/


ZSE Asistuje Plus

Vyriešime opravy spotrebičov a havárie v domácnosti

  • bez viazanosti

3,50 €

mesačne (oslobodená od DPH)

Chcete sa niečo opýtať?


Najčastejšie otázky a odpovede, riešenie problémov:


Spotrebiče

Oprava pokazeného televízora, DVD alebo Bluray prehrávača, set-top-boxu, umývačky, práčky a ďalšej bielej techniky. Spotrebič musí byť po záruke a nie starší ako 7 rokov. Príspevok pri neopraviteľnosti TV, prehrávača alebo set-top-boxu.

Elektrina a plyn

V prípade havárie* elektriny alebo plynu, odstránenie havárie elektrickej siete, vypínačov a zásuvok, unikajúceho plynu v domácnosti a plynovej prípojky.

V prípade havárie* elektriny alebo plynu, odstránenie havárie elektrickej siete, vypínačov a zásuvok, unikajúceho plynu v domácnosti a plynovej prípojky.

Elektrina a plyn

Oprava pokazeného plynového kotla alebo v prípade havárie aj prasknutého ventilu, upchatého odpadu, prívodu vody alebo úniku vody z vodovodného kohútika.

V prípade havárie* elektriny alebo plynu, odstránenie havárie elektrickej siete, vypínačov a zásuvok, unikajúceho plynu v domácnosti a plynovej prípojky.

Okná a dvere

Otvorenie zabuchnutých dverí. Oprava rozbitého okna, rozbitej výplne dverí.

* Haváriou sa rozumie náhodná, nepredvídateľná porucha zariadenia určeného na prívod, akumuláciu alebo odvod energií a médií nutných na obvyklé používanie domácnosti, v dôsledku ktorej došlo k prerušeniu ich dodávky alebo úniku znemožňujúcemu obvyklé užívanie domácnosti a ktorá vyžaduje neodkladný zásah na odstránenie, zmiernenie škôd alebo zabránenie vzniku škôd.

Za opravy do 200 € neplatíte

  • za opravu do 200 € vrátane náhradných dielov a dopravy opravára neplatíte
  • v prípade prekročenia sumy opravy 200 € doplatíte iba zvyšnú časť
  • počet opráv za rok je neobmedzený
  • v prípade havárie elektriny, plynu, vody a kúrenia sa postaráme o zabezpečenie havarijného technika už do 2 hodín

Nonstop linka 0850 646 646

  1. ak máte službu ZSE Asistuje Plus aktívnu, zavolajte na asistenčnú linku: 0850 646 646 (zo zahraničia na +421 220 510 803)
  2. uveďte meno a priezvisko, zákaznícke číslo, adresu, dátum narodenia a telefónne číslo
  3. opíšte udalosť a operátor zabezpečí špecialistu priamo pre vás

Overené zákazníkmi

  • viac ako 128 000 spokojných zákazníkov
  • so službami ZSE Asistuje/Plus a ZSE Zdravie/Plus sme doteraz našim zákazníkom ušetrili viac ako 3,61 milióna €

"So službou som maximálne spokojný, opravár bol veľmi pružný, čo sa týka času a samotnú opravu vykonal veľmi rýchlo. Je to moja prvá skúsenosť s asistenčnou službou a môžem ju odporúčať."

Peter, Bratislava

Ladislav, Bohdanovce nad Trnavou
Som veľmi spokojný s asistenčnou službou a ďakujem za okamžité vyriešenie mojej situácie. Ihneď po nahlásení zaseknutého zámku na hlavnom vchode nášho rodinného domu zabezpečili na asistenčnej linke zámočníka. Ten sa dostavil v krátkom čase a opravil nám zámok na dverách. Veľmi sa nám uľavilo a až potom som si uvedomil skutočné výhody služby ZSE Asistuje Plus. Ďakujem.

Marek, Bratislava
Využil som službu zámočníka od ZSE, keď som sa zabuchol. Služba bola veľmi rýchla a profesionálna. Bol som rád, že mám službu ZSE Asistuje Plus.

Alžbeta, Šamorín
So službou ZSE Asistuje Plus som spokojná, zámočník bol presný, prišiel v dohodnutom čase, bol milý, ochotný a urobil výbornú robotu.

Juraj, Bratislava
So službami ZSE som veľmi spokojný. Máte dobrý web, viem si tam kopec veci sám nastaviť, zmeniť, ... Čo sa týka služby ZSE Asistuje Plus, za mňa paráda. Využil som ju 2-krát, v prvom prípade išlo o pokazenú indukčnú dosku a druhýkrát o pokazený kotol. Niečo z toho som dokonca riešil cez víkend a vybavil som to. Opravári ma hneď kontaktovali, prišli v dohodnutom čase a kotol opravili do nasledujúceho dňa. Varnú dosku zobrali a dali mi náhradnú, keďže čakali na súčiastku z Talianska, čo dlhšie trvalo. Takže super!

Jaroslav, Brestovany
S asistenčnou službou od ZSE som bol nadmieru spokojný. Či už išlo o komunikáciu s operátorkou na asistenčnej linke alebo s prístupom opravára, ktorý prišiel do našej domácnosti opraviť práčku.

Zsolt, Gbelce
Som spokojný so službou ZSE Asistuje Plus, ktorú som využil v prípade pokazenej mikrovlnnej rúry. Dobrá hodnota za relatívne nízky poplatok.

Službu ZSE Asistuje Plus poskytuje ZSE Energia, a.s. v spolupráci s EUROP ASSISTANCE S.A. IRISH BRANCH na základe Rámcovej poistnej zmluvy.


Podobné služby

Kategórie služieb

Balíky služieb   Opravy a remeselné práce  Poistenie platieb  Zdravotná starostlivosť  Nabíjanie elektromobilov