Poistenie sedadiel 5 - ZSE | Súčasť vášho domova

Aktualizujte si Váš prehliadač

Stránka ZSE používa najnovšie technológie, ktoré Váš prehliadač nepodporuje.
Prosím, aktualizujte si ho kliknutím na logo príslušného prehliadača.

Ďakujeme za pochopenie.

/


Poistenie cestujúcich v aute 5

Novinka

ZSE Poistenie sedadiel

Buďte na cestách v pohode.

Varianty:

3,90 € / mesiac
✔ Prvý mesiac zadarmo.
✔ Bez viazanosti.
✔ Poistenie bude aktívne od 1. dňa nasledujúceho mesiaca.

Objednať

25 000 €

Poistná suma na 1 sedadlo platí pre prípad smrti alebo trvalej invalidity poistenej osoby následkom úrazu, ku ktorému dôjde pri preprave poistenej osoby motorovým vozidlom.

1 000 €

Poistná suma na 1 sedadlo platí pre prípad liečenia úrazu nasledujúceho po hospitalizácii poistenej osoby a zlomeniny alebo popáleniny.

10 € za každý deň

Poistná suma na 1 sedadlo platí pre prípad denného odškodnenia za pobyt poistenej osoby v nemocnici následkom úrazu. Poistné plnenie sa vypláca po 3. dni hospitalizácie maximálne po dobu 30 dní.

Asistenčná linka 0903 200 215

  • v prípade poistnej udalosti bezodkladne volajte na linku: 0903 200 215 alebo napíšte e-mail na likvidacia@colonnade.sk.
  • uveďte identifikačné číslo, ktoré je zároveň číslom vašej Dohody ZSE Služby pre domov a vaše zákaznícke číslo (10-miestne číslo na faktúre za elektrinu/plyn začínajúce 5-kou).
  • operátor vás bude informovať o ďalšom postupe a dokumentoch, ktoré bude z vašej strany potrebné doručiť do poisťovne.

Príklad zo života

  • Pán Zelený (otec rodiny) a pán Jedlička (otec rodiny) sa rozhodli ísť na poľovačku do maďarských lesov. Odchod si naplánovali v skorých ranných hodinách autom pána Zeleného, ktoré mal poistené Poistením sedadiel 5, aby sa vyhli rannej dopravnej špičke a prišli tak včas na miesto. V Maďarsku sa však počas cesty zrazili s kamiónom, ktorý im vošiel do protismeru v dôsledku mikrospánku vodiča kamiónu. Táto dopravná havária skončila tragicky, nakoľko p. Jedlička ako spolujazdec bol na mieste havárie mŕtvy.
    Uplatnenie poistného krytia Poistenie cestujúcich v aute 5: rodina zosnulého pána Jedličku mala nárok na plnú poistnú sumu v dôsledku smrti následkom úrazu 25 000 €.

Poistenie cestujúcich v aute zabezpečuje ZSE Energia, a.s. v spolupráci s poisťovňou Colonnade Insurance S.A. na základe Rámcovej poistnej zmluvy úrazového poistenia osôb prepravovaných motorovým vozidlom.