/

Súťaž "Hraj so ZSE!"

Súťaž

Hrajte so ZSE o ceny v hodnote viac ako 10 000 €


Chcete vyhrať? Zavolajte nám na Zákaznícku linku 0850 111 555 alebo príďte do ZSE Centra a aktualizujte si do 31. 12. 2021 Vaše mobilné číslo ako aj e-mail.


Žrebujeme mesačne za mesiac október, november a december nasledovné výhry:

  • 5x darčekový poukaz Alza v hodnote 150 € (celkom 15x)
  • 40x darčekový poukaz Alza v hodnote 50 € (celkom 120x)
  • 100x poukážka Dr.Max v hodnote 10 € (celkom 300x)

 

Volať 0850 111 555

 

Štatút súťaže


Výhercovia súťaže


Výhercovia súťaže budú vyžrebovaní najneskôr do 15. dňa nasledujúceho mesiaca po ukončení daného mesiaca.

 

Október 2021 November 2021 December 2021
 
Darčekový poukaz Alza v hodnote 150 €
     
1. Michal Š., Levice Miloš T., Zvončín  Dominika Eszter P., Dunajská Streda
2. Mária P., Maňa Matúš Š., Vrbové  Jozef M., Šamorín
3. Csilla V., Čalovec Igor K., Pobedim  Erika K., Nitra
4. Marián B., Kukučínov Igor Š., Žikava  Emília P., Myjava
5. Filip M., Bratislava Jana P., Smolenice  Helena M., Chynorany
 
Darčekový poukaz Alza v hodnote 50 €
     
1. Daniela H., Bratislava Klaudia V., Dunajská Streda  Dušan J., Šurany
2. Peter C., Nitra Nikolas M., Galanta  Gyula R., Veľké Kosihy
3. Martin H., Galanta Mária L., Štúrovo  Iveta H., Nové Zámky
4. Martina J., Borinka Mariana Š., Šaštín-Stráže  Miroslav K., Chorvátsky Grob
5. Teodor K., Bratislava Katarína H., Hurbanovo  Dezider S., Reca
6. Miriama N., Palárikovo Richrad B., Trakovice  Matúš P., Bučany
7. Martin O., Pohranice Mária G., Bratislava  Anikó K., Tešedíkovo
8. Alena M., Pezinok Alojz U., Kamanová  Miroslav S., Pribeta
9. Marek D., Ostrov Andrea D., Lozorno  Štefan M., Galanta
10. Tomáš M., Pezinok Jaroslav H., Lok  Andrej Č., Nitra
11. Lenka Ch., Chorvátsky Grob Ján M., Malacky  Marek K., Veľké Úľany
12. Eva D., Kľúčovec  Oto M., Stará Turá  Kamila Č., Boleráz
13. Jozef S., Nové Zámky Rastislav Š., Myjava  Monika J., Svätý Jur
14. Martin M., Trenčín Eva J., Topoľčany  Adriana F., Ješkova Ves
15. Danka B., Trnava Peter H., Rišňovce  Patrik L., Most pri Bratislave
16. Martin B., Zlaté Klasy Jana S., Senica  Richard P., Veľký Kýr
17. Lenka B., Svinná Žaneta O., Komárno  Patrik S., Šenkvice
18. Martina S., Senec Stanislav K., Štefanov  Marian P., Trávnica
19. Michal D., Partizánske Raphael B., Vojka nad Dunajom  Viliam B., Malženice
20. Kristína P., Modra Helena H., Nitra  Marie K., Sereď
21. Zuzana N., Trenč. Bohuslavice Igor B., Pohronský Ruskov  Július B., Topoľčany
22. Imrich K., Veľká Mača Miroslav M., Pata  Zoltán B., Nové Zámky
23. Marián K., Bratislava Roman N., Zlaté Moravce  Miloslav S., Modra
24. Eva K., Bratislava Eva R., Topoľčany  Zuzana S., Brhlovce
25. Miroslav G., Horné Srnie Ingrid Š., Galanta  Marianna G., Nitra
26. Eva P., Veľký Grob Robert M., Šarovce  Ana I., Gabčíkovo
27. Lukáš L., Zeleneč Adrian B., Tekovské Lužany  Jan J., Piešťany
28. Lucia B., Hlohovec Viera H., Bratislava  Martina B., Myjava
29. Alžbeta B., Štúrovo Žaneta G., Rohožník   Zoltán K., Horná Seč
30. Pavol P., Pezinok Miroslav D., Dojč  Martina K. T., Senica
31. Vojtech P., Jelenec Štefánia J., Kľačany  Andrea B., Levice
32. Kristína R., Nitra Iveta R., Nitra  Maroš H., Golianovo
33. Terézia B., Piešťany Kristian L., Šahy  Juraj B., Bratislava
34. Daniel P., Zlaté Moravce Štefan E., Velčice  Anton H., Trnava
35. Petronela K., Maňa Mária J., Tekovské Lužany  Vladimír N., Chtelnica
36. Andrea K., Mierovo Maroš S.-B., Dolná Seč  Anna H., Brezová pod Bradlom
37. Matej M., Čeľadice Dávid L., Veľká Mača  Ján Š., Cabaj-Čápor
38. Kornel L., Šípkové Veronika K., Dunajská Lužná  Marián S., Veľká Paka
39. Irena G., Málaš Anna S., Dunajská Streda  Juraj O., Senec
40. Štefan B., Hlohovec Frederika V., Okoč  Viktor S., Dobrohošť
 
Poukážka Dr.Max v hodnote 10 €
     
1. Štefan B., Šaľa Viliam L., Voderady  Anita J., Trstice
2. Gabriela K., Trnava Jozef G., Levice  Mária T., Hubice
3. Margita H., Šaľa  Miroslava G., Senica  Perla G., Nitrianske Hrnčiarovce
4. Arnold K., Dvory nad Žitavou Milan R., Rovinka  Milan M., Špačince
5. Martin B., Bratislava Dagmara K., Nitra  Miloslav K., Polianka
6. Miroslava Š., Holíč Michal F., Gabčíkovo  Marek R., Zlaté Klasy
7. Rastislav P., Brestovany Jozef Č., Nové Sady  Michaela K., Gajary
8. Pavol B., Bratislava Eniko K., Medveďov  Peter Z., Abrahám
9. Roland K., Kolárovo Jozef K., Zohor  Marián H., Nitra
10. Daniel Z., Bohdanovce n/T Natália E., Lehota  Monika K., Tekovské Lužany
11. Gabriel P., Štúrovo Ján F., Sľažany  Radovan G., Topoľčany
12. Jozef V., Kuzmice Štefan M., Veľký Grob  Zuzana M., Iňa
13. Peter Z., Bernolákovo Juraj L., Trnávka  Alena J., Trenšianske Stankovce
14. Tibor G., Dedina Mládeže Lászlo D., Iža  Milan H., Bernolákovo
15. Juraj J., Bratislava Ladislav H., Dolný Bar  Desana B., Topoľčany
16. Helena M., Malacky Marián K., Nový Život  Milan Š., Krásna Ves
17. Zuzana R., Horné Srnie Ján Š., Hamuliakovo  Marta M., Nesvady
18. Mária M., Bratislava Drahoslav H., Trnava  Anna J., Senica
19. Alexander Š., Borský Mikuláš Tomáš B., Nové Zámky  Eugen F., Horná Potôň
20. Marta F., Brodské Anna M., Trnava  Peter F., Chorvástky Grob
21. Richard T., Štúrovo Peter P., Rakovice  János P., Komárno
22. Anna Š., Zlaté Moravce Benjamín G., Senec  Jolana B., Veľký Meder
23. Attila H., Veľké Ludince Zuzana Ch., Miloslavov  Vojtech O., Jelka
24. Peter F., Horné Otrokovce Jana Š., Topoľčianky  Štefan T., Nána
25. Ľubomír A., Soblahov Oľga M., Sereď  Robert M., Senec
26. Izabela B., Jelka Anton B., Smrdáky  Mária M., Kráľová pri Senci
27. Dušan O., Malacky Ľubomíra G., Nitrianska Streda  Rastislav K., Trnava
28. Ladislav K., Cífer Miroslav J., Nové Zámky  Jozef Ď., Sládkovičovo
29. Jozef F., Vieska nad Žitavou Ladislav V., Čataj  Orsolya Sz., Modrany
30. Vladimíra F., Skačany Matej B., Farná  Michal V., Slovenský Grob
31. Helena S., Bratislava Žaneta S., Bošany  Ivana Z., Vojka nad Dunajom
32. Jana Z., Levice Lenka B., Nemšová  Stanislava B., Partizánske
33. Edita L., Levice Miroslav B., Stará Turá  Ladislav H., Tupá
34. Adriana J., Bratislava Tibor B., Tehla  Bernard J., Blahová
35. Bohuslav J., Bratislava Erika P., Kolárovo  Árpád G., Dunajská Streda
36. Lea B., Bratislava Štefan P., Rybník  Ján Sz., Horné Saliby
37. Rudolf D., Bratislava Richard P., Dunajská Streda  Peter L., Kamenica nad Hronom
38. Blažena R., Šaľa Želmíra H., Bratislava  Michal M., Trnava
39. Jiřina O., Moravské Lieskové Gabriel D., Horná Kráľová  Marek G., Svätý Jur
40. Eva K., Bratislava Lenka P., Vrbové  František H., Nové Zámky
41. Gabriel P., Nové Zámky Martin H., Brezová pod Bradlom  Marcela B., Senec
42. Tamás D., Dunajská Streda Tomáš K., Pusté Sady  Bernadeta Cs., Nové Zámky
43. Milan L., Nitra Norbert Sz., Rúbaň  Zsuzsanna K., Kolárovo
44. Branislav L., Komjatice Róbert M., Kajal  Martin O., Bernolákovo
45. Jana V., Obyce Beáta R., Jasová  Pavol A., Nemšová
46. Matilda Z., Borinka Gabriel M., Chľaba  Filip H., Červeník
47. František P. Komárno Gabriela S., Malé Vozokany  Mária H., Semerovo
48. Anna H., Bratislava Helena H., Šenkvice  Imrich N., Sládkovičovo
49. Marián Š., Hostie Jana K., Bratislava  Peter B., Šaľa
50. Michaela V., Nové Zámky Eliška B., Borský Mikuláš  Beáta P., Galanta
51. Anton K., Nové Mesto nad Váhom Silvia J., Bučany  Roland F., Nitrianske Hrnčiarovce
52. Marcel S., Skalica Andrea Z., Hlohovec  Mária V., Dubník
53. Simona K., Červeník Tomáš V., Vinohrady nad Váhom  Pavel M., Lehota
54. Peter F., Veľký Biel Dobrivoj R., Špačince  Roman M., Pohronský Ruskov
55. Jana P., Trenčín Michal B., Jakubov  Martina K., Nová Dedinka
56. Alena M., Bratislava Ivana K., Dubová  Alojz Š., Bajka
57. Daniela P., Veľká Mača Aurélia P., Vrakúň  Mária V., Stupava
58. Michal K., Nitra Lubomir V., Malacky  Eva Z., Dunajská Lužná
59. Lucia S., Hrádok Marián M., Dubová  Margita K., Hurbanovo
60. Katarína K., Bratislava Júlia H., Láb  Daniel V., Veľké Leváre
61. Bianka B., Veľké Ludince Jana P., Malacky  Zoltán J., Bratislava
62. Oto S., Šaľa František V., Veľký Ďur  Ján V., Veľký Biel
63. Ľuboš K., Hviezdoslavov Jozef S., Drietoma  Pavla F., Mojmírovce
64. Dagmara F., Nemšová Mária P., Zlaté Moravce  Arpád N., Horný Bar
65. Radomír P., Bratislava Vladimíra M. R., Smolenice  Róbert Zs., Komárno
66. Miroslav O., Chocholná-Velčice Dana L., Dolný Štál  Miroslava H., Bratislava
67. Monika T., Kvetoslavov Štefan K., Bratislava  Peter K., Partizánske
68. Robert K., Sereď Tomáš J., Dolné Saliby  István T., Báč
69. Jozef K., Nitra Zuzana K., Súlovce  Robert P., Ivanka pri Dunaji
70. Emília Z., Dunajská Lužná Jozef I., Bratislava  Jozef M., Partizánske
71. Jozef H., Prietržka Zdynek H., Levice  Jozef B., Šterusy
72. Hieronym S., Komárno Andrej K., Hosťovce  Miloš R., Skalica
73. Jaroslav D., Záhorská Ves Anna H., Modra  Jana S., Stupava
74. Jana G., Bratislava Eva Z., Kalná nad Hronom  Katarína H., Bratislava
75. Mária Ž., Horná Súča Andrej H., Horná Potôň  Martin Sz., Nitra
76. Anna Š., Bratislava Pavlína B., Maňa  Jozef L., Čaka
77. František D., Dlhá Štefánia N., Pezinok  Peter K., Komárno
78. Denisa V., Dunajská Lužná Tamás F., Tešedíkovo  Csaba A., Kolárovo
79. Petra K., Senec Rita M., Dunajská Streda  Emília B., Trstín
80. Patrik P., Petrova Ves Anna Mária F., Hrubý Šúr  Dominika B., Šahy
81. Marek P., Trenčianske Jastrabie Pavol T., Vráble  Veronika S., Zamarovce
82. Mária K., Bratislava Michal D., Palárikovo  Jana D., Veľký Ďur
83. Ivan K., Prasice Lucia B., Častkovce  Martin M., Motešice
84. Zuzana Cz., Nové Zámky Nataliia K., Želiezovce  Andrea H., Hlohovec
85. Kristián B., Blatná na Ostrove Pavol M., Šaľa  Martin N., Borský Mikuláš
86. Jaroslava Š., Trnava Valéria B., Levice  Ladislav K., Hrubý Šúr
87. Silvia K., Senec Tibor L., Trnava  Zofia M., Dolné Obdokovce
88. Marta Š., Šurany Margita K., Nové Zámky  Peter A., Hamuliakovo
89. Ján B., Nitra Peter J., Bratislava  Erika M. B., Chocholná-Velčice
90. Ivett N., Dunajská Streda Eva Z., Norovce  Denisa K., Šaľa
91. Anton N., Pochabany Monika V., Zavar  Roman Sz., Branč
92. Ján B., Myjava Jan B., Ivanka pri Nitre  Kristína S., Rovinka
93. Ivana J., Rohožník Marianna K., Veľké Lovce  Jaroslav D., Stará Turá
94. Pavel Š., Holíč Michal F., Nemšová  Ildikó B., Čakany
95. Eva Š., Bratislava Linda P., Štvrtok na Ostrove  Matej F., Michal na Ostrove
96. Marcel M., Dedina Mládeže Jakub H., Zbehy  Peter F., Žirany
97. Peter G., Melčice-Lieskové Eleonóra S., Žitavany  Kamil P., Budmerice
98. Marta M., Dubovce Ľubomír M., Bohdanovce n/T  Jarmila K. Partizánske
99. Veronika B., Pezinok Monika M., Partizánske  Abdelwahab H., Piešťany
100. Ladislav V., Cífer Ľudmila P., Uhrovec  Eugen B., Čiližská Radvaň


Výhercom srdečne gratulujeme!


Cíťte sa doma ako doma s klimatizáciou od ZSE