V ZSE robíme všetko pre vaše pohodlie a bezpečnosť. V niektorých veciach však potrebujeme vašu pomoc. Pripravila som 3 odporúčania, vďaka ktorým budú vaše platby bezpečnejšie a pohodlnejšie.

1. Plaťte bankovým prevodom

Odporúčam vám, aby ste za elektrinu a plyn platili bankovým prevodom. Je to bezpečný a bezkontaktný spôsob platby. Alebo si nastavte inkaso a o platby sa nemusíte vôbec starať, pretože budú automaticky stiahnuté z vášho bankového účtu v čase splatnosti. Bankové prevody sú vo väčšine bánk bezplatné, zatiaľ čo pri platbe poštovou poukážkou platíte poplatok najmenej 60 centov.

2. Nastavte si účet pre preplatky

Odporúčam vám, aby ste nám nahlásili bankový účet, kam zašleme peniaze v prípade preplatku. Ak nebudeme mať číslo vášho účtu, preplatok za elektrinu alebo plyn vám pošleme poštovou poukážkou a vy musíte ísť po svoje peniaze osobne na pobočku pošty. Zároveň dostanete vaše peniaze na účet rýchlejšie, ako keď by ste si pre ne museli ísť na poštu.

3. Aktivujte si elektronickú faktúru

Odporúčam vám, aby ste si nastavili zasielanie elektronickej faktúry na vašu e-mailovú adresu. Na rozdiel od papierovej sa jej nebude nikto dotýkať a bude bezpečne doručená do vašej e-mailovej schránky. 

O autorovi

Lucia Štefanková

Už viac ako 15 rokov je mojím cieľom poskytovať zákazníkom služby a poradenstvo na vysokej úrovni. Spolu s mojím tímom sa snažíme denne pracovať na tom, aby sme vyriešili všetky požiadavky k vašej spokojnosti.

Ďalšie články autora: