/


Otvorili sme nové lokality s nabíjacími stanicami McDonald´s Triblavina a Štrbské Pleso

Elektromobilita   Rastislav Žembery   20. október 2022

Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s Triblavina 1 ponúka vodičom výkon 2 x CCS (75 kW), vrátane služby Fair Sharing, t. j. nabíjanie 2 vozidiel súčasne s prerozdeleným výkonom. Pri dlhšej zastávke je možné využiť aj AC socket s nastaveným výkonom 22 kW. Model nabíjacej stanice je HYC150-2.

Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s  Triblavina s výkonom 2x CCS (75 kW)

Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s Triblavina s výkonom 2x CCS (75 kW)

Križovatka Triblavina je dôležitým dopravným uzlom, ktorý má prispieť k zlepšeniu dopravnej situácie v Bratislavskom kraji. Križovatka výrazne uľahčí život obyvateľom Bernolákova a okolitých obcí. Zároveň čiastočne zlepší aj tranzit cez Bratislavu. Práve to sú dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli vybudovať v jej blízkosti nabíjaciu stanicu. Stanicu sme uviedli do prevádzky 6. októbra 2022. Pozrite si nabíjaciu stanicu na Google mape tu.

Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s  Triblavina AC socket (22kW)

Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s Triblavina AC socket (22kW)

Nabíjacie stanice ZSE PP Štrbské Pleso AC CL1ZSE PP Štrbské Pleso AC CL2 ponúkajú vodičom 4 x AC socket s nastaveným výkonom 11 kW. Nabíjacie stanice sú v modeli Garo LS4.

Stanice sme vybudovali v turisticky vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Štrbské Pleso. Nabíjacie stanice sú umiestnené v blízkosti reštaurácie. Zákazníci si tak môžu počas nabíjania oddýchnuť a občerstviť sa. Stanice sme uviedli do prevádzky 11. októbra 2022. Pozrite si nabíjacie stanice na Google mape tu.

Nabíjacie stanice ZSE PP Štrbské Pleso

Nabíjacie stanice ZSE PP Štrbské Pleso


Rastislav Žembery

Rastislav Žembery
expert pre elektromobilitu

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu. 

Zobraziť články


Kde nabíjate váš elektromobil? 

Vďaka ZSE Drive máte prístup k najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Alebo vám nainštalujeme nabíjačku priamo domov, či do firmy.

Zistiť viac  

Mohlo by vás zaujímať

Verejné nabíjanie

Firemné nabíjanie