/


Aplikácia Smart Zdravie

  • Ak ste si zakúpili ZSE Zdravie Plus alebo niektorý z balíkov ZSE Balík Domov 2, ZSE Balík Domov Komplet, dostali ste po podpise zmluvnej dokumentácie e-mail (SMS) s linkom pre registráciu do online aplikácie Smart Zdravie.
  • Aplikáciu si aktivujete kliknutím na spomínaný link. Od tej chvíle môžete v prípade zdravotných príznakov bezplatne využívať Smart Zdravie na konzultáciu pravdepodobnej diagnózy. Stačí kliknúť na ikonu aplikácie a vybrať symptómy.
  • Aplikácia, ktorá je založená na predchádzajúcej analýze stoviek tisícov prípadov a databáze najnovších medicínskych poznatkov poskytuje, s využitím počítačových algoritmov, nástroj vlastnej diagnostiky a celý rad podmienok, ktoré by mohli zodpovedať problémom, s ktorými sa používateľ stretáva. Môže tiež poradiť, či je potrebné vyhľadať radu zdravotníckeho pracovníka a odhadnúť úroveň naliehavosti daného stavu.
  • Dôležité upozornenie: Aplikácia Smart Zdravie neposkytuje lekársku pomoc. Účelom aplikácie nie je nahradiť odbornú lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.