/

Recenzie na fotovoltiku od ZSE

Spokojnosť zákazníkov

Milo Č.

Trenčín

Najväčšiu spotrebu energie má naša domácnosť na rôzne spotrebiče – ako napríklad práčka, sušička, umývačka riadu a na ohrev teplej úžitkovej vody a prevádzku bazéna. Táto spotreba je najväčšia práve v období, keď sú dni dlhé a slnečné. Nakoľko mám ideálne orientovanú strechu, využitie fotovoltiky sa priam ponúkalo. Vďaka fotovoltickému riešeniu od ZSE môže naša domácnosť ušetriť až 650 Eur ročne. Spoločnosť ZSE vnímam ako stabilného partnera, ktorý je už na trhu viac ako 100 rokov. Fotovoltické riešenia slúžia desiatky rokov, preto je pre mňa dôležité, aby v prípade akejkoľvek veci, ktorú budem riešiť napríklad o 15 rokov, tu môj dodávateľ stále bol. Pri mojom rozhodovaní zavážili aj služby ako Virtuálna batéria a Garancia výroby, ktorú ZSE poskytuje ako jediná na Slovensku. A keď vezmem do úvahy riešenie na kľúč, kvalitné komponenty s dlhoročnými zárukami, bolo pre mňa fotovoltické riešenie od ZSE jasnou voľbou. Zobraziť rozhovor

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Fotovolt

Hodnotený produkt:

ZSE Fotovolt

Juraj J.

Trnovec nad Váhom

Rozhodol som sa pre fotovoltiku od ZSE s využitím finančného príspevku a virtuálnej batérie, ktorej výhodou je, že elektrinu, ktorú fotovoltika cez deň vyrobí a neminie sa, si môžeme uložiť a využiť neskôr. Inštaláciu fotovoltiky som v mojom prípade bral ako dobrú investíciu, keďže rátam, že ceny energií pôjdu postupne hore. Fotovoltika mi za 25 rokov, čo je štandardná životnosť panelov, ušetrí hodne peňazí za energie. V našom rodinnom dome býva 6 osôb a za energie som platil 150 € mesačne. Najväčšiu spotrebu mal bojler na ohrev vody, ale na jeseň 2019 som ho nahradil novým plynovým kotlom so zásobníkom na teplú vodu. Keďže v súčasnej dobe robím bazén aj s protiprúdom na 380 V, neskôr pribudne tepelné čerpadlo a klimatizácia, vďaka fotovoltike si výrazne znížim výdavky na elektrinu pre ne. Montáž trvala len 4 hodiny, bolo to rýchle, mám na streche 12 panelov. Som presvedčený, že kúpou fotovoltiky od ZSE som v mojom prípade urobil dobre.

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Fotovolt

Rudolf K.

Nitra

Postavil som dom v pasívnom štandarde a už pri jeho projektovaní som počítal s fotovoltickými panelmi. Realizácia vo vlastnej réžii by ma pravdepodobne vyšla lacnejšie, ale ponuku služieb ZSE som využil najmä kvôli tomu, že vybavili takmer všetku administratívu potrebnú k pripojeniu fotovoltiky na verejnú sieť. Spracovanie niektorých krokov trvalo pomerne dlho, ale na nejaké výraznejšie negatíva si nespomínam. Fotovoltické panely mi bez problémov fungujú už 3,5 roka a dúfam, že ešte dlho budú.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Fotovolt

Hodnotený produkt:

ZSE Fotovolt

Michal P.

Tesárske Mlyňany

Pre fotovoltické panely od ZSE som sa rozhodol najmä z ekologického hľadiska a zároveň som chcel časť vyrobenej energie využiť pre tepelné čerpadlo. Prístup ZSE hodnotím veľmi pozitívne, všetko vybavili veľmi rýchlo a profesionálne. Uvítal by som možnosť využitia virtuálnej batérie od ZSE aj pre zákazníkov, ktorí si dali nainštalovať fotovoltické panely pred rokom 2019. S fotovoltickým riešením od ZSE som spokojný a odporučil by som ho aj ďalším zákazníkom.

Odporúčam

ukážka inštalácie ZSE Fotovolt

Hodnotený produkt:

ZSE Fotovolt

Marek

Špačince

Pánovi Marekovi zo Špačiniec sme pomohli vybaviť finančný príspevok a znížiť tak vstupnú investíciu až o polovicu. Montáž sme dokončili za 2 dni. Prečítať celý článok

Odporúčam

Hodnotený produkt:

ZSE Fotovolt

Fotovoltiku inštalujeme po celom Slovensku

Potrebujete poradiť?

Naši poradcovia pre Zelené riešenia vám radi odpovedia na akékoľvek otázky ohľadom výkonu, montáže alebo fungovania fotovoltiky a pomôžu s výberom správneho riešenia.

Zavolajte mi
Volať 0850 111 555
Dohodnúť stretnutie v ZSE Centre