/

Referencie na fotovoltiku od ZSE

Všetko o fotovoltike  Ponuka fotovoltiky  Dotácie  Referencie  Kontakt  |  Blog 


Už takmer 1 300 zákazníkov dôveruje kvalite našich solárnych riešení

Ukážka inštalácie (VIDEO)

Pánovi Marekovi zo Špačiniec sme pomohli vybaviť finančný príspevok a znížiť tak vstupnú investíciu až o polovicu. Montáž sme dokončili za 2 dni.

Montáž fotovoltiky od ZSE

Hodnotenia zákazníkov

Juraj J., Trnovec nad Váhom
"Rozhodol som sa pre fotovoltiku od ZSE s využitím finančného príspevku a virtuálnej batérie, ktorej výhodou je, že elektrinu, ktorú fotovoltika cez deň vyrobí a neminie sa, si môžeme uložiť a využiť neskôr. Inštaláciu fotovoltiky som v mojom prípade bral ako dobrú investíciu, keďže rátam, že ceny energií pôjdu postupne hore. Fotovoltika mi za 25 rokov, čo je štandardná životnosť panelov, ušetrí hodne peňazí za energie. V našom rodinnom dome býva 6 osôb a za energie som platil 150 € mesačne. Najväčšiu spotrebu mal bojler na ohrev vody, ale na jeseň 2019 som ho nahradil novým plynovým kotlom so zásobníkom na teplú vodu. Keďže v súčasnej dobe robím bazén aj s protiprúdom na 380 V, neskôr pribudne tepelné čerpadlo a klimatizácia, vďaka fotovoltike si výrazne znížim výdavky na elektrinu pre ne. Montáž trvala len 4 hodiny, bolo to rýchle, mám na streche 12 panelov. Som presvedčený, že kúpou fotovoltiky od ZSE som v mojom prípade urobil dobre."

Rudolf K., Nitra
"Postavil som dom v pasívnom štandarde a už pri jeho projektovaní som počítal s fotovoltickými panelmi. Realizácia vo vlastnej réžii by ma pravdepodobne vyšla lacnejšie, ale ponuku služieb ZSE som využil najmä kvôli tomu, že vybavili takmer všetku administratívu potrebnú k pripojeniu fotovoltiky na verejnú sieť. Spracovanie niektorých krokov trvalo pomerne dlho, ale na nejaké výraznejšie negatíva si nespomínam. Fotovoltické panely mi bez problémov fungujú už 3,5 roka a dúfam, že ešte dlho budú."

Michal P., Tesárske Mlyňany
"Pre fotovoltické panely od ZSE som sa rozhodol najmä z ekologického hľadiska a zároveň som chcel časť vyrobenej energie využiť pre tepelné čerpadlo. Prístup ZSE hodnotím veľmi pozitívne, všetko vybavili veľmi rýchlo a profesionálne. Uvítal by som možnosť využitia virtuálnej batérie od ZSE aj pre zákazníkov, ktorí si dali nainštalovať fotovoltické panely pred rokom 2019. S fotovoltickým riešením od ZSE som spokojný a odporučil by som ho aj ďalším zákazníkom."