Tešíme sa, že sa nám darí pokračovať v rozširovaní svojich nabíjacích lokalít a potvrdzovať tak pozíciu poskytovateľa s najvýkonnejším nabíjaním pre elektromobily. Nové nabíjacie stanice v centre mesta pod Urpínom poskytujú výkon až 300 kW a navyše sú aj dvojnásobne fér.

Novú nabíjaciu lokalitu sme sa rozhodli vybudovať na parkovisku obchodného centra Európa SC, ktoré je moderným a príťažlivým miestom, s obchodmi, službami, zábavopu a kanceláriami. Lokalita BB OC Európa je prvá lokalita v rámci Banskej Bystrice s nabíjacími stanicami, na ktorých garantujeme výkon 300 kW pre každú jednu stanicu so 4 parkovacími miestami. Navyše, na novootvorenej lokalite nabíjate s programami ZSE Drive už od 0,22 € / kWh s garanciou plného výkonu pre váš elektromobil (v prípade využívania programu ZSE Drive Flat).

ZSE BB OC Európa

Nové nabíjacie stanice sme uviedli do prevádzky 26. 7. 2023.

Modely nabíjacích staníc: 2x Alpitronic HYC300-4, umožňujú nabíjanie pre dve vozidlá súčasne. 

  1. 2x CCS konektor 300 kW
  2. 2x CCS konektor 300 kW

Nová nabíjacia lokalita je 2-násobne FÉR

Férové zdieľanie – ZSE Drive garantuje, že ak sa na stanici nabíja iný zákazník výkonom 300 kW a vy neskôr pripojíte svoj elektromobil, výkon nabíjačky sa FÉROVO rozdelí na 2 x 150 kW.

Férové spoplatnenie – ZSE Drive garantuje, že ak vaše auto neumožňuje ULTRA rýchle nabíjanie, budete sa FÉROVO nabíjať len za cenu bežného DC nabíjania.

Pozor! Augustová akcia pre zákazníkov ZSE Drive

Všetci zákazníci s nabíjacou kartou ZSE Drive, ktorí počas augusta nabijú svoje vozidlo na novootvorenej nabíjacej lokalite ZSE BB OC Európa, majú toto nabíjanie zdarma. Ak sa na tejto lokalite nabijú viackrát, benefit sa bude týkať nabitia s najvyšším objemom kWh.

Pozrite si prehľadnú mapu nabíjacích staníc.

O autorovi

Rastislav Žembery

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu.

Ďalšie články autora: