/


3 dôvody, prečo si kúpiť klimatizáciu práve teraz

Klimatizácie   Peter Pirč   7. marec 2023

Z roka na rok udierajú prvé horúčavy skôr a už v polovici apríla sa teploty šplhajú k dvadsaťpäť stupňom.  Aj vy uvažujete, že si tento rok konečne kúpite klimatizáciu a doprajete tak sebe aj svojej rodine doma teplotný komfort?

3 dôvody, prečo si kúpiť klimatizáciu práve teraz

Nečakajte na prvé horúce dni a pripravte sa na leto už teraz. Navyše klimatizácia vám takto stihne poslúžiť ešte aj na prikurovanie počas chladnejších jarných dní, čo ocenia nielen tí, ktorí bývajú v bytových, ale aj v rodinných domoch. Môžu sa tak jednoducho vyhnúť zapínaniu plynového kotla na pár dní, čo je veľmi neefektívne a navyše to môže plynové kotly poškodzovať.  

V spolupráci s odborníkmi sme pre vás zhrnuli 3 dôvody, prečo je ideálne zaobstarať si klimatizáciu ešte pred začiatkom letných horúčav.

1. Obhliadka a montáž klímy bez čakania

Počas hlavnej sezóny sú čakacie doby oveľa dlhšie a z dôvodu maximálnej vyťaženosti všetkých montážnikov môžu zákazníci čakať na montáž klimatizácie aj niekoľko týždňov.

Predsezónne obdobie je ideálne na to, aby ste si zaobstarali klimatizáciu. Obhliadky totiž bývajú realizované len niekoľko dní po objednávke a pár dní po úhrade zálohovej platby už prebieha samotná montáž. Tá spravidla netrvá dlhšie ako 4 hodiny.

Klimatizácie Samsung

Zobraziť klimatizácie Samsung

3 dôvody, prečo si kúpiť klimatizáciu práve teraz

 

2. Zľavy a iné výhody

Ak sa rozhodnete vybaviť si klímu od ZSE už teraz, môžete sa tešiť aj na viacero špeciálnych zliav a benefitov.  V ZSE majú zákazníci možnosť do konca Apríla získať zľavu až 100 € na vybrané druhy klimatizácii. 

V prípade, že nechcete financovať kúpu klimatizácie jednorazovo, ZSE má pre vás výhodné riešenie. V ponuke ZSE Klima Bezstarosti sú špičkové klimatizácie značiek Samsung, Daikin a Hisense už od 1 € denne.

Fantastickými benefitmi sú aj Elektrina pre klimatizáciu na jeden rok zadarmo (v objeme 300 kWh) a Expresná montáž bez poplatku. Pri nákupe klimatizácie v predsezóne navyše získate Servis na klímu po 1. roku zadarmo.

„Okrem lákavej ceny a benefitov by mali zákazníci myslieť aj na to, komu zveria inštaláciu klimatizácie.  Kvalitná montáž je totiž rovnako dôležitá ako výber tej správnej klimatizácie. Je dobré obrátiť sa na kvalitnú, stabilnú a spoľahlivú firmu, v ktorej Vám budú ochotní pomôcť za každých okolností,“ dodáva Lenka Gergeľová zo ZSE.

 

3. Široká dostupnosť modelov

Ďalším dobrým dôvodom, prečo si objednať klimatizáciu čím skôr je, že jednotlivé modely sú mimo letnej sezóny výrazne dostupnejšie. Nemusíte si vyberať z toho, čo zvýši, ale môžete si zaobstarať model presne podľa vašich predstáv. Zároveň budete mať viac času a priestoru na celý proces spojený s výberom a nákupom klimatizácie.

Medzi top svetové značky klimatizácii patria Daikin, Samsung a Hisense, ktoré sú rokmi overené a majú milióny spokojných zákazníkov po celom svete. V ZSE sme tieto obľúbené klimatizácie nainštalovali už takmer 7 000 zákazníkom.

Klimatizácie Samsung, Daikin a Hisense sa vyznačujú nielen nadčasovým dizajnom, ale aj špičkovými technológiami, ktoré sa u vás doma postarajú o príjemnú teplotnú pohodu. Výber klimatizačnej jednotky je dobré dôkladne premyslieť a zvážiť viaceré parametre ako veľkosť miestnosti, ktorú chceme vychladiť, jej orientáciu na svetové strany či energetickú triedu zariadenia. Je dobré brať do úvahy aj to, či máme doma alergika, pretože niektoré klimatizácie obsahujú špeciálne filtre, ktoré odstraňujú zo vzduchu prachové častice, pachy, baktérie, vírusy a mikróby.

Klimatizácie Daikin

Zobraziť klimatizácie Daikin

3 dôvody, prečo si kúpiť klimatizáciu práve teraz

„ZSE má v ponuke aj klimatizácie Samsung s technológiou Wind Free. Ide o technológiu, ktorá dokáže vytvoriť príjemnú osviežujúcu atmosféru bez pocitu chladného prievanu v miestnosti. Chladný vzduch neprechádza priamo lamelami, ale jemne a rovnomerne sa šíri cez tisíce mikrootvorov v prednom paneli klimatizácie. Zariadenie zvládne automaticky regulovať teplotu a rýchlosť ventilátora, takže v miestnosti nebude príliš horúco ani zima. Navyše vďaka technológii Wind Free spotrebuje klimatizácia o polovicu menej energie ako rýchle chladenie, “ vysvetľuje Lenka Gergeľová, produktová manažérka ZSE Klima.

Pre milovníkov dizajnu je skvelou správou aj to, že si svoju domácnosť môžu osviežiť exkluzívnymi kúskami vyššej triedy ako Daikin Stylish alebo Daikin Emura, ktorá sa v roku 2022 stala víťazom iF DESIGN AWARD a držiteľom prestížneho ocenenia dizajnu Red Dot Product Design Award 2022.

Okrem dizajnu disponuje Daikin Emura aj jedinečnými funkciami. Vďaka technológii Flash steamer so senzorom pohybu, dokáže klíma ušetriť energiu pretože nechladí (nekúri) na maximum v prípade, že človek práve nie je v miestnosti.

Pri technologických vychytávkach a štýlových dizajnoch však ani zďaleka nekončia viaceré benefity, ktoré môžete získať k vašej novej klimatizácii v prípade, že sa rozhodnete zaobstarať si ju v predsezóne.

Klimatizácie Hisense

Zobraziť klimatizácie Hisense


Peter Pirč

Peter Pirč
odborník na klimatizácie a tepelné čerpadlá

Už 20 rokov sa venujem navrhovaniu a inštaláciám klimatizačných a vykurovacích systémov. Rád pomôžem s výberom vhodnej klimatizácie a tepelného čerpadla, ich umiestnením a spôsobom inštalácie, aby tieto zariadenia splnili vaše potreby a očakávania.

Zobraziť články

vykurovacíchvykurovacích

Klimatizácie len za 1 € denne

Iba u nás navyše získate elektrinu pre klimatizáciu zadarmo. Buďte bez starostí so zárukou až 6 rokov. Navyše vás odmeníme darčekom 15 € na dobrú knihu z Martinusu.

Zobraziť ponuku klimatizácií  

Mohlo by vás zaujímať