ZSE Zdravie Plus - ZSE | Súčasť vášho domova

Aktualizujte si Váš prehliadač

Stránka ZSE používa najnovšie technológie, ktoré Váš prehliadač nepodporuje.
Prosím, aktualizujte si ho kliknutím na logo príslušného prehliadača.

Ďakujeme za pochopenie.

/

Konzultácia so zahraničnými lekármi

Možnosť skonzultovať diagnózu so špičkovým lekárom podľa vášho výberu prostredníctvom zaslaných lekárskych snímok v spolupráci s

Diagnose.me

Mobilná aplikácia ZEON Smart Zdravie

Umožňuje konzultáciu pravdepodobnej diagnózy na základe celosvetovej databázy príznakov/chorôb s využitím dotazníkov priamo v aplikácii, s možnosťou následného priameho prepojenia lekára na telefóne.

Nadštandardné ubytovanie pri hospitalizácii

Zabezpečíme vám nadštandardné izby, ubytovanie rodiča s dieťaťom v prípade hospitalizácie do 200 €.

Doprava zo zdravotníckeho zariadenia

Po hospitalizácii vám zabezpečíme odvoz domov taxi službou alebo sanitkou. Navyše sa postaráme aj o doprovod k lekárovi.

Prečítajte si náš nový Magazín ZSE Zdravie
Chcem čítať

Osobná skúsenosť

Prečítajte si osobný príbeh redaktora časopisu Plus 7 dní - Martina Domčeka a jeho 14-ročnej dcéry.

Ako postupovať v prípade potreby:

 • Ak máte službu ZSE Zdravie Plus aktívnu, zavolajte na nonstop linku: 0850 646 646 (číslo zo zahraničia +421 220 510 803)
 • Uveďte meno a priezvisko, zákaznícke číslo, adresu, dátum narodenia, telefónne číslo
 • Opíšte udalosť a operátor zabezpečí špecialistu priamo pre vás

Druhý lekársky názor cez Diagnose.me:

 • Posúdenie zdravotného problému alebo stanovenej diagnózy od iného odborníka z oblasti medicíny ako je ošetrujúci lekár poisteného (alebo jeho oprávnených osôb).
 • Poskytuje sa vo forme lekárskej správy. V rámci poistenia možnosť využiť max. 2 posudky počas 12 mesiacov, pričom nejde o rovnakú diagnózu.
 • Podkladom na vyhotovenie lekárskej správy sú lekárske snímky zaslané cez www.diagnose.me/zse
 • Dodanie lekárskej správy je do 7 pracovných dní, následne možnosť položiť 2 otázky k prípadu.

Príklady zo života:

 • Druhý lekársky názor, pacient, 39 rokov, Ružomberok
  39-ročný klient začal mať nevoľnosti (symptómy: bolesti hlavy, miernu dezorientáciu) a prvýkrát bol diagnostikovaný v Ružomberku, kde mu našli 7 cm nález na mozgu. Vyšetrenia boli následne posúdené rádiológom v Bratislave, ktorý vyhodnotil, že s najväčšou pravdepodobnosťou ide o zápal, ale mal podozrenie na nádor. Usúdil, že kvôli presnému vyhodnoteniu bude potrebná biopsia, ktorá je životne riskantná. V prípade nádoru by bola potrebná operácia, resp. by sa nasadila rádioterapia. V prípade zápalu by sa postupovalo nasadením silných kortikosteroidov. Keďže postup liečby je v prípade tej, ktorej diagnózy odlišný, bolo potrebné vyhodnotiť diagnózu a začať s okamžitou liečbou. Vzhľadom na to, že pacientovi bola stanovená rozličná diagnóza, bol potrebná názor viacerých expertov, aby sa určila presná diagnóza a postup liečby. Tím lekárov z Diagnose.me bez potreby biopsie vyhodnotil, že pacient má nádorové ochorenie a musí ihneď podstúpiť onkologickú liečbu. Okamžitou diagnostikou a začatím liečby sa šanca na prežitie výrazne zvýšila. Ak by sa ochorenie neliečilo ihneď ako nádor, pacient by bol vo vážnom ohrození života.
 • Nadštandardné ubytovanie pri hospitalizácii, pani Daniela, 28 rokov, Želiezovce
  8-ročná dcéra musela ísť na vyšetrenia do nemocnice na 3 dni, našej službe s ňou mohla byť aj mama Daniela, a to na nadštandardnej izbe. Náklady na ubytovanie matky a za nadštandardnú izbu im boli kompletne uhradené zo služby ZSE Zdravie, pretože boli do 200 €.
 • Zlomená noha, pán Tibor, 68 rokov, Malacky
  Osamote žijúci starší pán Tibor, ktorý berie viacero liekov, si zlomil nohu a po návrate z nemocnice nebol schopný 3 týždne chodiť si pre lieky do lekárne a na nákup. Vďaka službe ZSE Zdravie mal počas domácej liečby (3 týždne) každý týždeň nakúpené a zároveň zabezpečenú donášku potrebných liekov. Za tieto služby nič neplatil (platil len cenu nákupu).

Lekári na telefóne s praxou až 35 rokov:

 • zdravotný stav, ťažkosti a choroby,
 • vysvetlenie lekárskych správ, diagnóz a ich následkov,
 • posúdenie laboratórnych výsledkov, postupov,
 • informácie o typoch vyšetrení počas tehotenstva,
 • dostupnosť najbližšej pohotovosti, lekárne, ambulancie.

Službu ZSE Zdravie Plus poskytuje Europ Assistance Holding S.A. IRISH BRANCH.