miestnosti. Počas tropických nocí išla klíma celú noc v nočnom režime, ktorý je bezhlučný a sálaním chladného vzduchu udržiava skvele nastavenú teplotu. Ovládanie je pohodlné z mobilu na diaľku. S možnosťou naprogramovania vopred. V zimnom období sa používa na prikurovanie a doporučujem aj na kúrenie. Zákazníkom ZSE odporúčam a klíma je veľmi úsporná pri chladení a aj vykurovaní. Počas celého roka pri používaní na chladenie som doplácal iba 20 €.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Bezstarosti 4 roky

Eva Ch.

Topoľčany

6. 10. 2022

Klimatizácia od ZSE bola rozhodne správnou voľbou. Cenovo veľmi výhodná, s dizajnom podľa môjho vkusu. Nechýbal korektný prístup pri predaji, veľmi rýchla inštalácia a následná inštruktáž k využívaniu. Za príjemný bonus považujem aj mobilnú aplikáciu. Navyše ani o jej servis si nemusím robiť starosti. Počas letnej sezóny je perfektne šliapajúcim spoločníkom, takže ju môžem len vrelo odporučiť.

Odporúčam

Janka G.

Trnava

6. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som nadmieru spokojná. Používam ju aj na prikurovanie, hlavne v jesennom období, pretože mam malé diéta, ktoré udržujem doma týmto spôsobom v teple. Prístup všetkých zamestnancov od kontaktovania ma, obhliadky miesta inštalácie až po montérov, bol veľmi profesionálny. Pre klímu od ZSE som sa rozhodla pre jej cenu, bola mi emailom ponúknutá akciová ponuka. Klimatizáciu využívame v lete pravidelne na vychladenie miestnosti a v jeseni na prikurovanie počas prechodného obdobia. Tento výber neľutujem a odporúčam ju aj ostatným.

Odporúčam

Slávka B.

Trnava

6. 10. 2022

Klimatizácia Samsung od ZSE funguje bez problémov už tretí rok a je pravidelne servisovaná odborným pracovníkom. Kvalitná klíma za dobrú cenu, oceňujem predplatený servis.

Katarina R.

Nová Dedinka

6. 10. 2022

Klimatizácia od ZSE je perfektná. Bola to najlepšia kúpa môjho života. Ďakujem!

Mariana P.

Bratislava

6. 10. 2022

Rozhodla som sa pre klímu od ZSE, lebo v spoločnosti pracujem a bola možnosť získať zľavu. Všetko bolo v poriadku, dostali sme dostatok informácií a aj pri inštalácií sme si nechali poradiť. Klimatizáciu používame len v lete, pri teplote nad 30 stupňov. Páči sa mi možnosť nočného režimu, uzatvorenie „fukárov", možnosť ovládania cez appku. Na prikurovanie ju nepoužívam, nebol zatiaľ dôvod. Samozrejme ju odporúčam aj ďalej.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 2,5 kW Samsung

Viera M.

Trenčín

6. 10. 2022

Vzhľadom na klimatické zmeny sú teploty stále vyššie, preto sme sa rozhodli pre klimatizáciu od ZSE. S inštaláciou a komunikáciou sme boli spokojní. Pracovníci všetko po sebe upratanie. Klíma nám funguje. Používame ju, keď je teplota v miestnosti viac ako 25 stupňov. Na vykurovanie sme ju nemali dôvod zapínať. Klimatizáciu by sme odporúčali aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Premium 3,5 kW Samsung

Martin G.

Trnava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože vaša ponuka zahrňovala kompletný balík (vnútorná + vonkajšia jednotka, obhliadka, montáž, servis). S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bol veľmi spokojný, jednanie bolo nad očakávania - rýchle a profesionálne. Klimatizácia funguje bez problémov, vďaka nej sme mohli v pohodli prežiť toto horúce leto stlačením jedného gombíka. Oceňujem, že je možné spárovať a ovládať ju aj telefónom. Na prikurovanie ju nevyužívame. Keď tak, je používaná ako ventilátor (bez prídavnej teplotnej funkcie). Odporučil by som ja aj ďalším zákazníkom a aj som tak urobil. Môj známy v Petržalke sa rovnako rozhodol pre klimatizáciu a montáž, ktorú ponúkate v rámci svojej ponuky.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Zuzana P.

Bratislava

6. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som veľmi spokojná. Rozhodla som sa pre klimatizáciu od ZSE, pretože mi vyhovoval servis, ktorý je v cene, a taktiež rýchlosť pri riešení požiadavky, od momentu prvého kontaktu až po samotnú inštaláciu. Využívala som ju intenzívne počas celého leta a nedávno prvýkrát aj na vykurovanie. Určite by som odporučila klimatizáciu od ZSE aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung

Lucia O.

Trenčín

6. 10. 2022

Rozhodli sme sa pre ZSE, lebo od nich odoberáme elektrinu aj plyn a sme spokojní a verní klienti. Boli sme veľmi spokojní s prístupom klientskeho centra a tak isto aj s pracovníkom servisu. Všetko nám bolo riadne vysvetlené, spravili veľmi čistú prácu. Všetko po sebe upratali. Mohli sme hneď fungovať. S fungovaním klimatizácie sme nadmieru spokojní. Je tichá, vychladí nám celý dom. Používame ju aj na kúrenie. Klimatizáciu Samsung od ZSE by sme určite odporučili aj iným zákazníkom.

Odporúčam

Katarína S.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože ako jediný ponúkate možnosť nákupu na splátky. Prístup ZSE počas predaja a inštalácie bol výborný. S fungovaním klimatizácie od ZSE som spokojná. Používali sme ju celé leto a v prechodnom období ju používame aj na prikurovanie. Odporučili by sme ju aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Dumitru Novitchi

Dunajská Lužná

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe odporúčania od kolegu, ktorý s ňou bol spokojný. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som rovnako spokojný. Všetko prebiehalo rýchlo a celý proces sprevádzala výborná komunikácia. Klimatizáciu používame v horúcich letných mesiacoch (cca 2 mesiace). Klimatizácia funguje ako má. Páči sa mi možnosť naprogramovať si, kedy sa ma klimatizácia automatický zapnúť a následne vypnúť. Určite by som ju odporučil aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Peter K.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože sa mi to zdalo ako rozumné a rýchle riešenie. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bol spokojný. Klimatizácia funguje dobre a využívam ju hlavne v lete, ale občas aj v zime na prikurovanie. Klimatizáciu by som odporučil aj ďalej.

Odporúčam

Miroslav P.

Chrabrany

6. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE môžem len odporučiť. Rozhodla som sa na základe toho, že od ZSE beriem elektrinu, takže to bola jasná voľba. Mám ju prvý rok, takže som ju používala zatiaľ iba na chladenie. Najviac oceňujem, že je úplne tichá. Komunikácia od objednania, cez obhliadku až po montáže bola rýchla. Môžem len odporučiť, pretože som zatiaľ spokojná.

Odporúčam

Simona A.

Kálnica

6. 10. 2022

Pre ponuku klimatizácie od ZSE sme sa rozhodli na základe reklamy a takisto preto, lebo so ZSE sme už mali predošlú dobrú skúsenosť. Čokoľvek sme v ZSE riešili, vždy sme sa stretli len s pozitívnym prístupom a rovnaké to bolo aj v súvislosti s vybavovaním a montovaním klimatizácie. Zariadenie funguje výborne - toto leto sme ju ocenili obzvlášť, a to hlavne moji starší rodičia, ktorým horúčavy už nerobia dobre. Celé leto sme klimatizáciu využívali dosť intenzívne Prikurovanie sme zatiaľ nevyužili, ale nebránime sa skúsiť aj to. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučila všetkým ostatným a rovnako aj ZSE ako dodávateľa elektrickej energie, vzhľadom na bezproblémovú spoluprácu, serióznosť a ochotu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Štandard 3,5 kW Daikin

Martin B.

Horný Hričov

6. 10. 2022

S klimatizáciou od ZSE som spokojný. Rovnako aj so servisom. Odporučil by som aj ostatným.

Odporúčam

Pavel M.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klímu od ZSE som sa rozhodol z dôvodu, že spoločnosti ZSE dôverujem. Klíma bola dostupná a hlavne s ňou nemám žiadne starosti - servis, údržba, atď. S prístupom ZSE som bol veľmi spokojný, ako aj s následným servisom - čistením. Klíma zatiaľ funguje perfektne, v najväčších horúčavách je to dnes už nevyhnutnosť. V časoch, kde sa nekúri, je skvelé si s ňou aj trochu prikúriť. S klímou som veľmi spokojný a aj ju odporúčam ďalej.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Bezstarosti 6 rokov

Ján K.

Dvorany nad Nitrou

6. 10. 2022

Som spokojný s klimatizáciou, pretože je tichá a naozaj účinná počas horúcich letných dní. Oceňujem aj to, že nefúka chladný vzduch priamo pred seba, ale dokáže ho rozptýliť do priestoru ako príjemný vánok.

Jozef K.

Žlkovce

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol kvôli nízkej cene a kvalitnej značke. Počas predaja a inštalácie som bol veľmi spokojný s komunikáciou a s kvalitou inštalácie. Klíma funguje bez problémov. Klímu používam v lete pri horúčavách na chladenie, keďže bývam v podkrovnom byte, kde je veľmi teplo. V prechodnom jesennom období ju používam na ľahké prikurovanie, keďže to je cenovo výhodnejšie ako prikurovať plynom. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučil priateľom a známym.

Odporúčam

Katarína R.

Stupava

6. 10. 2022

Klimatizáciu od ZSE mám už tretí rok a nemám s ňou žiaden problém. Inštalácia prebehla rýchlo a kvalitne. Klímu využívam v horúcich dňoch a naozaj ju odporúčam, pretože veľmi rýchlo vychladí byt a nie je vôbec hlučná. Som veľmi rada, že ju mám. Mám možnosť využívať ju aj na kúrenie, ale zatiaľ som to nevyužila.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima Komfort 2,5 kW

Matúš P.

Bratislava

6. 10. 2022

Vďaka klimatizácii Daikin od ZSE sa v našom podkrovnom byte konečne dá vydržať. Klíma sa nachádza nad schodiskom v mezonete, odkiaľ vychladí nielen vrch, ale aj spodok bytu. Jej prevádzka nás nijak extrémne finančne nezaťažila, a to sme počas minulého, ako aj tohto leta, klímovali v podstate 2 mesiace vkuse. Tiež sa nám páči, že v rámci doby splácania klimatizácie k nej máme aj bezplatný servis, čo je veľká výhoda. Raz ročne sa nám na ňu pozrie odborník a prečistí tak vnútornu, ako aj vonkajšiu jednotku. Sme radi, že aj financovanie sa dalo rozložiť do splátok a nemuseli sme ju platiť naraz.

Peter G.

Bratislava

6. 10. 2022

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, pretože som ich ponuku hodnotil ako výhodnú a pohodlnú. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie som bol veľmi spokojný. Rovnako tak aj s jej fungovaním. Na klimatizácii oceňujem, že má jednoduchú obsluhu, je tichá, elegantná a dá sa využiť aj na prikurovanie. Určite by som ju odporučili ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Silvia L.

Bratislava

6. 10. 2022

S klimatizáciou som veľmi spokojná. Rozhodla som sa pre ňu zo zdravotných dôvodov, keďže som veľmi zle znášala horúce letné dni. A neľutujem to. Všetko funguje super, aj ročný servis, na ktorý mám nárok, bol vykonaný k mojej spokojnosti. Komunikácia so servisným technikom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Dodatočne mi bol zaslaný manuál v slovenskom jazyku, čo mi fakt pomohlo. Klimatizáciu využívam na schladenie bytu a odporúčala by som ju aj ďalším zákazníkom.

Beáta B.

Dojč

6. 10. 2022

Spätne hodnotím naše rozhodnutie kúpiť si klimatizáciu od ZSE ako výborné. Všetky úkony od objednania, zamerania, inštalácie až po pravidelný servis, sú bezchybné a naša rodina je veľmi spokojná. V lete chladí, v zime pomôže s kúrením. Odporúčam každému.

Odporúčam

Vladimíra K.

Hlohovec

20. 8. 2021

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, pretože sa mi páčila vaša ponuka – dobrý pomer cena vs. kvalita klimatizácie a kompletná inštalácia v cene. S celým priebehom, od kúpy až po samotnú inštaláciu, som bola spokojná, všetky termíny boli dodržané. Klimatizáciu som objednávala pre mojich rodičov, ktorí sú už na dôchodku. Prístup montéra bol výborný, všetko vysvetlil a zaškolil rodičov na používanie klimatizácie, ktorá sa jednoducho ovláda a funguje bez porúch. Odporúčam klimatizáciu od ZSE aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Anna M.

Bratislava

1. 6. 2020

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo to bolo jednoduché riešenie, nemusela som zháňať rôzne firmy a potešila ma dvojmesačná zľava na elektrinu. Počas predaja a inštalácie som bola spokojná s príjemným vystupovaním pracovníkov pri uzatváraní zmluvy na pobočke ZSE ako aj s pracovníkmi, ktorí mi klimatizáciu boli nainštalovať a zapojiť. Naozaj mi dobre poradili a našli optimálne riešenie na umiestnenie zariadenia. Klimatizácia funguje na jednotku, bez problémov a užívam si teplé leto s optimálnou teplotou v byte. Klimatizáciu od ZSE som odporučila mojej susedke, ktorá už ju má tiež namontovanú. Aj moja vnučka si ju tiež dala namontovať od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Adam B.

Pezinok

3. 3. 2020

Klimatizáciu od ZSE som si vybral z toho dôvodu, že od nich odoberám elektrinu, ponúkli mi zľavu 100 € + balíček pre inteligentnú domácnosť ZEON Smart Domov. Riešil som už aj reklamáciu, ktorá však prebehla úplne hladko a s prístupom ZSE som bol spokojný. Klimatizácia mi funguje bez problémov a určite by som ju odporučil aj svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Juraj L.

Bratislava

24. 2. 2020

Porovnali sme si ponuku aj s inými dodávateľmi a ponuka od ZSE bola pre nás výhodná. S prístupom ZSE počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Klimatizáciu by sme určite odporučili, pretože relatívne obmedzenú ponuku vyvažujú viaceré benefity, ako výhodný servis a zľava z ceny elektriny počas leta.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Vlado V.

Malinovo

18. 2. 2020

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli, pretože ponuka bola seriózna (výhodná zľava a servis v cene). Kúpu klimatizácie sme realizovali v kancelárii v Avione, bolo to rýchle a jasné, pracovnici boli ústretoví. Inštalácia a uvedenie do prevádzky boli vykonané profesionálne a v pomerne krátkom čase. Klimatizáciu od ZSE by som odporučil známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marie M.

Trenčín

6. 2. 2020

Pre klimatizáciu som sa rozhodla zo zdravotných dôvodov. Prístup ZSE bol od začiatku bez problémov. Klimatizácia funguje bez závad. Klimatizáciu od ZSE každému odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Maja V.

Bratislava

30. 1. 2020

Klimatizáciu od ZSE vyberal manžel. S objednaním, poradenstvom pri obhliadke a so samotnou montážou sme boli spokojní, všetko prebehlo promptne, hladko a k našej spokojnosti. S klimatizáciou sme spokojní, fungujú všetky funkcie, vieme ju oceniť najmä počas najväčších horúčav. S firmou budeme spolupracovať, keďže je tam čistenie a aj záruka. Určite by som odporúčala aj ďalej, sme radi, že klimatizáciu máme :)

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lukáš S.

Bratislava

9. 12. 2019

Klimatizácia funguje bezchybne, podľa predstáv a očakávaní. Montáž aj komunikácia zo strany ZSE bola bezchybná a na vysokej profesionálnej úrovni.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marek T.

Biely Kostol

28. 11. 2019

Hlavným dôvodom, pre ktorý som zvolil ZSE, ako dodávateľa, bola dizajnová klimatizácia. Bol som nadmieru spokojný od samotného objednania až po realizáciu. Klimatizácia zatiaľ funguje bez problémov a určite ju odporučím aj svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lívia H.

Lehnice

14. 11. 2019

ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu a znížené náklady na elektrinu počas 2 mesiacov. Všetko prebehlo kvalitne, rýchlo a klimatizácia funguje na 100 %.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin K.

Banská Bystrica

12.11.2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo v ponuke majú značku Daikin, ktorá patrí celosvetovo k najkvalitnejším výrobkom a navyše bola možnosť zobrať si klimatizáciu + montáž na splátky. Moju spokojnosť s predajom a montážou by som ohodnotil 10 bodov z 10. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojný. Klimatizáciu od ZSE som už odporučil asi 5 priateľom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin M.

Vysoká pri Morave

25. 10. 2019

Ponuka bola zaujímavá z pohľadu ponúkanej klímy, celkovej ceny a zľavy na elektrinu počas leta. Komunikácia bola bezproblémová, na termínoch obhliadky a inštalácie sme sa dohodli veľmi rýchlo. S fungovaním klimatizácie som spokojný, jej výkon je nad očakávania.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ján K.

Svätý Jur

24. 10. 2019

Predaj, inštalácia prebehli na 100 %. Montéri si po montáži urobili poriadok, vysvetlili funkcie klimatizácie. Klíma je tichučká, absolútne nemám čo k tomu dodať, iba znova 100 % spokojnosť. Naozaj klíma od ZSE je paráda!

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Margaréta M.

Bratislava

22. 10. 2019

S klimatizáciou sme veľmi spokojní, je tichá a dobre chladí, aj s inštaláciou a celým priebehom sme boli veľmi spokojní. Rozhodli sme sa kvôli tomu, že sme potrebovali v podkroví nášho domu ochladzovať vzduch, keďže sa v týchto horúcich letách stal takmer nedýchateľným. Odporučili by sme túto klimatizáciu každému, aj vďaka lacnejšej energii v letných mesiacoch.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marek V.

Bratislava

24. 9. 2019

Rozhodol som sa využiť ponuku inštalácie klimatizácie kvôli dobrej cene a rýchlej inštalácii. Objednávka, predaj, inštalácia boli bezproblémové. Klimatizáciu použíivame takmer každý deň, najmä večer na vychladenie podkrovia pred spaním. Rozhodne sa lepšie spí a funguje v chladnejšom prostredí. Veľmi sme s klímou spokojní a určite ju odporúčame nainštalovať, ak máte kvôli teplu problém so spánkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lenka Š.

Šajdíkove Humence

5. 9. 2019

S prístupom ZSE počas predaja som bola veľmi spokojná. Všetko mi zrozumiteľne vysvetlili a poslali mi zhrnutie do e-mailu. Pán, ktorý prišiel zamerať umiestnenie klimatizácie bol tiež veľmi ochotný. Inštalácia prebehla rýchlo, pracovníci mali príjemné vystupovanie. Páčilo sa mi, že si po sebe upratali. Samozrejme mi aj vysvetlili používanie klimatizácie. S klimatizáciu som veľmi spokojná a už som klimatizáciu odporučila aj mojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Lucia K.

Šaštín-Stráže

2. 9. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo mi vyhovoval splatkový kalendár a to, že mám od ZSE aj elektrinu. Trvalo dlho, kým nám ju prišli nainštalovať. Montáž realizoval prijemný tím ľudí s profesionálnym prístupom. Klíma funguje úžasne, sme s ňou veľmi spokojní.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Nikoleta K.

Čakajovce

30. 8. 2019

Rozhodli sme sa pre klímu bez starostí od ZSE kvôli financovaniu, značke Daikin a 6-ročnej záruke. Predaj aj inštalácia prebehli v poriadku, aj keď trvalo dlhšie, kým prišli klímu nainštalovať. Klíma splnila očakávania, v prechodnom období vykuruje, v lete zase príjemne ochladí. Výhodou je aj lacnejšia elektrina počas júla a augusta. Určite odporúčam klímu aj iným zákazníkom.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Zdena M.

Malacky

30. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli na základe možnosti kúpy na splátky. Pracovníci, ktorí klimatizáciu inštalovali boli veľmi milí, ústretoví, ich prístup bol maximálne profesionálny. Odpovedali na všetky otázky. Klimatizácia funguje zatiaľ bez problémov, sme spokojní. Určite by som ju odporúčala aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Dagmar Z.

Myjava

26. 8. 2019

Jedinečná a kvalitná značka na trhu. Ochotný a šikovný personál, vysvetlili nám spustenie a narábanie s klimatizáciou. Po inštalácii všetko upratali a vyskúšali. V týchto teplých dňoch nám klimatizácia ochladí otvorený priestor bytu v podkroví. Mesačné splátky sú v poriadku a prehodnotilo to aj naše rozhodnutie mať v domácnosti klímu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Viera B.

Nitra

23. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe reklamy. S poskytnutými službami pri predaji a následnej inštalácii som bola spokojná. Po roku používania mám iba dobrú skúsenosť. Rozhodne by som ju odporučila nielen známym, ale každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Eva R.

Nitra

22. 8. 2019

S klimatizáciou som veľmi spokojná, inštalácia prebehla rýchlo a bezpečne, mám Daikin a používam ju v lete aj na jeseň, pretože chladí aj vyhrieva, odporúčam všetkým.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Michal M.

Bratislava

22. 8. 2019

Už dlhšie som uvažoval nad klimatizáciou. ZSE je môj dodávateľ elektriny a plynu, ku klimatizácii som dostal aj základnú sadu pre smart domácnosť. Potešila aj znížená cena elektriny počas leta, zľava a možnosť uhrádzania na splátky. Uzatvorenie zmluvy, obhliadka ako aj inštalácia prebehli bezproblémovo. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako som očakával.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ladislav B.

Partizánske

16. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli hlavne preto, lebo sme mohli využiť možnosť splátok a ako klienti ZSE sme dostali zľavu na elektrinu počas leta. S prístupom počas predaja aj inštalácie sme boli spokojní. Montéri boli profesionáli, všetko po sebe upratali a zaškolili nás s obsluhou klimatizácie. S fungovaním sme zatiaľ maximálne spokojní. Určite by sme odporučili aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Eva L.

Ivanka pri Dunaji

15. 8. 2019

ZSE ponúka kvalitné klimatizácie za dobrú cenu. Veľmi pozitívne hodnotím najmä prístup personálu pri predaji a inštalácii, všetko prebehlo hladko, bez zdržania, boli dodržané termíny a navrhnuté riešenia boli k mojej spokojnosti. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a už som ju aj odporučila.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Vladimír B.

Malacky

14. 8. 2019

Klimatizáciu sme si vybrali, lebo ponuka od ZSE nás oslovila a zdala sa nám seriózna. S predajom a inštaláciou sme boli spokojní a rovnako aj s fungovaním klimatizácie, ktorú sme už aj odporučili ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián M.

Bratislava

9. 8. 2019

Klimatizáciu máme od augusta 2019 a sme úplne spokojní, a to tak s jej predajom a montážou, ako aj s jej prevádzkou. V horúcich dňoch je v byte neporovnateľne lepšia teplotná pohoda ako predtým. Kúpu a montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil všetkým záujemcom o tento spôsob zvýšenia bytového komfortu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Anna T.

Pezinok

9. 8. 2019

O klimatizácii sme sa dozvedeli z reklamného letáka a keďže ponuka bola výhodná a klimatizáciu sme chceli v dohľadnej dobe riešiť, tak ponuka od ZSE prišla práve vhod. S prístupom pracovníkov počas predaja a inštalácie sme boli spokojní, sme radi, že ZSE zamestnáva odborníkov. Klíma funguje bez problémov a pevne veríme, že spokojnosť bude pretrvávať aj naďalej.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ludmila Č.

Biely Kostol

8.8.2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla, lebo sa mi ponuka zdala lákavá. Inštalácia prebehla bez chyby, páni technici boli veľmi ochotní, rýchli. Nemám zatiaľ žiadnu negatívnu skúsenosť, funguje výborne. Odporúčam všetkým známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter H.

Jahodná

7. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol, lebo bolo možné nastaviť dĺžku a výšku splátok. S prístupom som bol spokojný. Klimatizácia zatiaľ funguje dobre a už som ju aj odporučil susedovi.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Pavol O.

Nitra

7. 8. 2019

Ďakujem veľmi pekne za ponuku klimatizácie. Sme veľmi radi, že sme ponuku prijali. Bez Vás by sme ju nemali doteraz... Sme veľmi spokojní, klimatizácia funguje excelentne, zapínať sa dá doma diaľkovým ovládačom alebo aj cez aplikáciu odkiaľkoľvek. V lete vychladí byt za pár minút. V zime, keď treba, zase prikúri. Montáž bola vykonaná profesionálne.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Iva P.

Bratislava

5. 8. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE sme sa rozhodli z dôvodu, že máme od vás aj elektrickú energiu a chceli sme mať všetko od jedného dodávateľa. Zároveň nás oslovila možnosť klimatizácie na splátky, kde je zaručený aj servis 1x ročne. Počas predaja a inštalácie sme boli veľmi spokojní. Pracovník nám pri obhliadke všetko vysvetlil a montéri boli rýchli a odviedli kvalitnú prácu. Zatiaľ sme s klimatizáciou spokojní a určite by sme ju odporučili ďalej z dôvodu našej spokojnosti.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Rastislav R.

Bratislava

3. 8. 2019

ZSE malo jasnú a zrozumiteľnú ponuku. Predaj aj inštalácia prebehli bez problémov, trochu dlhšia doba čakania na samotnú inštaláciu, ale v letných mesiacoch sa to dalo očakávať. Klimatizácia funguje v poriadku, jednoducho sa ovláda cez aplikáciu. Už som ju aj odporučil známemu, ktorý si taktiež objednal klímu od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Richard K.

Nitra

31. 7. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne pre poskytnutie komplexného riešenia od objednania, cez poradenský servis až po samotnú montáž celého zariadenia. Predaj a inštalácia prebehla bez problémov, oceňujem maximálnu ochotu a odbornú úroveň pracovníkov. Klimatizácia mi funguje bezporuchovo. Montáž klimatizácie od ZSE by som určite odporučil aj iným zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Ľudovít S.

Dunajská Streda

25. 7. 2019

Klimatizáciu som už potreboval, nakoľko v obytnom bloku, kde bývame, sa v letných mesiacoch ťažko býva, byt je prehriatý. Komunikácia a prístup zo strany ZSE bol na výbornej úrovni. Od prvého kontaktu až po montáž ubehli len 3 týždne. Klimatizačné zariadenie Daikin funguje bez závad, sme s ním spokojný. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj iným zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter K.

Rakoľuby

19. 7. 2019

Som veľmi spokojný so službou klimatizácie od ZSE. Od prvého kontaktu, cez realizáciu až po prvú servisnú prehliadku nie je čo vytknúť, ba naopak. Aj pracovníci, ktorí realizovali montáž boli profesionálni a prácu odviedli na najlepšej estetickej úrovni.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Mariana R.

Bratislava

9. 7. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla jednak preto, že mi to prišlo jednoduchšie, ako na vlastnú päsť hľadať zariadenie a potom montéra, a jednak práve prebiehala akcia, kde bolo možné získať zľavu 100 €. Musím povedať, že s priebehom montáže som bola veľmi spokojná, až prekvapená. Klimatizácia funguje dobre, odporučila by som aj známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Helena H.

Bratislava

17 .7. 2019

Nad klímou som uvažovala dlhšie. Už pri obhliadke mi páni prišli ako odborníci, poradili, kde ju mám umiestniť a aj aký výkon budem potrebovať. Oceňujem najmä skvelý prístup, rýchlosť inštalácie s minimom zašpinenia, ktoré si aj tak páni očistili. Netuším, ako sme mohli bez klimatizácie doteraz existovať. Odporúčam každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Daniela Č.

Trnava

4. 7. 2019

Klimatizáciu od ZSE hodnotím veľmi dobre, spĺňa všetko, čo sme chceli. Každý rok máme servis zdarma, technik všetko skontroluje a dá doklad o kontrole. Veľmi odporúčam.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Daniel S.

Bratislava

30. 6. 2019

Klímu som si kupoval od ZSE na jeseň roku 2018. Dôležité v mojom uvažovaní bolo, že ako dlhoročný odberateľ elektriny aj plynu od ZSE viem, že sa na nich môžem spoľahnúť ako na firmu, ktorá ma nenechá v štichu, ak by bol nejaký problém s klimatizáciou. Oslovilo ma aj to, že ponúkali značku Daikin, ktorú som poznal ako kvalitnú japonskú značku klimatizácií. Tým, že bolo po sezóne, tak som využil aj výhodnejšiu cenovú akciu a hlavne som si bol istý, že klimatizáciu budem mať už pred prípadnými teplými jarnými mesiacmi ďalší rok v pohode nainštalovanú. Klimatizácia je umiestnená v pomerne veľkej kuchyni, kde svieti slnko vždy poobede. Deti si tam radi robia úlohy, ale už v máji a júni keď je teplo, sa tam niekedy nedalo poobede existovať, nehovoriac už o júli a auguste. A v lete sa v kuchyni nedalo poobede a podvečer vôbec variť – také teplo tam bolo. Rozhodol som sa pre model ZEON Klima Štandard 3,5 kW, čo sa ukázalo ako správne rozhodnutie. Výkon je dosť silný, aby v priebehu 3 – 4 minút vychladil miestnosť na veľmi príjemné teploty, vytvorený chladný vzduch potom niekedy púšťame ďalej na chodbu. Vďaka tomu, že klimatizácia vychladí priestor za pár minút, vôbec neľutujem, že nemám ovládanie cez Wi-fi a smartfón, jednoducho to nie je v mojom prípade potrebné. V polovici letnej sezóny 2019 to vieme teraz už celkom dobre posúdiť. Obhliadka aj inštalácia boli úplne bezproblémové, odhadovaný časová dĺžka montáže bola dodržaná, napriek tomu, že išlo o 5. poschodie a inštaláciu na fasáde z dvora bytového domu. Klimatizáciu Daikin od ZSE a celý ich proces obhliadky a montáže môžem určite odporučiť.

Odporúčam

Ukážka inštalácie - Daniel S., Bratislava

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Mária B.

Senec

26. 6. 2019

Rozhodla som sa pre klímu od ZSE preto, lebo táto ponuka sa mi zdala najlepšia a najspoľahlivejšia. S inštaláciou a prístupom pracovníka som bola tiež spokojná. Klímu síce využívam zriedka, ale aj tak môžem povedať, že ma zatiaľ nesklamala a som spokojná. Odporučila som ju už dvom známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián P.

Rovinka

21. 6. 2019

Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE na základe odporúčania mojej mamy, vyhovujúcej cene a krátkej doby montáže od objednávky. Musím hodnotiť veľmi pozitívne prístup a ochotu komunikácie ZSE. Pri montáži sa objavil problém s prasknutou jednotkou, bolo to vyriešené veľmi promptne dovezením druhej klímy. S fungovaním som spokojný, aj keď nepoužívam klímu v lete dennodenne, skôr príležitostne, je príjemným osviežením. Na základe týchto skúseností som klímu od ZSE odporučil svojim kolegom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Judita P.

Dolná Streda

20. 6. 2019

Klimatizácia funguje výborne, inštalácia prebehla bez problémov, technici boli kvalifikovaní a všetko urobili promptne, nezanechali po sebe neporiadok.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martina S.

Bratislava

17. 6. 2019

Montáž zariadenia, kvalitu klimatizácie a servis hodnotím na 1****. Ako kardiak s pľúcnymi problémami si neviem vynachváliť ten čistý prefiltrovaný vzduch, ktorý mi doma decentne pofukuje (úplne stačí najslabší režim). A to zaspávanie! V týchto horúčavách by som už asi skonala bez klimatizácie. Vybrala som si klimatizáciu na splátky, lebo mi cena 35 € mesačne vyhovuje viac, než jednorázová investícia, a mám v tom aj servis a 6 ročnú záruku. Mám od ZSE v domčeku namontované rovno 3 klímy Daikin a som naozaj maximálne spokojná.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Robert D.

Chminianska Nová Ves

30. 5. 2019

S klimatizáciou od ZSE som nadmieru spokojný, od objednávky, cez inštaláciu a bezproblémovú prevádzku najmä v lete, ale aj v zimných mesiacoch. Pevne verím, že aj v nasledujúcich rokoch bude spoľahlivo fungovať. Ďakujem.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marianna R.

Dechtice

28. 5. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, lebo som ju chcela mať namontovanú od odborníka. Počas predaja bol prístup na úrovni. Čo sa týka inštalácie, chalani sa správali slušne a boli veľmi šikovní, išlo im to rýchlo a neporiadok si po sebe pekne upratali. S fungovaním klimatizácie som veľmi spokojná a odporučila by som ju každému.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Miroslav J.

Bratislava

28. 5. 2019

Ponuka bola prehľadná, poskytovala kompletnú službu aj s inštaláciou, zárukou, poradenstvom + zľavu na energie v letných mesiacoch. ZSE ponúka kvalitnú japonskú značku Daikin. Komunikácia bola skvelá, cez telefón mi zodpovedali všetky otázky a pomohli mi vybrať správny model. Inštalácia bola rýchla, zrealizovali ju len pár dní po objednávke. Jediná škoda bola, že mi prišlo veľa papierových dokumentov, ktoré by som radšej uvítal poslať online. Klimatizácia funguje už 2 roky úplne bez problémov, appka je prehľadná, dá sa zapnúť, keď sa už chystám domov z roboty, a tak prídem do pekne vychladeného bytu. Klimatizáciu som odporučil pár známym, ktorý si ju taktiež kúpili od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Tomáš L.

Bratislava

24. 5. 2019

Klimatizácia bola nevyhnutnosťou pre kvalitný spánok a zvládnutie leta. ZSE akurát ponúkalo vhodnú ponuku s inštaláciou a nakoľko už som zákazníkom ZSE, ďalej som nehľadal. Obhliadka prebehla už o pár dní a inštalácia o týždeň na to. Celý proces inštalácie netrval asi ani 2 hodiny, kvalitne skryté káble, kondenz výborne odvedený trubkou mimo balkóna. Zatiaľ funguje perfektne, rýchlo chladí, nočný režim neruší a spotrebuje naozaj málo elektriny. Odporúčam každému, nakoľko som bol s celým procesom spokojný.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Gabriela M.

Pezinok

20. 5. 2019

Predaj a montáž klimatizácie boli bezproblémové. Zariadenie mi doniesli domov a promptne ho aj namontovali. Klimatizácia zatiaľ funguje tak, ako má. Na základe doterajších skúseností môžem klimatizáciu od ZSE odporúčať.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Peter K.

Jacovce

16. 5. 2019

Pre klimatizáciu som sa rozhodol preto, lebo teploty v lete majú stúpajúcu tendenciu a bolo ťažké udržať doma vychladený priestor. Klimatizácia od ZSE vyšla v mojom prieskume ako najvýhodnejšia. Počas montáže nebol žiaden problém, pracovníci vyšli v ústrety mojej požiadavke. Keďže som s ňou spokojný, ešte minulý rok som ju odporučil svojim známym.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Norbert T.

Bratislava

9. 5. 2019

Klimatizácia Daikin od ZSE je veľmi spoľahlivá, vychladí nám tri štvrte plochy bytu (75 m2) - obývačku, kuchyňu a predsieň. Som nadmieru spokojný, dá sa povedať na 120 %, klíma je perfektne odborne namontovaná a osadená na tom najsprávnejšom mieste.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Jozef D.

Bratislava

6. 5. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol hlavne z dôvodu šetrenia času, lebo všetko vybavili za mňa a ešte som dostal zľavu na elektrinu. Prístup pracovníkov bol OK, termíny boli dodržané a samotná montáž prebehla pomerne rýchlo. Klíma mi funguje bez problémov, ZSE má v ponuke kvalitné klimatizácie. Určite by som ich odporučil aj mojim známym, hlavne teraz, keď sa dá obstarať klíma cez ZSE aj na splátky.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Gustáv H.

Bratislava

29. 4. 2019

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol preto, že firme dôverujem. Bol som spokojný s celým postupom, počnúc predajom až po montáž. Ďakujem, klimatizácia funguje podľa mojich predstáv, keby som bol vedel, že montáž je taká jednoduchá, bol by som si ju nechal nainštalovať už skôr. Klimatizáciu od ZSE odporúčam aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Juraj K.

Stupava

28. 8. 2018

Rozhodol som sa pre klimatizáciu od ZSE, pretože som nemusel v podstate nič riešiť, o všetko sa postarali. Navyše mi ponúkli zvýhodnenú cenu elektriny v letných mesiacoch a servis po roku. Montáž klimatizácie prebehla krátko po objednaní. Dĺžka montáže sa mierne predĺžila z toho dôvodu, že si pracovníci zabudli nejaké náradie, ale inak boli šikovní, zaškolili ma na používanie a všetko mi vysvetlili. Klimatizáciu od ZSE by som určite odporučil.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Branislav S.

Žilina

1. 8. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodol na základe vami ponúkanej značky Daikin a jej technických parametrov, výhodnej ceny vrátane montáže. Predaj a uzavretie zmluvy prebehli rýchlo a predajca všetky náležitosti jasne vysvetlil. Inštalácia bola zabezpečená cez vášho zmluvného dodávateľa, ktorý má úroveň profesionálneho prístupu a odbornosti prác nastavenú veľmi vysoko. Zatiaľ moja najlepšia skúsenosť s montážnou firmou v rámci prác uskutočnených pre moje bývanie. Klimatizácia funguje bez problémov a vo veľmi tichej prevádzke, tak ako bolo pred dodaním deklarované. Takže všetkým vrelo odporúčam klimatizáciu od ZSE.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Martin M.

Bratislava

31. 7. 2018

Klíma bola v našom prípade nevyhnutná, nakoľko sa v lete v našom byte nedalo vydržať. Predaj a inštalácia od ZSE nemali jediný nedostatok. Klíma funguje výborne a určite by som ju odporučil aj ostatným.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Marián H.

Bratislava

23. 7. 2018

Máme malé deti, ktoré veľmi zle znášali vysoké teploty, mali kvôli tomu kožné problémy aj problémy so spánkom. Preto sme sa rozhodli pre klimatizáciu. Ako klienti ZSE sme v pošte spolu s faktúrou našli informácie o možnosti zapojenia klimatizácie od ZSE. Po krátkom porovnaní trhových cien sme zistili, že je to cenovo v poriadku a urobili sme objednávku. Hoci to bolo v zásade už počas horúčav, celý proces bol veľmi rýchly. Administratívni pracovníci, s ktorými sme komunikovali, boli veľmi priateľskí a zároveň mali dostatok informácií. Takisto ľudia zo spoločnosti, ktorá klimatizáciu montovala, odpovedali na všetky naše otázky a podelili sa so svojimi skúsenosťami. So samotným fungovaním klimatizácie sme spokojní. Odporučili by sme ju aj iným ľuďom, ktorých trápia podobné problémy.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Jana C.

Sekule

28. 6. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla na základe vyhovujúcej ceny za dobrú značku klimatizácie, ponúknutý bonus na výhodnejšiu elektrinu, ústretovosť pri komunikácii so ZSE aj s dodávateľom a prijateľným termínom dodania. S inštaláciou a zrozumiteľným poučením o obsluhe klímy som bola spokojná. Klímu používam zatiaľ len na chladenie jednu sezónu. Vzhľadom na moje skúsenosti môžem klimatizáciu od ZSE všetkým odporúčať.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Veronika B.

Bratislava

26. 6. 2018

Ponuka na klimatizáciu od ZSE prišla vo veľmi vhodnom čase, pretože som práve uvažovala nad jej kúpou. Pri podpisovaní zmluvy sme si ani ja, ani pracovníčka ZSE nevšimli, že sme zadali nesprávnu adresu dodania klimatizácie, keďže som ju objednávala na inú adresu, ako mám trvalé bydlisko. Opätovnou krátkou návštevou pobočky sme to ale opravili. Inštalácia klimatizácie prebehla bez problémov, pracovníci boli veľmi milí a zruční, presne vedeli, čo robia a poradili mi aj s umiestnením klimatizácie. Riešenie od ZSE som odporučila aj susedovi, ktorý taktiež rozmýšľal nad klimatizáciou do svojho bytu.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Darina R.

Bratislava

20. 6. 2018

Pre klimatizáciu od ZSE som sa rozhodla preto, že som dôverovala tejto spoločnosti, nakoľko od nej dlhodobo odoberám elektrinu. S prístupom pracovníčky ZSE Centra rovnako aj pracovníkov, ktorí klimatizáciu inštalovali, som bola veľmi spokojná. Boli milí a profesionálni. Zatiaľ mi klimatizácia funguje na 100 % a dúfam, že aj naďalej bude. Určite by som klimatizáciu od ZSE odporučila aj ďalším klientom, pretože ponúkajú kvalitnú japonskú značku a majú seriózny prístup.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Klima ukážka inštalácie ZSE Klima

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Adrian M.

Trnava

11. 6. 2018

Vzhľadom na vysoké teploty počas leta sme si zaobstarali klimatizáciu od ZSE. S prístupom zamestnancov sme boli spokojní, pretože boli veľmi ústretoví. Klimatizáciu využívame aj v studenšom období na prikúrenie, čiže s jej využitím sme naozaj spokojní. To je zároveň dôvod, prečo som ju odporúčal aj susedom.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Roman S.

Kostolná pri Dunaji

9. 5. 2018

Klimatizáciu som si vyberal dlho, aj na základe odporúčaní známych. Zvažoval som viaceré možnosti a napokon vyhrala ponuka od ZSE, ktorá zahŕňala dobrý výber značky Daikin za rozumnú cenu + zľavu na elektrinu. Komunikácia so ZSE prebehla v poriadku, dohodli sme platobné podmienky a ďalšie podrobnosti. Montéri boli šikovní chalani, zvládli to veľmi profesionálne. Doteraz nemám žiadne problémy s klimatizáciou ani s jej namontovaním do stavby domu. Všetko je perfektné. Určite by som klímu od vás odporučil.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Klima

Potrebujete poradiť?

Máte záujem o klimatizáciu alebo sa chcete niečo opýtať? Radi vám odpovieme na vaše otázky a pomôžeme s výberom správneho riešenia.

Zavolajte mi
Volať 0850 111 555
Dohodnúť stretnutie v ZSE Centre