/


Montáž klimatizácií od ZSE v smart redakcii TECHBOXU

Klimatizácie   Peter Pirč   21. júl 2022

V redakcii TECHBOX potrebovali vychladiť viacero samostatných miestností. Tri na poschodí a jednu hlavnú miestnosť na prízemí. Zvažujete kúpu klimatizácie? Pozrite si video, v ktorom vás Roman Calík z Techboxu prevedie procesom inštalácie a prezradí vám veľa zaujímavých informácií.

Najdôležitejšie z videa

  • Pre tri miestnosti na poschodí bola ideálnym riešením trojica klimatizačných jednotiek ZSE Klima Komfort Daikin s výkonom 2,5kW. Výhodou týchto zariadení je tichá prevádzka, úspornosť a možnosť ovládania aj na diaľku cez Wi-Fi modul.
  • Všetky tri klimatizačné jednotky Daikin boli napojené na jednu vonkajšiu jednotku. Každá vnútorná jednotka sa pritom ovláda samostatne. Takéto riešenie sa nazýva multisplit a vďaka nižším vstupným aj prevádzkovým nákladom šetrí aj vašu peňaženku.
  • V hlavnej miestnosti redakcie sme zvolili výkonnejšiu jednotku ZSE Klima Komfort 3,5 kW Samsung s viacerými smart funkciami.

Ďakujeme Romanovi Calíkovi za ukážku inštalácie a otestovanie klimatizácie od ZSE priamo v redakcii TECHBOXU.


Peter Pirč

Peter Pirč
odborník na klimatizácie a tepelné čerpadlá

Už 20 rokov sa venujem navrhovaniu a inštaláciám klimatizačných a vykurovacích systémov. Rád pomôžem s výberom vhodnej klimatizácie a tepelného čerpadla, ich umiestnením a spôsobom inštalácie, aby tieto zariadenia splnili vaše potreby a očakávania.

Zobraziť články

vykurovacíchvykurovacích

Klimatizácie len za 1 € denne

Iba u nás navyše získate elektrinu pre klimatizáciu zadarmo. Buďte bez starostí so zárukou až 6 rokov. Navyše vás odmeníme darčekom 15 € na dobrú knihu z Martinusu.

Zobraziť ponuku klimatizácií  

Mohlo by vás zaujímať