Pozrite si video z inštalácie firemnej fotovoltickej elektrárne, pre ktorú sa rozhodla spoločnosť Sezama pri Nitre. O výrobu elektriny zo slnka sa postará 270 panelov s celkovým výkonom 99,9 kW. Sme radi, že medzi našimi zákazníkmi sú spoločnosti, ktoré zodpovedne pristupujú k otázke ochrany životného prostredia a zvolili si riešenie fotovoltika do firmy.

Najdôležitejšie z videa

  • Slovensko má ideálne podmienky na získavanie energie z prírodných zdrojov.
  • Lokálny fotovoltický zdroj od ZSE môže váš biznis posunúť inovatívnym spôsobom.
  • Fotovoltická elektráreň zabezpečí veľkú časť vašej spotreby, znížite prevádzkové náklady, prispejete k ochrane životného prostredia a zlepšíte imidž vašej firmy.
  • Už po roku využívania elektriny z tejto fotovoltickej elektrárne sa zabráni produkcii toľkých emisií, ako keby sme vysadili 630 stromov.

Fotovoltika do firmy? Stavte na riešenie na kľúč od ZSE

Vďaka vlastnej elektrine z fotovoltickej elektrárne máte nižšie prevádzkové náklady a investícia do lokálneho zdroja sa vám môže vrátiť 3 až 4 násobne. Fotovoltika je vždy výhodným riešením. Aj pre firmy.

O autorovi

Erik Chabreček

Od roku 2015 sa profesne venujem fotovoltickým technológiám. Snažím sa s mojim tímom prinášať na náš trh kvalitné a overené riešenia, ktoré prinesú našim zákazníkom očakávané úspory a nový prístup k čistej energií.

Ďalšie články autora: