ZSE Drive zastrešuje problematiku nabíjania elektromobilov od A po Z. Vo svojom portfóliu má aj produkt pre segment firemnej elektromobility, v rámci ktorého prináša svojim zákazníkom jedinečné, pohodlné a efektívne riešenie správy nabíjania elektromobilov. S každým firemným riešením od ZSE Drive automaticky získate balíky služieb, ktoré vám ušetria prácu a umožnia pohodlné nabíjanie bez starostí.

Získajte komfort a prehľad so ZSE Drive Fleet Portal

ZSE Drive Fleet Portal je šikovné a jedinečné digitálne riešenie pre správu a optimalizáciu vozového parku vo firmách. Umožňuje prehľad o všetkých účtoch zákazníka na jednom mieste. Ponúka možnosť vytvorenia nových účtov, zoznam nabíjaní jednotlivých účtov, umožňuje administráciu ich údajov, zablokovanie karty alebo úplnú deaktiváciu účtu.

ZSE Drive Fleet Portal vznikol ako ucelený nástroj pre riešenie všetkých úkonov, ktoré môžu nastať pri firemných vozových parkoch. Poskytuje prehľad a správu RFID kariet pre autorizáciu nabíjania, obsahuje informácie o vlastných nabíjacích staniciach firmy, monitoruje transakcie, a čo je kľúčové, všetko zobrazuje v prehľadnej a používateľsky prívetivej grafickej podobe.

Monitoring nabíjania

Všetky informácie o stave a využití nabíjačiek máte kedykoľvek k dispozícii, vďaka online monitoringu. V reálnom čase tak môžete zistiť napríklad vyťaženosť vašich nabíjačiek či rýchlosť, akou sa používatelia najčastejšie nabíjajú.

RFID karty pre klientov 

K nabíjacím staniciam získavajú klienti kompletnú podporu pri príprave RFID kariet, ktoré budú vaši klienti či zamestnanci potrebovať pre ovládanie nabíjania. ZSE Drive ich pomáha svojim klientom pripraviť na mieru.

Výhodou ZSE Drive Fleet Portalu je aj to, že sa neustále vyvíja a posúva vpred tak, že reaguje na požiadavky a potreby zákazníkov zo strany firiem. Príkladom je aj najnovšia aktualizácia tohto portálu, ktorá prináša možnosť administrovať nabíjací program účtov a zároveň aj reportingovú sekciu, ktorá umožní zákazníkovi získať csv report nabíjaní všetkých jeho účtov – vo zvolenej štruktúre za zvolené obdobie.

Okrem online monitoringu ZSE Drive informuje svojich zákazníkov aj o štatistikách nabíjania. A to prostredníctvom pravidelných výpisov, ktoré môžu byť užitočným podkladom k rôznym strategickým rozhodnutiam, ako napríklad výmena aktuálnej nabíjacej stanice za rýchlejší model alebo optimalizovanie/posilnenie ich aktuálneho počtu.

Kompletné riešenie nabíjacích staníc alebo našich online služieb navrhuje ZSE Drive presne podľa potrieb konkrétneho klienta. Klienti si tak môžu užívať si komplexnú starostlivosť, ktorá navyše ušetrí množstvo času aj peňazí.

K spokojným užívateľom aktuálne patria napríklad spoločnosti ako Motor-Car, ALD Automotive, LeasePlan, VUB Banka a iní.

Chcete vedieť viac?

V ZSE Drive vám radi zodpovieme akékoľvek otázky alebo poradíme pri rozhodovaní o ideálnom riešení pre váš biznis. Stačí nám napísať alebo zavolať, prípadne nás kontaktovať cez online formulár: https://zsedrive.sk/firmy

ZSE Drive na eFleet Day 2023

Konferencia eFleet Day 2023, ktorá sa uskutoční 29. marca 2023 v priestorom rezortu x-bionic® sphere prevedie účastníkov problematikou riešenia nabíjania elektromobilov a ich správy vo firme. Na konferencii sa zúčastnia zástupcovia popredných firiem zo sveta elektromobility. Okrem prezentácií a diskusií založených na reálnych dátach a dlhoročných skúsenostiach, budú súčasťou programu aj testovacie jazdy na najnovších elektromobiloch. K tomu sa pripoja demonštrácie možností z oblasti nabíjania elektrických vozidiel.

Medzi odborných partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj prevádzkovateľa najväčšej verejnej siete ultrarýchleho nabíjania pre elektromobily ZSE Drive.

Počas eFleet Day 2023 predstaví ZSE Drive možnosti nabíjania elektromobilov na cestách aj doma doma, pričom najväčší priestor bude ZSE Drive, s ohľadom na tému konferencie, venovať riešeniam pre správu a nabíjanie elektromobilov vo firme. Viac o podujatí na stránkach: https://www.efleetday.sk/

O autorovi

Rastislav Žembery

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu.

Ďalšie články autora: