Raz vidieť je vždy lepšie, ako stokrát počuť. Preto sme sa s kamerou vybrali do bytu našej zákazníčky a natočili sme pre vás krátke video. Pozrite a sami posúďte, ako sa nám inštalácia klimatizácie podarila.

Montáž klimatizácie sme dokončili do 4 hodín

Naša zákazníčka sa v apríli presťahovala do bytovej novostavby v Dolných Orešanoch, a to s manželom a malým synom. Syn má 1,5 roka a na rodičovskej dovolenke s ním trávi veľa času doma. Byt sa ešte stále dokončoval (interiérové zárubne a dvere), preto sa s manželom po nasťahovaní rozhodli, že si do nového bytu zaobstarajú klimatizáciu, aby mali všetky práce vyriešené naraz. Ďalším dôvodom pre zabezpečenie klimatizácie od ZSE ešte počas jarných dní bolo, že chcela byť pripravená na letné horúčavy vopred a neriešiť  klimatizáciu v hlavnej sezóne, kedy by čakala na montáž aj niekoľko mesiacov.

Poradili sme s umiestnením klimatizácie

Byt je z hľadiska inštalácie klimatizácie riešený ideálne – priestranná obývačka je spojená s kuchyňou do jedného priestoru. Z tohto priestoru je východ na balkón, ktorý je zase ideálny pre umiestnenie vonkajšej jednotky. Pri obhliadke odporučil náš odborník montáž klimatizácie nad kuchynskú linku tak, aby chladenie smerovalo do obývacej časti priestoru, čím ju dokáže efektívne ochladzovať bez toho, aby bol chladný vzduchu nepríjemný. Navyše – zvolená klimatizácia ZSE Klima Komfort 3,5 kW Daikin Dizajn má režim Comfort Airflow, pri ktorom sa ochladí priestor bez pocitu chladného prievanu dokonca aj vtedy, ak ste priamo pod klimatizáciou (napr. pri príprave jedla v kuchyni).

Dodali sme vlastný dizajn klimatizácie

Zákazníčka veľmi ocenila možnosť, že v ZSE si môže zvoliť vlastný farebný dizajn klimatizácie a rozhodla sa pre dizajn „Sivé čiary“ s jemným grafickým vzorom, ktorý sa jej perfektne hodil do nového bytu. Pozrite si fotogalériu ako prebieha inštalácia klimatizácie alebo si prečítajte ako prebieha kvalitná a bezpečná montáž od ZSE.

Fotogaléria

O autorovi

Peter Pirč

Už 20 rokov sa venujem navrhovaniu a inštaláciám klimatizačných systémov. Rád pomôžem s výberom vhodnej klimatizácie, jej umiestnením a spôsobom inštalácie, aby plnila vaše potreby a očakávania.

Ďalšie články autora: