/

ZSE Fotovolt Bezstarosti

ZSE Fotovolt Bezstarosti

Získajte špičkové riešenie na kľúč už za 99 € mesačne. Navyše oceníte servis a čistenie panelov na 6 rokov a veľa ďalších výhod.

Finančný príspevok

Finančný príspevok

Pomôžeme vám so získaním finančného príspevku Zelená domácnostiam II. Najbližšie kolo žiadostí o príspevok pre fotovoltické riešenia bude 10. 3. 2020.

Virtuálna batéria - iba u nás

Prebytok elektriny vyrobený počas dňa si uložíte u nás na neskoršie použitie. My vám elektinu vrátime v čase, keď ju budete skutočne potrebovať, napríklad večer alebo ráno. Celkovo ušetríte až 40 % nákladov na elektrinu.

Dokonalý dizajn

Novinka - monokryštalické panely LG NeON 2 BLACK sú krásne a elegantné ako šperk. Predstavte si ich na vašej vlastnej streche. Nespustíte z nich oči.

Dokonalý dizajn

Maximálny výkon z každého panelu

Pri tradičnom zapojení fotovoltických panelov, ak je jeden panel tienený, znižuje výkon všetkých ostatných panelov. V našom riešení vyrába každý panel maximum možnej energie a nedochádza k stratám výkonu pri ostatných paneloch.

Tradičné riešenie

Tradičné fotovoltické panely

Riešenie ZSE

Fotovoltické panely od ZSE

Monitoring výroby a spotreby elektriny

Získajte úplný prehľad o výrobe elektriny z fotovoltických panelov a o spotrebe elektriny vo vašej domácnosti. Monitoruje sa každý panel zvlášť aj výkon celého systému.

Monitoring výroby a spotreby

Ako funguje fotovoltika

Je to ako z rozprávky. Každé ráno, keď vyjde slnko, čarovné panely na streche ožijú. Hneď je radosť v celom dome, pretože elektrické spotrebiče zrazu pracujú úplne zadarmo.

Ako funguje fotovoltika
Kedy áno, kedy nie

Áno alebo nie

Zistite, či je fotovoltika vhodná práve pre vás. Akú veľkú strechu potrebujete a čo keď elektrinu využívate večer, keď už slnko nesvieti?

Už 429 zákazníkov dôveruje kvalite našich fotovoltických riešení

Ďakujeme. Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste.

Ukážka inštalácie

Pánovi Marekovi zo Špačiniec sme pomohli vybaviť finančný príspevok a znížiť tak vstupnú investíciu až o polovicu. Montáž sme dokončili za 2 dni.

Montáž fotovoltiky od ZSE

"Prajem vám krásny a slnečný rok. Vyrobíme veľa elektriny a dobrého vína."

Juraj Zápražný
moderný vinár

Juraj Zápražný

Riešenie na kľúč

Kompletne zabezpečíme prípravu a dodanie fotovoltiky na mieru. Pomôžeme s vybavením príspevku, nemusíte sledovať termíny pre podanie žiadosti.

 • poradíme s výberom
 • pomôžeme s vybavením finančného príspevku Zelená domácnostiam II, pripravíme podklady a žiadosť podáme presne načas podľa vyhláseného kola
 • zabezpečíme obhliadku
 • zabezpečíme dopravu k vám domov
 • riešenie odborne namontujeme
 • zabezpečíme administrativu ohľadom zapojenia fotovoltiky do distribučnej sústavy (zapojenie + výmena elektromera)
 • zabezpečíme servis a čistenie počas 6 rokov
Viac informácií Menej informácií

Ako prebieha objednávka

1.

Objednávka

Vyberte si riešenie, vyplňte online objednávku a do niekoľkých dní vám zatelefonujeme. Preveríme vhodnosť vybraného riešenia a dohodneme podpísanie zmluvy o dielo.

2.

Získanie finančného príspevku

Pomôžeme s administratívou pri získaní finančného príspevku. Pripravíme podklady a žiadosť podáme presne načas podľa vyhláseného kola. Pri úspešnej žiadosti vám SIEA odošle svoju zmluvu s poukážkou na príspevok. Poukážku je následne potrebné podpísať u notára a odoslať do ZSE najneskôr do 20 pracovných dní od jej vydania.

3.

Obhliadka a montáž

Zabezpečíme obhliadku miesta inštalácie. Následne uhradíte zálohu a fotovoltiku vám do 90 dní od doručenia poukážky namontujeme. Montáž trvá 1 až 2 dni.

4.

Platba

Nakoniec vám vystavíme faktúru so splatnosťou 30 dní pri ZSE Fotovolt Štandard alebo kalendár mesačných platieb pri ZSE Fotovolt Bezstarosti. Platby uhradíte bankovým prevodom.

Vyberte si vaše nové riešenie na kľúč

Náš tip
Produkt foto

ZSE Fotovolt Bezstarosti

 • 6 rokov servis a čistenie panelov
 • monokryštálové výkonné panely
 • monitoring výroby a spotreby energie
 • Virtuálna batéria v cene
 • Zelená elektrina v cene
Produkt foto

ZSE Fotovolt Štandard

 • štandardné panely
 • možnosť rozšíriť o monitoring spotreby
 • možnosť rozšíriť o Virtuálnu batériu

Chcete sa niečo opýtať?

0850 111 555
Dohodnúť stretnutie