Nabíjacia stanica ZSE SC McDonald´s Triblavina 1 ponúka vodičom výkon 2 x CCS (75 kW), vrátane služby Fair Sharing, t. j. nabíjanie 2 vozidiel súčasne s prerozdeleným výkonom. Pri dlhšej zastávke je možné využiť aj AC socket s nastaveným výkonom 22 kW. Model nabíjacej stanice je HYC150-2.

Križovatka Triblavina je dôležitým dopravným uzlom, ktorý má prispieť k zlepšeniu dopravnej situácie v Bratislavskom kraji. Križovatka výrazne uľahčí život obyvateľom Bernolákova a okolitých obcí. Zároveň čiastočne zlepší aj tranzit cez Bratislavu. Práve to sú dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli vybudovať v jej blízkosti nabíjaciu stanicu. Stanicu sme uviedli do prevádzky 6. októbra 2022. Pozrite si nabíjaciu stanicu na Google mape tu.

Nabíjacie stanice ZSE PP Štrbské Pleso AC CL1 a ZSE PP Štrbské Pleso AC CL2 ponúkajú vodičom 4 x AC socket s nastaveným výkonom 11 kW. Nabíjacie stanice sú v modeli Garo LS4.

Stanice sme vybudovali v turisticky vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Štrbské Pleso. Nabíjacie stanice sú umiestnené v blízkosti reštaurácie. Zákazníci si tak môžu počas nabíjania oddýchnuť a občerstviť sa. Stanice sme uviedli do prevádzky 11. októbra 2022. Pozrite si nabíjacie stanice na Google mape tu.

O autorovi

Rastislav Žembery

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu.

Ďalšie články autora: