/


ZSE Drive mieri na Pohodu. Ste pripravení na vzrušujúcu jazdu?

Elektromobilita   Rastislav Žembery   19. jún 2023

Už 6. júla otvorí svoje brány najlepší slovenský festival a ZSE Drive tam rozhodne nebude chýbať. Na všetkých návštevníkov Pohody sa tešíme v štýlovej zóne „Svet elektromobility ZSE Drive", v ktorej sme si pre vás pripravili nadupaný program. Len u nás si dobijete baterky, a zároveň sa nabijete vedomosťami zo sveta elektromobility. Nebudú chýbať ani parádne preteky RC autíčok či unikátna hra Escape electric car s Ludwigom Baginom, v ktorej môžete vyhrať elektromobil pre seba a kamošov na víkend. Rozhodne to bude stáť za to!

ZSE Drive na Pohode 2023

ZSE Drive sa spája s Pohodou

Tak ako ZSE Drive, aj festival Pohoda je známy pre svoje ekologické aktivity, o čom svedčí aj víťazstvo Pohody na European Festival Awards v kategórii Ekologické riešenia za rok 2017.

„Máme radi miesto, na ktorom Pohoda je. Preto je pre nás prirodzené, že k nemu pristupujeme s ohľadom a rešpektom. Rovnako je to aj s komunitou ľudí, ktorá sa na festivale stretáva, podobne je to aj v čase mimo festivalu, preto sú zelené riešenia dlhodobo prirodzenou súčasťou Pohody. “ povedal Michal Kaščák, organizátor festivalu Pohoda. Podpora zelených riešení vytvára základ pre prirodzené partnerstvo tohto festivalu a značky ZSE.

V duchu hesla „Viac pohody a menej emisií“, zabezpečujeme v spolupráci s Motor-Car pre organizátorov Pohody flotilu elektrických áut spolu s nabíjačkami, aby mohol festival pohodlne prebiehať počas celých 4 dní. Pre účastníkov Pohody sme si pripravili fantastickú zónu „Svet elektromobility ZSE Drive“, plnú skvelého programu a zábavných aktivít.

Vyhrajte elektromobil v unikátnej hre Escape electric car

Na festivale vystúpia kvalitní hudobníci a o množstvo sprievodných aktivít nebude núdza. Sme nadšení, že sa na Pohode po prvýkrát predstaví aj ZSE Drive. V našej zóne „Svet elektromobility“ ponúkneme návštevníkom pestrý program.

Pre všetkých zvedavcov a nadšencov elektrických vozidiel chystáme diskusie s odborníkmi, ktorých sa môžete spýtať všetko, čo vás kedy o elektromobilite zaujímalo. Počas celého festivalu budete môcť s priateľmi zvádzať súboje „kto z koho“ na RC elektrických autíčkach.

V piatok a v sobotu sme si pre Vás spolu s moderátorom a hercom Ludwigom Baginom pripravili unikátnu hru Escape electric car, ktorej cieľom je vyslobodiť sa za pomoci vedomostí, odvahy a zmyslu pre humor spolu s kamošmi z uzamknutého elektrického vozidla. Ak sa Vám to podarí, budete zaradení do žrebovania o elektromobil na víkend.

Či už sa budete chcieť vo Svete elektromobility zabaviť, dozvedieť niečo nové alebo len dobiť baterky po pretancovanej noci, ste srdečne vítaní. Z našej zóny neodíde žiaden súťaženiachtivý návštevník s prázdnymi rukami, pre všetkých máme pripravené super darčeky.

POZOR! Návštevníci POHODY nabíjajú elektromobil zadarmo

Pre návštevníkov Pohody, ktorí na festival dorazia elektrickým vozidlom, máme špeciálnu ponuku – na najbližšej rýchlonabíjacej stanici v Trenčíne pri McDonald‘s (OC Laugaricio) s výkonom 2 x 60 kW, sa budú môcť vo vyhradených časoch nabiť úplne zdarma.

So všetkými, ktorí už pomaly balia stany a spacáky, sa uvidíme na trenčianskom letisku od 6. do 8. júla 2023. Zapnite si pásy, Pohoda 2023 bude jazda!


Rastislav Žembery

Rastislav Žembery
expert pre elektromobilitu

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu. 

Zobraziť články


Kde nabíjate váš elektromobil? 

Vďaka ZSE Drive máte prístup k najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Alebo vám nainštalujeme nabíjačku priamo domov, či do firmy.

Zistiť viac  

Mohlo by vás zaujímať

Verejné nabíjanie

Domáce nabíjanie