/


Nové lokality vo verejnej aj v roamingovej nabíjacej sieti

Elektromobilita   Rastislav Žembery   12. december 2022

Verejná nabíjacia sieť ZSE Drive ZSE BA Železná studnička

V obľúbenej rekreačnej oblasti Železná Studnička sme 30. novembra vo verejnej nabíjacej sieti spustili do prevádzky 4 nové AC nabíjačky (NAB 1 až NAB 4). Nahradili sme tak pôvodné stanice značky SEAK, ktoré boli umiestnené na pouličnom osvetlení, s nepostačujúcim výkonom. Parkovacie miesta sú vyhradené pre nabíjanie elektrických vozidiel vodorovným aj zvislým dopravným značením. Pôvodné nabíjacie stanice budú demontované počas decembra.

Nové samostatne stojace nabíjacie stanice modelu Garo LS4 sú spoľahlivejšie a prinášajú zákazníkom vyšší výkon. Nabíjanie na týchto staniciach je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka. Zákazníci majú k dispozícii až 8 AC konektorov s nastaveným výkonom 22 kW. Môžu sa tak pohodlne nabíjať počas športovania či rekreácie v príjemnej lokalite.

ZSE Drive - ZSE BA Železná studnička

Nabíjacie stanice ZSE BA Železná studnička s výkonom 8 x 22 kW AC

Roamingová nabíjacia sieť AS-SPOL

V lokalite spoločnosti AS-SPOL, Stará Ľubovňa sme v rámci partnerského roamingu spustili 15. novembra do prevádzky 3 nabíjacie stanice.

Nabíjacia stanica Domáci roaming AS-SPOL v Starej Ľubovni

Nabíjacia stanica Domáci roaming AS-SPOL v Starej Ľubovni

Domáci Roaming SL AS-SPOL

Nabíjacia stanica ponúka vodičom 2 x CSS konektor s nastaveným výkonom 35 kW1 x AC konektor s nastaveným výkonom 22 kW. Model nabíjacej stanice je Alpitronic HYC150-2.

Domáci Roaming SL AS-SPOL AC WB 1

Nabíjacia stanica ponúka vodičom 1 x AC konektor s nastaveným výkonom 11 kW. Model nabíjacej stanice je Alfen Single wallbox.

Domáci Roaming SL AS-SPOL AC WB 2

Nabíjacia stanica ponúka vodičom 1 x AC konektor s nastaveným výkonom 11 kW. Model nabíjacej stanice je Alfen Single wallbox.

 

Roamingová nabíjacia sieť Motor-Car

V rámci rozširovania úspešného partnerstva s Motor-Car Group sme 7. decembra uviedli do prevádzky nabíjaciu stanicu v Nitre.

Nabíjacia stanica Domáci roaming Motor-Car v Nitre  s výkonom 2 x CCS (120 kW) a 1 x AC (22 kW)

Nabíjacia stanica Domáci roaming Motor-Car v Nitre s výkonom 2 x CCS (120 kW) a 1 x AC (22 kW)

Domáci Roaming NR Motor-Car

Nabíjacia stanica ponúka vodičom 2 x CCS konektor s výkonom 120 kW1x AC konektor s nastaveným výkonom 22 kW. Stanica je v modeli HYC150-2 a je pre ňu nastavený systém fair-sharing.

Pozrite si aktuálnu Mapu nabíjacích staníc.


Rastislav Žembery

Rastislav Žembery
expert pre elektromobilitu

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu. 

Zobraziť články


Kde nabíjate váš elektromobil? 

Vďaka ZSE Drive máte prístup k najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Alebo vám nainštalujeme nabíjačku priamo domov, či do firmy.

Zistiť viac  

Mohlo by vás zaujímať

Verejné nabíjanie

Firemné nabíjanie