Autori

Peter Pirč

Už 20 rokov sa venujem navrhovaniu a inštaláciám klimatizačných systémov. Rád pomôžem s výberom vhodnej klimatizácie, jej umiestnením a spôsobom inštalácie, aby plnila vaše potreby a očakávania.

Peter píše o témach:

Dominika Filinová

Téma udržateľnosti ma priviedla od lokálnych cez medzinárodné humanitárne organizácie až k energetike, kde majú naše snahy viditeľný dopad na spoločnosť a životné prostredie. Našim hlavným cieľom je zavedenie nízko až bez emisných riešení.

Dominika píše o témach:

Erik Chabreček

Od roku 2015 sa profesne venujem fotovoltickým technológiám. Snažím sa s mojim tímom prinášať na náš trh kvalitné a overené riešenia, ktoré prinesú našim zákazníkom očakávané úspory a nový prístup k čistej energií.

Erik píše o témach:

Erika Škultétyová

Vyše desaťročné skúsenosti v oblasti spoločenskej zodpovednosti firiem a firemnej filantropie od roku 2018 využívam k rozvoju Nadácie ZSE. Podporu lokálnych projektov vnímam ako príležitosť na naštartovanie väčších zmien a v Nadácii ZSE chceme byť pri tom.

Erika píše o témach:

Jakub Maňák

V ZSE Drive pôsobím od roku 2019 a venujem sa najmä zákazníckej starostlivosti, riešeniam pre fleetových zákazníkov a riešeniam pre domáce nabíjanie (najmä v rodinných domoch). Som rád, že naše riešenia v týchto oblastiach prispievajú k rastu atraktivity elektromobility na Slovensku.

Jakub píše o témach:

Jana Kurucová

Na budúcnosti planéty mi záleží. Preto ma teší, že môžem spolu s kolegami tvoriť, rozvíjať a približovať našim zákazníkom zelené produkty v oblasti energetiky.

Jana píše o témach:

Jozef Vernarec

V ZSE Drive mám od roku 2018 na starosti riadenie a koordináciu medzinárodných projektov financovaných z európskych, ako aj národných zdrojov. Som rád, že práve efektívnym využívaním fondov z prostriedkov EÚ sa našej spoločnosti darí úspešne rásť a neustále rozširovať verejnú nabíjaciu sieť. Aj vďaka tomu významne prispievame k dosahovaniu cieľov stanovených v rámci Európskej zelenej dohody (European green deal).

Jozef píše o témach:

Lucia Štefanková

Už viac ako 15 rokov je mojím cieľom poskytovať zákazníkom služby a poradenstvo na vysokej úrovni. Spolu s mojím tímom sa snažíme denne pracovať na tom, aby sme vyriešili všetky požiadavky k vašej spokojnosti.

Lucia píše o témach:

Martin Kopča

V energetike pracujem 10 rokov. Aktuálne sa venujem obchodovaniu s plynom, elektrinou a emisnými povolenkami. Pri obchodovaní využívame informácie ohľadom ponukovo-dopytovej bilancie systému, aktuálne správy od spravodajských agentúr, ako aj rozličné nástroje technickej analýzy.

Martin píše o témach:

Miroslav Chlebiš

15 rokov na veľkoobchodnom trhu s elektrinou, emisami a zárukami pôvodu. V poslednej dobe sa venujem obchodovaniu zelených produktov, prepájaniu portfólií energetických komodít a rozširovaniu biznisu na zahraničné trhy. Na krátkodobom trhu zas patria k najväčším výzvam automatizácia procesov a napojenie na výrobné zdroje, či úložiská energií.

Miroslav píše o témach:

Rastislav Žembery

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu.

Rastislav píše o témach: