Z roka na rok udierajú prvé horúčavy skôr a už v polovici apríla sa teploty šplhajú k dvadsiatim piatim stupňom. Aj vy uvažujete, že si tento rok konečne kúpite kvalitnú klimatizáciu a doprajete tak sebe aj svojej rodine teplotný komfort?

Nečakajte na prvé horúce dni a pripravte sa na leto už teraz. Zaobstarajte si klimatizáciu už dnes a stihne vám poslúžiť aj na prikurovanie počas chladnejších jarných dní. Ušetríte tak financie do rodinného rozpočtu a vyhnete sa zapínaniu plynového kotla na pár dní, čo je veľmi neefektívne a navyše to môže plynové kotly poškodzovať.  

V spolupráci s odborníkmi sme pre vás zhrnuli 3 dôvody, prečo je ideálne zaobstarať si klimatizáciu ešte pred začiatkom letných horúčav:

1. Obhliadka a montáž klímy bez čakania

Počas hlavnej sezóny sú čakacie doby oveľa dlhšie a z dôvodu maximálnej vyťaženosti všetkých montážnikov môžu zákazníci čakať na montáž klimatizácie aj niekoľko týždňov.

Predsezónne obdobie je ideálne na to, aby ste si zaobstarali klimatizáciu. Obhliadky totiž bývajú realizované niekoľko dní po objednávke a pár dní po úhrade zálohovej platby už prebieha samotná montáž. Tá spravidla netrvá dlhšie ako 4 hodiny.

2. Zľavy a iné výhody

Vyberte si vhodnú klímu od ZSE už teraz a tešte sa zo špeciálnych zliav a benefitov, ktoré sme si pre vás pripravili. Využite zľavu až 150 € na všetky klimatizácie, ktorá platí do 15. 5. 2024.

V prípade, že nechcete financovať kúpu klimatizácie jednorazovo, ZSE má pre vás výhodné riešenie. V ponuke ZSE Klima Bezstarosti sú špičkové klimatizácie značiekSamsung,DaikinHisenseuž od 1 € denne.Pri kúpe klimatizácie na splátky získate zľavu až 200 €. Naviac získate záruku na klimatizáciu počas celého obdobia platnosti zmluvy. Ak klimatizácia prestane fungovať, ZSE ju opraví alebo vymení za novú. Super benefitom je aj 1x ročne servisná prehliadka úplne zadarmo.

Fantastickými benefitmi sú aj Elektrina pre klimatizáciu na jeden rok zadarmo (v objeme 300 kWh) na kúrenie či chladenie domácnosti a Expresná montáž bez poplatku.

„Okrem lákavej ceny a benefitov by mali zákazníci myslieť aj na to, komu zveria inštaláciu klimatizácie.  Kvalitná montáž je totiž rovnako dôležitá ako výber tej správnej klimatizácie. Je dobré obrátiť sa na kvalitnú, stabilnú a spoľahlivú firmu, v ktorej Vám budú ochotní pomôcť za každých okolností,“ dodáva Lenka Gergeľová zo ZSE.

3. Široká dostupnosť modelov

Ďalším dobrým dôvodom, prečo si objednať klimatizáciu čím skôr je, žejednotlivé modely sú mimo letnej sezóny výrazne dostupnejšie. Nemusíte si vyberať z toho, čo zvýši, ale môžete si zaobstarať model presne podľa vašich predstáv. Zároveň budete mať viac času a priestoru na celý proces spojený s výberom a nákupom klimatizácie.

Medzi top svetové značky klimatizácii patriaDaikin,SamsungHisense, ktoré sú rokmi overené a majú milióny spokojných zákazníkov po celom svete. V ZSE sme tieto obľúbené klimatizácie nainštalovali už takmer 8 200 zákazníkom.

KlimatizácieSamsung,DaikinaHisensesa vyznačujú nielen nadčasovým dizajnom, ale aj špičkovými technológiami, ktoré sa u vás doma postarajú o príjemnú teplotnú pohodu. Výber klimatizačnej jednotky je dobré dôkladne premyslieť a zvážiť viaceré parametre ako veľkosť miestnosti, ktorú chceme vychladiť, jej orientáciu na svetové strany či energetickú triedu zariadenia. Je dobré brať do úvahy aj to, či máme doma alergika, pretože niektoré klimatizácie obsahujú špeciálne filtre, ktoré odstraňujú zo vzduchu prachové častice, pachy, baktérie, vírusy a mikróby.

„ZSE má v ponuke aj klimatizácie Samsung s technológiou Wind Free. Ide o technológiu, ktorá dokáže vytvoriť príjemnú osviežujúcu atmosféru bez pocitu chladného prievanu v miestnosti. Chladný vzduch neprechádza priamo lamelami, ale jemne a rovnomerne sa šíri cez tisíce mikrootvorov v prednom paneli klimatizácie. Zariadenie zvládne automaticky regulovať teplotu a rýchlosť ventilátora, takže v miestnosti nebude príliš horúco ani zima. Navyše vďaka technológii Wind Free spotrebuje klimatizácia o polovicu menej energie ako rýchle chladenie, “ vysvetľuje Lenka Gergeľová, produktová manažérka ZSE Klima.

Pri technologických vychytávkach však ani zďaleka nekončia viaceré benefity, ktoré môžete získať k vašej novej klimatizácii v prípade, že sa rozhodnete zaobstarať si ju v predsezóne.

O autorovi

Peter Pirč

Už 20 rokov sa venujem navrhovaniu a inštaláciám klimatizačných systémov. Rád pomôžem s výberom vhodnej klimatizácie, jej umiestnením a spôsobom inštalácie, aby plnila vaše potreby a očakávania.

Ďalšie články autora: