/


Viac pohody a menej emisií: Aká bola Pohoda so ZSE Drive?

Elektromobilita   Rastislav Žembery   27. júl 2023

Prvý júlový týždeň trenčianske letisko už tradične privítalo desaťtisíce návštevníkov, ktorí sa prišli zabaviť na najväčší slovenský festival Pohoda. Festivalu sa tento rok zúčastnila aj značka ZSE Drive s nadupaným stanom a zábavným programom.

Viac pohody a menej emisií: Aká bola Pohoda so ZSE Drive?

Pohoda bola aj tento rok vďaka ZSE zelenšia. Solárne lampy a Zelená elektrina na Pohode sú už dlhoročnou tradíciou, no tento rok sme boli na festivale silne prítomní aj s elektromobilitou pod značkou ZSE Drive. Spolu s naším partnerom Motor Car sme organizátorom festivalu zapožičali viacero úžitkových elektromobilov Mercedes eVito a eSprinter ako aj elektrickú Kia Niro, pričom sme zrealizovali inštaláciu troch AC nabíjačiek ZSE Drive, vďaka čomu sa mohli organizátori počas prípravy ako aj počas samotného festivalu po areáli presúvať s nulovými emisiami.

ZSE Drive lákalo návštevníkov Pohody nadupaným stanom „Svet elektromobility“, ktorý sa tešil slušnej obľube. Nevyspatí si dobili baterky v pohodlných tulivakoch, súťaživí si zmerali sily pri pretekoch s elektrickými RC autíčkami, odvážni súťažili v elektromobile Kia EV6 v unikátnej hre Escape electric car. Zvedavci sa dozvedeli zaujímavé novinky zo sveta elektromobility vďaka parádnym diskusiám a nikto neodišiel s prázdnymi rukami. Návštevníci Pohody, ktorí vlastnia elektromobil alebo plug-in hybrid, sa taktiež počas celých 3 dní mohli nabíjať na rýchlej nabíjačke ZSE Drive pri McDonald´s OC Laugaricio úplne zadarmo.

Okrem toho si odvoz na Pohodu novým plne elektrickým Volkswagenom ID BUZZ, vďaka ZSE Drive užila aj výherkyňa našej súťaže Sabina, spolu so svojou partiou.

 

A ako to na Pohode so ZSE Drive vyzeralo, si môžete pozrieť v tomto krátkom videu:


Rastislav Žembery

Rastislav Žembery
expert pre elektromobilitu

Od roku 2017 formujem oblasť elektromobility na Slovensku prostredníctvom produktov a služieb ZSE Drive. Teší ma, že takto môžem prispieť k čistejšej budúcnosti pre miesta, v ktorých žijeme, ako aj k udržateľnej budúcnosti pre našu planétu. 

Zobraziť články


Kde nabíjate váš elektromobil? 

Vďaka ZSE Drive máte prístup k najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Alebo vám nainštalujeme nabíjačku priamo domov, či do firmy.

Zistiť viac  

Mohlo by vás zaujímať

Verejné nabíjanie

Domáce nabíjanie