/


Nová atraktívna lokalita na nabíjanie v Banskej Bystrici s výkonom až 300 kW

Elektromobilita   Rastislav Žembery   4. august 2023

Tešíme sa, že sa nám darí pokračovať v rozširovaní svojich nabíjacích lokalít a potvrdzovať tak pozíciu poskytovateľa s najvýkonnejším nabíjaním pre elektromobily. Nové nabíjacie stanice v centre mesta pod Urpínom poskytujú výkon až 300 kW a navyše sú aj dvojnásobne fér.

ZSE Drive Banská Bystrica OC Európa

Novú nabíjaciu lokalitu sme sa rozhodli vybudovať na parkovisku obchodného centra Európa SC, ktoré je moderným a príťažlivým miestom, s obchodmi, službami, zábavopu a kanceláriami. Lokalita BB OC Európa je prvá lokalita v rámci Banskej Bystrice s nabíjacími stanicami, na ktorých garantujeme výkon 300 kW pre každú jednu stanicu so 4 parkovacími miestami. Navyše, na novootvorenej lokalite nabíjate s programami ZSE Drive už od 0,22 € / kWh s garanciou plného výkonu pre váš elektromobil (v prípade využívania programu ZSE Drive Flat).

ZSE BB OC Európa

Nové nabíjacie stanice sme uviedli do prevádzky 26. 7. 2023.

Modely nabíjacích staníc: 2x Alpitronic HYC300-4, umožňujú nabíjanie pre dve vozidlá súčasne. 

  1. 2x CCS konektor 300 kW
  2. 2x CCS konektor 300 kW

 

Nová nabíjacia lokalita je 2-násobne FÉR

Férové zdieľanie – ZSE Drive garantuje, že ak sa na stanici nabíja iný zákazník výkonom 300 kW a vy neskôr pripojíte svoj elektromobil, výkon nabíjačky sa FÉROVO rozdelí na 2 x 150 kW.

Férové spoplatnenie – ZSE Drive garantuje, že ak vaše auto neumožňuje ULTRA rýchle nabíjanie, budete sa FÉROVO nabíjať len za cenu bežného DC nabíjania.

ZSE Drive Banská Bystrica OC Európa

Pozor! Augustová akcia pre zákazníkov ZSE Drive

Všetci zákazníci s nabíjacou kartou ZSE Drive, ktorí počas augusta nabijú svoje vozidlo na novootvorenej nabíjacej lokalite ZSE BB OC Európa, majú toto nabíjanie zdarma. Ak sa na tejto lokalite nabijú viackrát, benefit sa bude týkať nabitia s najvyšším objemom kWh.

 

Pozrite si prehľadnú mapu nabíjacích staníc.


Rastislav Žembery

Rastislav Žembery
expert pre elektromobilitu

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu. 

Zobraziť články


Kde nabíjate váš elektromobil? 

Vďaka ZSE Drive máte prístup k najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Alebo vám nainštalujeme nabíjačku priamo domov, či do firmy.

Zistiť viac  

Mohlo by vás zaujímať

Domáce nabíjanie

Verejné nabíjanie